Kwi 18
Autopilot podświadomości

„Autopilot podświadomości”

Autor: Bartłomiej Raczkowski

Jak sprawić, by podświadomość działała na Twoją korzyść? Jak ją nakierować na cele i Twój sukces? Przekonaj się już dzisiaj.

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

Masz ochotę coś w swoim życiu zmienić i chcesz, by było to coś więcej niż tylko kanał telewizyjny? Przecież zmiana stacji w Twoim odbiorniku przychodzi Ci z taką łatwością. Dlaczego reszta rzeczy nie może być taka prosta? Chciałbyś móc tak samo lekko przełączyć się z porażki na sukces? Nie wiesz, jak to zrobić? Najlepiej za pomocą Twojego własnego pilota!

Większość Twoich ograniczeń, lęków i zahamowań została zaprogramowana Ci jeszcze we wczesnym wieku dziecięcym, przed 7. rokiem Twojego życia. Znajdują się one w Twojej podświadomości do dziś. Do dziś decydują one także o Twoich porażkach i sukcesach, szansach i ograniczeniach. Do dziś po cichu kierują Twoim życiem. Mapa całego Twojego życia powstała więc w okresie Twojego dzieciństwa. Od tamtej pory podążasz nią sukcesywnie, a Twoja podświadomość dba skrupulatnie o to, byś ze swojej drogi nie zboczył. Mówiąc kolokwialnie, od 7. roku życia „jedziesz na autopilocie”.

Czy wiesz dokąd zmierzasz? Możesz przeczuwać jedynie podświadomie

Ile razy w życiu wydawało Ci się, że coś przytrafia Ci się przez przypadek, choć takich okazji doświadczyłeś już wcześniej w swoim życiu? W Europie te nieprzewidywalne okazje zwykliśmy nazywać ślepym losem, w cywilizacji konfucjańskiej nazywa się je dao, czyli drogą życia, a w Indiach karmą. Czy naprawdę szczęście lub pecha, sukces lub porażkę mamy zapisaną w gwiazdach? Czy naprawdę da się ją odczytać za pomocą kart tarota?

Drogi czytelniku, mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość. Zła jest taka, że Twoje porażki faktycznie zostały zapisane, a dobra jest taka, że ten zapis nie znajduje się w gwiazdach, a w Tobie samym. Masz więc do niego pełen dostęp i możesz ten zapis zmienić!

Autopilot podświadomości

Dlaczego warto przełączyć kanał na sukces?

  • Pozbędziesz się ograniczeń przeszkadzających w realizacji Twoich celów;
  • Poczujesz się prawdziwie wolny w swoich dążeniach do sukcesu;
  • Zaczniesz świadomie wyznaczać, realizować i zdobywać swoje cele;
  • Wprowadzisz szybko teorię w praktykę i zobaczysz prawdziwe efekty;
  • W końcu będziesz miał życie, o którym dotąd marzyłeś.

Pomoże Ci w tym autor, który naprawdę zna się na rzeczy:

Bartłomiej RaczkowskiOd ponad 10 lat interesuję się rozwojem osobowości. Skończyłem resocjalizację oraz innowacyjną 3-letnią szkołę trenerów i menadżerów na kierunku terapeutycznym. Poza tym uczestniczyłem w wielu kursach podnoszących wiedzę i kwalifikację. Jestem aktualnie autorem dwóch internetowych kursów – warsztat pozbywania się fobii i struktura umysłu dostępnych na interkursy.pl. Byłem też autorem dwóch kursów hipnozy, które były najlepiej sprzedającymi się kursami z dziedziny rozwoju osobowości na ww. portalu (aktualnie nie są w sprzedaży).

Prywatnie szeroko rozumiany rozwój zajmuje większość mojego życia. Jestem pasjonatem holistycznego rozwoju rozumianego przez rozwój ciała, umysłu i duszy. Jako terapeuta i doradca rozwoju osobowości staram się pomagać ludziom w odnajdywaniu ich prawdziwego potencjału i pokonywaniu ograniczeń. Wszystkie metody pracy sprawdzam na sobie, nieustannie pracując z własnym umysłem.„Bartłomiej Raczkowski

Autor pisał ten  poradnik na podstawie wiedzy zdobytej w szkole psychoterapii, na studiach, szkoleniach i z książek. Ale przede wszystkim potwierdził skuteczność prezentowanych technik na sobie i osobach, z którymi pracował jako trener. Dlatego publikacja zwiera 32 ćwiczenia i techniki pozwalające pozbyć się ograniczających przekonań i zastąpić je takimi, które wspierają na drodze do sukcesu. Możesz użyć ich wszędzie tam i zawsze wtedy, kiedy konkretna dziedzina Twojego życia wymaga modyfikacji.

Przeczytaj fragment publikacji:

Możesz bardzo pragnąć otworzyć własny biznes, który przyniesie ci satysfakcję i dużo pieniędzy. Masz na niego świetny pomysł, zrobiłeś biznesplan, a branża jest ci doskonale znana i czujesz się w niej jak ryba w wodzie. Jednym słowem, wszystko wskazuje na to, że musi ci się udać.

Pragnąc tego biznesu, wysyłasz, świadomie lub też nie, sygnał do podświadomości, by ci pomogła w realizacji celu. Podświadomość przyjmuje zlecenie i zaczyna działać. Szukać w swojej pamięci, w swoich programach wszystkiego, co mogłoby mieć z twoim celem związek, by móc to wykorzystać przy pracy. Szukając, napotyka na program, który brzmi: „Bogaci to złodzieje”, „Bogatych nie lubią zwykli ludzie”, „Pieniądze niszczą człowieka”.

Jak myślisz, co w takim przypadku zrobi podświadomość, wiedząc, że nie ocenia, a jedynie wykonuje zadania wedle programów, które ma?! Przecież nie chcesz być złodziejem, nie chcesz stracić przyjaciół ani stać się złym człowiekiem.

Podświadomość zrobi więc wszystko, by cię chronić, byś nie stał się taki jak ludzie bogaci — złodzieje, których nikt nie lubi i nie szanuje! Ona jest po twojej stronie i zrobi wszystko, byś nie otworzył biznesu i nie zarobił pieniędzy. Może początkowo nawet wysłać prośbę o wsparcie i inspirację do nadświadomości. Wysyłając jednak prośbę o to, byś stał się złodziejem, nie masz co liczyć na jej pomoc. A jeśli nawet jakimś cudem udałoby ci się otworzyć biznes, gdy masz ciągle te same ograniczające przekonania, to podświadomość codziennie robiłaby wszystko, by uratować cię z tego złodziejskiego życia. Bardzo szybko byś zbankrutował, może by cię okradli lub uległbyś jakiemuś wypadkowi. Podświadomość znalazłaby na to sposób!

Tak samo ma się sprawa ze wszystkim, czego doświadczasz w życiu.

Dzięki tej książce:

  • Podniesiesz jakość życia dzięki zmianie przekonań prowadzących do zmiany zachowania, reakcji, emocji
  • Zmienisz to, co zmiany wymaga: większa pewność siebie, motywacja, większe zarobki, bardziej satysfakcjonująca praca, lepsze związki, poprawa zdrowia, zmiana stylu życia, zmiana myślenia, lepsze kontakty z innymi, podniesienie samooceny i wiele innych.
  • Wzrośnie Twoje poczucie spokoju, motywacji, uwolnisz się od stresu, żalów, poczucia winy.
  • Wzrosną empatia, miłość, współczucie…

Dlaczego modyfikacja Twoich przekonań  jest aż tak istotna? Przekonania to fundament jakiejkolwiek zmiany. To od nich zaczyna się cały rozwój osobowości. To właśnie w przekonaniach ma swoje źródło motywacja, zdrowie, praca, zarabianie, związki. Wszystko zaczyna się od myślenia. Jeśli cokolwiek potrzebujemy zmienić – musimy dotrzeć do źródła, czyli do tego w jaki sposób myślimy (jakie są nasze przekonania) o danej dziedzinie naszego życia.

Poszukiwanie źródeł blokad hamujących Twój osobowy rozwój na opak może pomóc Ci chwilowo. Dopiero jednak zrozumienie mechanizmów ich działania i sprawne wprowadzenie sprawdzonych i pewnych metod da Ci gwarancję sukcesu osiągniętego na trwałe. Wprowadzanie zmian podobne jest do rozwiązywania  równania matematycznego. Jeżeli nie wiesz, ile wynosi wynik, możesz strzelać i zgadywać. Szanse na powodzenie są jednak nikłe. Wszystko zmienia się jednak, gdy poznasz, przetestujesz i wdrożysz zasady. Wówczas jesteś nie tylko w 100% pewien wyniku, ale wiesz, że ten wynik inny po prostu być nie może. Tak samo jest z sukcesem, kiedy posiadasz instrukcje jego obsługi.

Już teraz zaprogramuj pilota i przełącz kanał na sukces!

Link do publikacji: Autopilot podświadomości

Autor adminKomentarze wyłączone.