Kwi 07
Coach Yourself

„Coach Yourself”

Autor: Anna Kopciowska

Publikacja, która poprzez rozwój osobisty pozwoli ci rozwinąć swoje umiejętności, prowadzące do sukcesu osobistego i zawodowego. Zostań swoim własnym coachem!

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

Czego nie robi większość ludzi?

Rozwój osobistyCzy wiesz, jacy ludzie mają największą energię do działania, osiągając małe i duże sukcesy? TYLKO Ci, którzy inwestują swój czas i pieniądze w rozwój osobisty. Którzy robią małe kroki do zmian na lepsze. Jedno zdanie, jedna myśl, jedna książka, jedno szkolenie, jedna rozmowa na raz. Nie można stawać się człowiekiem szczęśliwszym, gdy stoi się w miejscu, lub co gorsza, patrzy wstecz. Ebook „Coach yourself” da Ci możliwość dokonania kolejnego kroku w stronę spełnionych celów poprzez zmianę osobistą.

Gdzie jest schowana Twoja moc twórcza? 

Dawno, dawno temu, gdy Bóg stwarzał świat i stworzył już wszystko, zebrał radę najstarszych aniołów i dał im zadanie do wykonania.

Mieli schować „moc stwórczą świata”, tak aby człowiek nigdy jej nie znalazł. Jeden z aniołów powiedział: „Ukryjmy ją na najwyższej górze świata”. Bóg odpowiedział na to, że stworzył człowieka na swój wzór i podobieństwo, jako istotę twórczą, inteligentną, mądrą oraz ciekawą, więc prędzej czy później znajdzie on sposób, aby wejść na górę i odnaleźć „moc stwórczą”.

Rada rozeszła się i zebrała za kilka dni. Jeden z aniołów radził, aby ukryć ją w głębi ziemi. Na co Bóg odrzekł podobnie — że wcześniej czy później człowiek tam dojdzie. Rada ponownie się rozeszła, aby spotkać się po kilku dniach. Na ostatnim zebraniu podjęto decyzję:

Ukryjmy „moc stwórczą” tam, gdzie człowiekowi nigdy nie przyjdzie na myśl jej szukać.

I umieścili moc tworzenia… w głowie człowieka.

Coach yourself – tylko dla tych, którzy wierzą w zmianę i w rozwój osobisty

Coach yourselfKsiążka jest skierowana do wszystkich osób szukających innowacyjnych sposobów skutecznego rozwiązywania problemów. Jest alternatywą drogich sesji coachingowych… jest zbudowana w sposób taki, aby czytelnik mógł używać jej wielokrotnie i ciągle mógł na nowo rozwijać siebie i swoje umiejętności. Autorka będzie gimnastykować Twój umysł poprzez ćwiczenia i pytania, które pomogą Ci dowiedzieć się, co Cię w życiu uszczęśliwia, czego potrzebujesz i w jakim kierunku zmierzasz. 

Autorka, Anna Kopciowska, jest trenerką rozwoju osobistego, coachem z 7-letnim doświadczeniem, założycielem praktycznej szkoły trenerów w Polsce, opartej na kanadyjskich i amerykańskich programach rozwojowych.  Szkoli rocznie ponad 3000 osób, w tym managerów średniego i wysokiego szczebla w dużych i średnich firmach w Polsce.

Sposób prowadzenia szkoleń ujawnia rzadko spotykaną umiejętność i talent pobudzania uczestników do zastosowania poznanych technik — bezzwłocznie w życiu prywatnym i zawodowym. Z branżą szkoleniową jest związana ściśle od 2005 r. — jako trener motywacyjny i trener sprzedaży zdobywała naukę i doświadczenie u jednego z najsłynniejszych  ekspertów biznesu na świecie — Briana Tracy’ego, światowej klasy eksperta sprzedaży. Jest absolwentką prestiżowego programu Brian Tracy International  – Advence Mentoring Program.

Oto list od autorki:

Anna KopciowskaNazywam się Anna Kopciowska, mam trzydzieści pięć lat. Z wykształcenia jestem prawnikiem, z wyboru i zamiłowania trenerem rozwoju osobistego
i coachem. Od niedawna, tj. od ośmiu lat, robię to, co kocham, czyli pomagam moim klientom w rozwoju osobistym. Jednak nie zawsze było
w moim życiu tak, jak chciałam.

Jak większość ludzi w wieku dziewiętnastu lat nie wiedziałam dokładnie, czego tak naprawdę chcę od życia. Myślałam, że moi rodzice wiedzą lepiej niż ja, co jest dla mnie dobre i jaki zawód jest dla mnie najlepszy. Byłam w błędzie, bo lata spędzone na studiach przeminęły i nie dały mi tego, czego chciałam. Zawód wyuczony wydawał mi się nudny, monotonny i mało twórczy. A młodość mija nieubłaganie szybko.

Mimo oczekiwań moich rodziców, abym została lekarzem albo prawnikiem, postanowiłam uczyć się języków. Zdałam egzaminy na germanistykę i wyjechałam na wakacje do Niemiec. Już wtedy obudził się we mnie sprzeciw i chciałam coś zmienić w życiu oraz nie robić tego, czego inni oczekiwali ode mnie. Pragnęłam realizować swoje marzenia, a nie marzenia i oczekiwania innych osób. Po zakończeniu edukacji w Niemczech wróciłam do Polski i zaczęłam studia prawnicze — według planów rodziców.

Czułam, że coś jest nie tak.
To nie jest zawód, który chcę wykonywać przez całe swoje życie.

Minęło prawie dziewięć lat od momentu, w którym zazwyczaj młody człowiek podejmuje decyzję, co chce robić w życiu. Dziewięć długich lat, które w obecnym stanie mojej wiedzy na temat tego, co można zrobić przez tak długi okres, przekładają się na dwadzieścia osiem lat życia człowieka. Smutne, prawda? Dwadzieścia osiem lat w przeliczniku efektywności działania. Ilu ludzi na świecie „przepuszcza” każdy dzień między palcami, narzekając na swój los, myśląc, że to, gdzie są i co robią, to ostateczność i tak już będzie do końca ich dni? Z dnia na dzień, żyjąc bez pasji i misji w swoim życiu, marząc po cichu, w samotności niekiedy płacząc w poduszkę, oglądając filmy i myśląc „czemu nie ja?”

Też tak masz?

Jeżeli tak, to dobrze.

Cieszę się z tego, ponieważ jeśli czytasz tę książkę, to znaczy, że szukasz, a jeżeli szukasz, to znaczy, że chcesz coś w swoim życiu zmienić. Podjąłeś najważniejszy krok w swoim życiu — krok w kierunku zmian — a to najtrudniejsza decyzja.

Dlaczego wybrałam tą książkę spośród tak wielu dostępnych na rynku? Przede wszystkim dlatego, że z książką można pracować samodzielnie.

Zawarte w niej ćwiczenia pozwalają w dowolnym czasie i tempie pracować nad własnym samorozwojem. Nie musisz płacić za cykl drogich szkoleń. Wystarczy kupić książkę i spokojnie w domowym zaciszu zacząć podróż w głąb siebie. Zanim się spakujemy i wyjedziemy, musimy określić, skądAnna Bzdek-Kołakowska wyjeżdżamy. Określić naszą rzeczywistość tu i teraz oraz przeszkody, które dzielą nas od niezapomnianej przygody. Później obierzesz swój azymut. Odpowiesz na pytanie, czego tak naprawdę chcesz. Jaki jest cel Twojej podróży. Spakujesz się i zabierzesz ze sobą najbardziej potrzebne rzeczy. Zrobisz plan wycieczki i pobytu w wymarzonym miejscu. W Twoim raju na ziemi. Kiedy dotrzesz już na miejsce – zwiedzisz i zasmakujesz tego miejsca. Kto wie, może się okaże, że podróż ta nie będzie wakacyjną przygodą, lecz wyprowadzką na stałe do Twojego wnętrza, Twojego idealnego życia. Według Twoich zasad i Twoich reguł – tam gdzie zawsze chciałeś/aś mieszkać. Panie i Panowie życzę nie tylko miłej lektury ale również szczęśliwego lotu do spełnienia swoich marzeń”.

Anna Bzdek-Kołakowska Redaktor Naczelna „Gazety Miasta”

Dla kogo jest książka „Coach yourself”?

  • dla tych, którzy chcą stać się swoim własnym coachem;
  • dla tych, którzy niekoniecznie wiedzą, co zrobić ze swoim życiem;
  • dla tych, którzy potrzebują mobilizacji do pracy;
  • dla pragnących optymizmu;
  • dla tych, którzy mają przed sobą trudne decyzje;
  • dla tych, którzy podjęli niezbyt trafne decyzje w przeszłości i muszą teraz ponosić ich konsekwencje;
  • dla tych, którzy chcą wyznaczyć sobie kierunek działania, ale nie bardzo wiedzą, jak to zrobić;
  • dla tych, dla których ważna jest zmiana osobista;
  • dla tych, którzy chcą zwalczyć zniechęcenie i smutek.
 

„Coach “yourself”Anny Kopciowskiej to książka cudownie inspirująca, jak zmienić swoje
życie! Z niejRenata Gaweł można czerpać energię, a przede wszystkim uświadomić sobie, jak wiele zależy od nas samych. Weź życie w swoje ręce, z tą książką potrafisz! Ta praca nad samym sobą naprawdę się opłaca! A Pani Ania Kopciowska w życzliwy, pełen ciepła sposób poprowadzi cię przez kolejne etapy rozwoju osobistego. Jeżeli do tej pory nie udawalo mi się realizować jakichś celów, to dzięki tej książce wiem dlaczego…! I wiem, jak to zmienić! Pani Ania Kopciowska z pasją przekonuje, że to, kim się jest i w jakim miejscu się jest, jest efektem swojej własnej decyzji. Bardzo polecam tę książkę. Czyta się ją jednym tchem i wciąż wraca się do niej w czasie pracy nad sobą.

Renata Gaweł emerytka, żona, mama i babcia, pracowała na stanowisku inżyniera w korporacji amerykańskiej, dzięki dobrej ogólnej kondycji ma wciąż apetyt na życie
i potrzebę rozwoju osobistego

 

Kolejny krok w kierunku spełnienia Twoich najskrytszych marzeń i osobistego zwycięstwa

Coach yourselfPozwól zarazić się optymizmem przez autorkę tego ebooka — panią Annę. Jako lider w niezwykły sposób inspiruje pracowników do kreatywnego działania. Życie traktuje jak wartość, a zmiany, które zachodzą w innych za jej przyczyną, dają jej dużą satysfakcję i niebywałą radość. Robi więcej, niż musi. Skupia się na powodach, dla których to robi i zawsze szuka twórczych sposobów dojścia do wyznaczonego celu. Pozwolisz jej na to, by pokazała Ci, jak rozwinąć skrzydła i zacząć realizować swoje marzenia? 🙂

Polecam wszystkim książkę Ani, dzięki której możemy zmienić swoje życie na bardziej
sUrszula Bilskaatysfakcjonujące. Stosując ćwiczenia opisane w książce, zmieniamy naszą świadomość, zmieniając swoją świadomość, mamy większy wpływ na kreowanie swojego życia i wpływ na swój los.

Poznajemy swoje mocne strony, odblokowujemy swój potencjał, poszerzamy kompetencje osobiste i wzmacniamy swoje poczucie wartości. Pozwala to nam na nowo określić nasze priorytety, rozwinąć nowe strategie myślenia i zachowania oraz wyzwolić energię potrzebną do dokonania zmian. Serdecznie polecam.

Link do publikacji: Coach Yourself

Autor adminKomentarze wyłączone.