Cze 25
Amatorski sport. Zawodowe myślenie

„Amatorski sport. Zawodowe myślenie”

Autor: Iwona Haba, Anna Mucha, Dorota Świetlicka

Album „Amatorski sport – zawodowe myślenie”. Znajdziesz w nim 9 audiobooków, które będą dla Ciebie prawdziwym zastrzykiem motywacji i pomogą Ci wytrwać w postanowieniach dotyczących Twojej aktywności ruchowej.

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

Publikację rekomendują Marcin Gortat, Michał i Marcin Żewłakowie,
Natalia Partyka i Joanna Jędrzejczyk

Obudziłam się dziś wcześnie. Po to, żeby pojeździć na rowerze z samego rana, zanim jeszcze zacznie się wyprawianie dzieci do szkoły. Obudziłam się i leżę. I wtedy mnie dopadły! Tak, niechciane myśli w stylu: A, chyba zostanę w łóżku, nie wiem, jaka pogoda… Może znowu leje? Może jeszcze chwilę poleżę, odpocznę trochę, w końcu dużo ostatnio pracuję, odpoczynek mi się należy… Chyba nawet trochę boli mnie głowa…

Czy znasz skądś te myśli?

O, ja wiem nawet jak one się nazywają – to wymówki.

Mogłam dalej w nie brnąć. Na szczęście w porę się ocknęłam i stwierdziłam DOŚĆ. Wstaję. Szybciutko wskoczyłam w dres, żeby się przypadkiem nie rozmyślić i po cichu (by nie budzić rodziny) wsiadłam na rower i w drogę.

Pół godzinki, parę kilometrów. Niby niewiele. Ale satysfakcja ogromna. Przezwyciężyłam lenia. Poruszałam się z samego rana. Z uśmiechem wróciłam do domu. Dziś dzieci miały mamę w wyjątkowym humorze 🙂 A mąż już czekał z kawą!

Amatorski sport

A wystarczyło tak niewiele – pół godziny ruchu

Jednak czasem poddajemy się tym wymówkom. Tak łatwo ulegamy wygodnictwu. Warto jednak wspierać się w dobrych postanowieniach. Na pewno pomocny okaże się w tym album „Amatorski sport – zawodowe myślenie”. Znajdziesz w nim 9 audiobooków, które będą dla Ciebie prawdziwym zastrzykiem motywacji i pomogą Ci wytrwać w postanowieniach dotyczących Twojej aktywności ruchowej.

Dzięki nim:

  • poznasz, jak myślą, motywują się i działają zawodowcy;
  • zobaczysz, jak Ty możesz wykorzystać to, co zawodowcy otrzymują od trenera;
  • zrozumiesz, po co chcesz ćwiczyć;
  • wygrasz ze słomianym zapałem;
  • pokonasz wymówki;
  • otrzymasz zastrzyk pozytywnej energii;
  • wypracujesz nawyki wspierające Twoje cele.

 

Wesprzyj swoje myśli, bo w efekcie – to od nich zależy Twoje życie


Link do publikacji: Amatorski sport. Zawodowe myślenie

Autor adminKomentarze wyłączone.