Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny…


„Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny…”
Autor: Randy Gage


Autor publikacji demaskuje nasze ograniczające przekonania i podaje szereg wskazówek mówiących o tym, jak we współczesnym świecie być mądrym, zdrowym i bogatym.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny?

Skąd pomysł na taki tytuł? Wzbudził on sporo kontrowersji. Ale nie my go wymyśliliśmy!

No więc… dlaczego jesteś głupi, chory i biedny?

Kto śmie zarzucać mi głupotę, biedę i chorobę? Głupi nie jestem. Może i mam parę kilo nadwagi, ale to jeszcze nie choroba! A bieda? Mam dom (i kredyt), mam superfurę (jeszcze 3 lata będę ją spłacać) i stać mnie na fajne wakacje raz w roku. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Ja i żona dobrze zarabiamy. Nie jestem biedny. Biedni to są ci, co żebrzą pod monopolowym. Ja nie.
Czytając książkę Randy’ego – nawet nie spostrzeżesz się, że od początku pisze o Tobie. O wirusach myślowych, które infekują niemal każdego. Ile trzeba mieć przebiegłości, żeby je rozpoznać i przegonić z własnego umysłu. To wirusy, które przedkładają chwilową wygodę nad lepsze jutro. Te wirusy wplątują Cię w spiralę długów. To one zachęcają Cię do pozostania przed TV z batonikiem w ręku, zamiast pogrania z dziećmi w piłk. I to wreszcie one sprowadzają na Ciebie wszelkie niebezpieczeństwa, nawet te, na które pozornie nie masz wpływu.
Jeśli:

  • wydaje Ci się, że ta książka nie jest dla Ciebie – to czym prędzej pobierz darmowy fragment i zmień to przekonanie;
  • myślisz, że jakiś łysy Randy nie może Cię niczego nauczyć – bądź przekorny i udowodnij sobie, że się SAM przekonasz na własnej skórze;
  • jesteś przekonany, że nie masz wpływu na niektóre sytuacje (utrata pracy, choroba, brak pieniędzy) – to zanim się na mnie obrazisz – przeczytaj tę książkę.

Co wspólnego mają ze sobą poniższe stwierdzenia?
„Czy zauważyłeś, że jak tylko zapalasz papierosa, nadjeżdża twój autobus?”
„Wiem, że wszystkie grzechy są mi wybaczone, choć na to nie zasługuję, ponieważ Jezus oddał za nie życie, umierając na krzyżu”
„Kiedy byłem mały, ojciec porzucił nas i od tamtego czasu mam problemy z przyjmowaniem miłości i czułości ze strony innych”
„Zacząłem już lepiej zarabiać w nowej pracy, kiedy ta wredna suka zabrała mi całą wypłatę na poczet zaległych alimentów”
„Przeżyłam gwałt, dlatego czuję się nieswojo w obecności mężczyzn i za każdym razem kiedy próbuję się do nich zbliżyć, przed moimi oczami staje tamto traumatyczne wydarzenie”
„Chciałbym dostać tę pracę, ale jak tylko ktoś zobaczy w papierach, że byłem karany, będą się bali mnie zatrudnić”
„Interesuje mnie rozwój osobisty i chętnie wzięłabym udział w tym szkoleniu. Mąż jest jednak innego zdania i nie podoba mu się mój pomysł”
„Chciałbym założyć własną firmę, ale moja żona sprzeciwia się temu. Chyba będę musiał dalej się męczyć w tej nudnej robocie”
Łączą je cechy charakteru wypowiadających je osób. Treść jest różna, różni są autorzy, lecz każdy z nich reprezentuje pewien typ psychologiczny, tzn. osobę o małym poczuciu własnej wartości i negatywnych oczekiwaniach w stosunku do życia.
Najsilniej łączy je kurczowe trzymanie się wizerunku siebie jako ofiary oraz dumne obnoszenie się z tym. Ludzie ci opowiadają innym o wszelkich niepowodzeniach, tragediach i katastrofach, jakie im się w życiu przytrafiły. Osoby te są ochotnikami, a nie ofiarami. Dokonały (podświadomego) wyboru, aby pozostać ofiarą.
Nie można iść naprzód, kiedy ma się wewnętrzne poczucie bycia pionkiem życiowym. Jeśli postrzegasz samego siebie jako ofiarę, sprawiasz, że ludzie wokół ciebie zaczynają widzieć cię w identyczny sposób. Tworzysz samosprawdzającą się przepowiednię. Czyniąc to, odpychasz od siebie miłość, odkładasz na później bycie szczęśliwym, zwiększasz prawdopodobieństwo wystąpienia chorób i kontuzji oraz uniemożliwiasz samemu sobie odniesienie sukcesu na polu finansowym bądź zawodowym. Twoja wzruszająca historyjka tak bardzo przekonuje innych, że zmuszony jesteś w kółko odgrywać znany scenariusz.

fragment książki „Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny…”

Jest faktem, że Cię nie znam. Pewnie się nie spotkaliśmy i nie zalazłeś mi za skórę. 🙂 Dlatego zakładam, że mogę Cię potraktować po przyjacielsku i udzielić Ci dobrej wskazówki – naprawdę zapoznaj się z Randym i nie bądź ofiarą. Jeśli w tym momencie nie chcesz niczego kupować – po prostu zapisz się po darmowe fragmenty, klikając tutaj.
 
Pamiętaj też, że druga część tytułu tej książki brzmi:

Jak stać się mądrym, zdrowym i bogatym?

Po pierwsze – zmień myślenie. Wiem, że łatwo się mówi. Ale to właśnie od myślenia się zaczyna. Jeśli myślisz, że Ci się uda – masz rację. A jeśli myślisz, że Ci się nie uda – też masz rację.
Dlaczego jesteś głupi...

To jak stać się mądrym, zdrowym i bogatym?

Tego dla Ciebie chcemy! Chcemy, abyś podejmował mądre decyzje. Chcemy abyś był zdrowy i żył jak najdłużej. I chcemy abyś był bogaty. Wtedy będziesz mógł mieć dom, samochód, wakacje swoich marzeń. Zero kredytów. Dzieci w najlepszych szkołach. Dobre ubrania w szafie i wartościowe książki na regale. 🙂
A z tej właśnie publikacji dowiesz się m.in.:

  • kim jest sam autor i jak to się stało, że swoimi myślami ściągnął na siebie bandytę i niemal stracił życie
  • jakie wzorce myślowe są nam wpajane chociażby przez tak słynne filmy jak „Titanic”
  • jak traktujesz bogatych
  • jak skończyć z postawą „ofiary”
  • poznasz prawa dobrobytu
  • jak zwyciężyć walkę o Twoje ciało, umysł i duszę

Zaczynając czytać książkę – podejdziesz do niej z niedowierzaniem i dystansem. Tylko po to, żeby po paru stronach wciągnąć się w lekturę i pokochać autora za mądre spostrzeżenia.

Randy Gage – milioner, ekspert w dziedzinie rozwoju Randy Gageosobistego, autor kilku poczytnych tytułów, mówca, organizator szkoleń i kursów wspierających przedsiębiorczość. W środowisku ludzi sukcesu nazywany często Milionerem – Mesjaszem.
Przeszedł niezwykle burzliwą drogę do miejsca, w którym obecnie się znajduje. Wychowany bez ojca, w skromnych warunkach, przerwał naukę szkolną w wieku kilkunastu lat, trafił za kratki za kradzież i rozboje. Przez wiele lat zmaga się z uzależnieniem od narkotyków, doświadczał wielu dysfunkcyjnych związków, które kończyły się rozstaniem. Próbował bezskutecznie dojść do fortuny otwierając i tracąc kolejne biznesy, które pogrążały go w długach i poczuciu życiowej przegranej. Będąc ofiarą napadu i kradzieży otarł się o śmierć na skutek postrzelenia w brzuch.
Tragiczne losy doprowadziły do tego, że wszedł na trwającą do dziś ścieżkę intensywnego rozwoju osobistego. Krok po kroku uczył się wykorzeniać ze swego umysłu ograniczające wzorce przekonań, zastępując je nowymi, na których zbudował swój sukces. Od ponad dwudziestu lat pokazuje innym jak dokonać tego samego i uczynić swe życie spełnionym.„

Pozwól, że złożę Ci życzenia w imieniu autora: żyj bogato! Bo zdrowie, szczęście i dobrobyt są przeznaczone dla Ciebie.

Dodaj komentarz