Architekt przyszłości


„Architekt przyszłości”
Autor: Jacek Siewierski


Daj mi godzinę, a ja Ci pokażę, jak zacząć planować i realizować swoje pragnienia, marzenia i cele. Inni będą tylko marzyć. Ty zdobędziesz to, co chcesz. Co wybierasz?


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

PLANUJĘ, WIĘC JESTEM… SZCZĘŚLIWY

Właśnie przeczytałem tę książkę (po raz trzeci), więc napisanie kilkudziesięciu zdań, zachęcających Cię do jej kupna, powinno być proste.
Ale nie jest.
Dlaczego?
Mógłbym napisać fantastyczną ofertę i obiecać Ci cudowne rezultaty, jak to nagle i zupełnie niespodziewanie samo przeczytanie tej publikacji pomoże Ci wykreować nową, wspaniałą przyszłość.
Nie zrobię tego z dwóch powodów:
1) Jesteś na tyle rozsądną osobą, że bez dowodów i tak mi w to nie uwierzysz, więc muszę powściągnąć swój entuzjazm i dać Ci racjonalne powody do zakupu.
2) TA KSIĄŻKA NIE JEST DLA KAŻDEGO. Prawda jest taka, że im mniej osób ją kupi, tym lepiej dla tych, co zaczną korzystać z dwóch trików w niej zawartych (za chwilę to wyjaśnię)

Czy ta książka jest dla Ciebie?

Nie wiem, Ty samodzielnie o tym zdecyduj. Ja postaram się podać Ci tylko fakty.
Architekt przyszłościPowiem Ci, kto moim zdaniem powinien ją przeczytać:
I. Młode osoby po szkole lub studiach, które właśnie wchodzą w tak zwane dorosłe, odpowiedzialne życie i szukają sposobu na DOBRY START.
A co jest najważniejsze dla takiej osoby?
 

Pierwszym i najważniejszym wyzwaniem dla młodej osoby jest znalezienie pierwszej pracy, prawda?

Tak, dla większości nie jest to łatwe. Owszem, niektórym udaje się gdzieś „zahaczyć”, ale z góry wiedzą, że ta robota nie daje żadnych perspektyw na przyszłość.
Ale co mają zrobić? Wydaje się, że na początku trzeba brać, co dają i jeszcze cieszyć się, że się w ogóle udało.

To głupie.

Może zaraz zwrócisz mi uwagę, że takie są teraz realia i nie ma co cwaniakować? Moja odpowiedź jest taka:

Realia są takie, jakie sobie stworzysz

No właśnie. Nie wszystkim to się uda. Tylko osoby, które gotowe są zrobić COŚ INNEGO niż większość, będą w stanie się wybić. Mówiłem, że to nie jest książka dla wszystkich?

Samo czekanie, aż świetna praca spadnie z nieba, jest… właśnie dla takich osób!

Architekt przyszłości

Co mam na myśli? W książce “Architekt przyszłości” znajdziesz dokładny opis mało znanych trików, które sprawią, że nie będziesz musiał żebrać o pracę (i to jeszcze za „najniższą krajową”). Praca, DOBRA PRACA, może sama do Ciebie przyjść.

Jak to możliwe?

1.    Zacznij posługiwać się pewnym mechanizmem, ukrytym przed większością poszukujących pracy. Do tej pory korzystali z niego tylko wysoko opłacani specjaliści, o których biją się pracodawcy. Dzięki kilku prostym krokom i Ty możesz stać się „gorącym towarem” na rynku pracy. I to pomimo młodego wieku i braku doświadczenia!
Architekt przyszłościCo Ci to da? Zamiast namolnie wysyłać setki CV do pracodawców, którzy nawet na nie nie spojrzą, zyskaj cichych sprzymierzeńców, którzy będą Cię polecać w wybranych firmach. To siła dowodu społecznego i może ona pracować dla Ciebie.
2.    Zmień przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. To bezczelna metoda dla ambitnych osób. Robi jednak ogromne wrażenie, a w jej wyniku nie tylko dostajesz pracę, ale też proponowane wynagrodzenie jest znacznie wyższe (nawet kilkukrotnie) niż osiągane za pomocą „zwykłej” rozmowy. Wszystko dokładnie wyjaśnia książka „Architekt przyszłości”, już na stronie 15.
3.    Wykorzystaj dwa dodatkowe triki, które pomogą Ci pokazać pracodawcy, że jesteś kimś, kogo szuka – jeszcze PRZED Rozmową Kwalifikacyjną. Każdy trik zwiększa Twoje szanse na pracę o dokładnie 50%.
UWAGA: Te metody będą działały tylko przez pewien czas – zanim wszyscy zaczną ich używać (i przestaną one robić wrażenie na pracodawcach). Dlatego poznaj je jak najszybciej i wykorzystaj, zanim inni zepsują wrażenie, jakie w najbliższych dniach możesz zrobić na nowym pracodawcy.
II. Tę książkę powinien przeczytać KAŻDY, kto czuje, że potrzebuje zmian w życiu, bo dotychczasowe działania prowadzą donikąd.
Architekt przyszłościJeżeli to, co robisz obecnie, nie przybliża Cię w satysfakcjonujący sposób do spełnienia Twoich marzeń i zrealizowania prawdziwych pragnień, to musisz zacząć robić coś nowego.
Jak pomoże Ci w tym książka „Architekt przyszłości”? Czego się dowiesz, nauczysz, co odkryjesz?

 1. Ku swojemu zdziwieniu poznasz destrukcyjne nawyki, które nie pozwalają Ci na żadne spektakularne sukcesy.
 2. Nauczysz się korzystać z techniki (umysłowej), która sprawi, że NATYCHMIAST zaczniesz dostrzegać wokół siebie nowe i łatwe w realizacji pomysły na osiągnięcie dowolnego celu, pragnienia lub marzenia.
 3. Jak poradzić sobie z natrętną obawą przed porażką, by nie paraliżowała Twoich działań?
 4. Jak wyznaczyć nowy kierunek życia – bez żadnych ograniczeń? Skąd masz wiedzieć, co jest dla Ciebie ważne i czego naprawdę chcesz? Pomoże Ci w tym 16 pytań od strony 57.
 5. Poznasz sprytny (dosłownie) sposób określania celów – z bardzo rozbudowanym
  przykładem – TO JEST TWÓJ PROJEKT.
 6. Jak najłatwiej realizować swój Plan – poznaj poszczególne etapy „budowy”. Zobaczysz, jak ułatwić sobie planowanie i realizację celów, poprzez rozbicie dużych problemów (projektów) na mniejsze, łatwe do wykonania. Okaże się, że właściwe cele same się pojawiają i możesz je od zaraz zacząć realizować. Bardzo praktyczny rozdział od strony 63.
 7. HIT książki – poznaj 6 pytań, które pomogą Ci poradzić sobie z myślami blokującymi skuteczne działanie.
 8. Dlaczego i jak musisz liczyć się z konsekwencjami swojego postępowania? To Cię może zaskoczyć, bo realizacja niektórych marzeń może zniszczyć Twoje życie i Cię unieszczęśliwić.
 9. Jak skupić się na 4 najważniejszych obszarach w życiu, by skoncentrować swoje siły i maksymalizować efekty działań?
 10. Jak poradzić sobie z trudnymi chwilami zwątpienia? To tylko jeden z dwóch problemów do rozwiązania. GOTOWA RECEPTA.

Wiesz, książki się łatwo czyta, łatwo marzy i myśli o tym, jak by to było, gdyby… Ale Architektem przyszłości nie zostaniesz, siedząc i rozmyślając w wygodnym fotelu. Ta książka da Ci konkretne narzędzia, ale Ty musisz zacząć z nich korzystać.
Dlatego nie jest to publikacja dla wszystkich – ale dla wszystkich JEST gwarancja! To znaczy, że możesz na własne oczy przekonać się, ile te porady zmienią w Twoim życiu i jeśli PO przeczytaniu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie (ale dopiero wtedy!) – możesz książkę zwrócić, a my zwrócimy Ci pieniądze. To takie proste.

Działając i korzystając z porad zawartych w tej pozycji, staniesz się Architektem. Takim, który ma odwagę realizować śmiałe wizje. Nie licz na przypadki i weź swoją przyszłość w swoje ręce. Wtedy będzie taka, jak Ty chcesz, a nie ktoś inny…

Dodaj komentarz