Mar 24
Dobry start

„Dobry start”

Autor: Rafał Witkowski

Kto jeszcze chce wiedzieć jak dokonać najlepszych wyborów w życiu i w pełni wykorzystać swój potencjał?

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

Kto jeszcze chce wiedzieć jak dokonać najlepszych wyborów w życiu i w pełni wykorzystać swój potencjał?

Kiedyś usłyszałem od kogoś: „w młodych latach podejmuje się decyzje na całe życie” – to prawda, ciągle o tym się przekonuję. Dlatego należy uczyć się podejmować decyzje, uzasadnione decyzje, coraz bardziej samodzielne i odpowiedzialne.

„To w momentach, w których podejmujesz decyzje, kształtuje się Twoje przeznaczenie.”

– Anthony Robbins

Jeżeli stoisz przed wyborem szkoły średniej, wiedz o tym, że to bardzo ważna chwila, decydująca o Twoim przyszłym życiu.

  • Zastanawiasz się, czy warto iść później na studia?
  • Zastanawiasz się nad kierunkiem swoich studiów?
  • Jakie wymagania stawia Ci rynek pracy już teraz?
  • Chcesz wiedzieć, jak mądrze dokonać odpowiedniego wyboru i mieć dobry start w życiu?

Czy chcesz się dowiedzieć, jak mieć dobry wpływ na swoje życie?

Być może zastanawiałeś się, czy w ogóle masz wpływ na swoje życie. Otóż tak, możesz mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na swój los. Najczęściej takim złym wpływem jest własna bierność.

Możesz jednak dowiedzieć się, jak pozytywnie oddziaływać na swoje życie i jak unikać złych wpływów z zewnątrz. Pytanie tylko, czy będziesz bierny jak większość, czy też zaczniesz aktywnie działać.

„Ten ebook przeznaczony jest dla tych młodych ludzi, którzy zaczynają start w życie, którzy chcą odnosić sukcesy lub nie chcą spoczywać na laurach.”

Już za chwilę możesz się dowiedzieć:

  • Jak odkryć swój potencjał, jak go rozwijać i wykorzystać.
  • Jak zmierzyć się z otoczeniem, z trudnościami i przeszkodami po to, by kształtować swój charakter, poszerzać swoją wiedzę niezbędną do odniesienia sukcesu.
  • Jak odkryć i wykorzystać możliwości, jakie daje Ci to otoczenie.
  • Jak odnaleźć swojego mentora.
  • Jak kształtować swoją motywację i determinację.

Pamiętaj, że to są czynniki niezbędne do osiągnięcia celu!

To, co zrobisz ze swoim życiem za młodu, będzie miało ogromny wpływ na ogólną satysfakcję z życia. Zanim dokonasz ważnych wyborów, koniecznie przeczytaj tego ebooka.

„Kolumb nie odkryłby nowego lądu, gdyby nie uczył się geografii, kartografii, gdyby nie poznał znanej już w starożytności wiedzy, że Ziemia jest kulą, a tym samym, gdyby nie podważał obecnego jeszcze za jego życia średniowiecznego mitu o płaskości globu. Nie dokonałby tego, gdyby nie jego upór i wewnętrzna motywacja potrzebne do przekonania odpowiednich instytucji do słuszności swoich koncepcji.” – pisze w swoim ebooku „Dobry start”, Rafał Witkowski.

Nie odkryjesz nowego lądu bez wiedzy o swoim miejscu

Nawet jeżeli zdecydujesz się szukać powodzenia za granicą, powinieneś najpierw poznać swój najbliższy świat i to, co możesz w nim dokonać po to, by mieć możliwość powrotu z rzeczywistości, która jest Ci mniej znana.

Zacznij już teraz zamawiając ebooka „Dobry start”.

.

Link do publikacji: Dobry start

Autor adminKomentarze wyłączone.