Wrz 23
Emelemomania

„Emelemomania”

Autor: Piotr Smała

Prawdziwa historia wokalisty zespołu Marcelle Spirit oraz założyciela wytwórni płytowej Modern Rock Revolution, który po 10 latach różnych zawodowych doświadczeń osiągnął ostatecznie sukces w branży MLM.

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

Sam siebie określa mianem „Marylina Mansona Polskiej Polityki” – sprawdźmy, kim jest…

“Piotr Smała – idealista, buntownik, wokalista, blogger, pisarz, lider MLM. Jest to osoba, która od początku swojej działalności publicznej jako wokalista zespołu MARCELLE SPIRIT budziła skrajne emocje zarówno na scenie, jak i poza nią… Jak to bywa z wyrazistymi osobowościami, jedni go kochają, a inni nienawidzą. Poza śpiewaniem, Piotr prowadził też przez kilka lat własną niezależną wytwórnię płytową MODERN ROCK REVOLUTION.

„Rewolucję” ma chyba we krwi, ponieważ lubi „namieszać” bez względu na to, czym się aktualnie zajmuje…„o autorze książki „Emelemomania”

Doskonale się złożyło, ponieważ mamy okazję zakosztować jego rewolucyjnych pomysłów bezpośrednio z jego książki. Już sam tytuł budzi spore kontrowersje… Najlepiej będzie jednak, kiedy sami zapytamy go o to, co miał na myśli, nadając własnej książce taki, a nie inny tytuł: „EMELEMOMANIA. Grzeczni chłopcy pracują na etacie, niegrzeczni – w „piramidach”.

Piotr SmałaPrzyznam szczerze, że pierwszy człon tytułu był ze mną od samego
początku, odkąd zacząłem pracę nad tą książką. Jako ciekawostkę mogę
powiedzieć to, że te wszystkie treści były we mnie i samo pisanie
książki zajęło mi cztery dni z rzędu. Wracając jednak do samego
tytułu…

„Emelemomania” to neologizm, za pomocą którego celowo sugeruję
Czytelnikom fakt, że MLM jako sposób na życie i zarabianie pieniędzy już
dzisiaj stał się nowym trendem, nową rzeczywistością. Tak jak w latach
60. wybuchła na świecie „beatlemania” i wszyscy mieli na punkcie The
Beatles świra, tak teraz w Polsce mamy do czynienia z „emelemomanią”.

Zdaję sobie doskonale sprawę, że nadal wiele osób w naszym kraju woli narzekać, strajkować, niż spiąć dupę i zabrać się do ciężkiej pracy – najlepiej w naszej branży; dlatego też od jakiegoś czasu prowadzę pracę
społeczną, edukując Polaków odnoście branży MLM. Mam także aspiracje polityczne i chcę zmieniać Polskę na kraj przedsiębiorczych i żyjących w dobrobycie Obywateli. Na moim blogu poruszam kwestie związane nie tylko z biznesem MLM, ale ogólnie piszę o rzeczywistości, która mnie otacza.

Zapraszam do polubienia mojego bloga i byciem „na bieżąco” w moim świecie: GENERATION-M (Generacja MLM): http://www.facebook.com/ModernRockRevolutionGroup

Tytuł ma też drugą część: „Grzeczni chłopcy pracują na etacie, niegrzeczni – w „piramidach””. Oczywiście jest to ukłon w stronę moich znajomych oraz tysięcy znajomych moich znajomych, którzy dzielnie walczą
w branży MLM i muszą tysiące razy brać udział w  „inteligentnych” rozmowach”.

Czy ja jestem „grzeczny”? Oczywiście, że tak! Tyle że czasami bycie „grzecznym”, kiedy wszyscy wkoło próbują na siłę być „niegrzeczni”, jest naprawdę NIEEEEEEEGRZECZNEEEE!!!

Piotr Smała – lider MLM, bloger, pisarz, muzyk, republikanin

 

DLACZEGO POWINIENEŚ KUPIĆ „EMELEMOMANIĘ”?

 

  • Napisał tą książkę „człowiek-instytucja” – już samo to powinno wystarczyć…
  • Piotr ma doświadczenie na dosłownie wszystkich polach, jeżeli idzie o zarabianie pieniędzy. Jest praktykiem i poznał pracę dla dużej światowej korporacji, w małej rodzinnej firmie, zarabiał jako wokalista, grając duże koncerty plenerowe, jak również śpiewając na ulicy przez kilkanaście miesięcy. Piotr prowadził własną jednoosobową działalność gospodarczą, pracował w firmach internetowych, a co najważniejsze: zakosztował smacznych owoców dochodu pasywnego – otrzymuje tantiemy muzyczne, literackie oraz „pieniądze pasywne” z firmy MLM, z którą aktualnie współpracuje.
  • Jest to bardzo praktyczna książka, ponieważ „nie wydumana”, tylko naturalistycznie prawdziwa! Piotr odsłania karty z jego własnego życia, często mówi bez ogródek o rzeczach, o których wielu nawet by
    nie wspomniało…
  • Jest to współczesny elementarz wiedzy podanej od praktyka. Każdy, kto chce spróbować swoich sił w branży MLM, musi tę książkę przeczytać. Piotr określa działanie w network marketingu mianem „Uniwersytetu Życia”.
  • Piotr na przykładzie firmy, z którą współpracuje, udziela konkretnych lekcji, wskazówek, które sam z korzyścią dla siebie będziesz mógł zastosować we własnym biznesie MLM!

Poniżej trzy fragmenty książki „Emelemomania”:

Książkę tę zdecydowałem się napisać z powodów ambicjonalnych. Nie ukrywam, że jej czytanie może się
dla ciebie okazać zbyt ciężką próbą, gdyż moje przemyślenia i wnioski mogą ci się wydać zupełnie bezsensowne. To, co tutaj przeczytasz, może cię zaszokować, wzruszyć; zmienić radykalnie twoje dotychczasowe myślenie na temat zarabiania pieniędzy. Tak — to jest książka o zarabianiu pieniędzy. Bardzo pomogli mi w podjęciu decyzji o napisaniu niniejszego dzieła moi rodzice, a szczególnie mój tato, ale nie dlatego że we mnie wierzyli, ale właśnie dlatego, że we mnie nie wierzyli i ku ich rozpaczy zdecydowałem się pójść moją własną drogą….

Dziesięć lat temu wiedziałem, że korporacja nie jest miejscem, w którym chciałbym funkcjonować przez kilkadziesiąt kolejnych lat mojego życia… To przypominało mi dżunglę, w której ludzie wydawali mi się jak dzikie, głodne zwierzęta, które musiały ze sobą konkurować o ograniczone zasoby. Najgorsze jednak było to, że ci biedni ludzie nie mieli nawet bladego pojęcia o tym, że istnieje inny świat; świat, w którym można zarabiać pieniądze i to znacznie większe niż oni na swoich posadkach i do tego nie trzeba w nim krzywdzić innych ludzi, aby te pieniądze otrzymać. W życiu korporacyjnym nie podobał mi się właśnie system, który narzucał ludziom konkurencję zamiast współpracy. Korporacja jest totalnym zaprzeczeniem koncepcji biznesu MLM, w którym „ci ludzie wyżej” pomagają „tym niżej” osiągnąć ich cele życiowe i finansowe. Jak było w DUŻEJ KORPORACJI?

Było dokładnie na odwrót — im bardziej chciałem się uczyć i więcej wiedzieć, tym większą widziałem niechęć
ze strony moich kierowników i tendencję do zaciemniania najprostszej nawet sprawy czy procedury. Ich celem było uczyć mnie tak, abym nie nauczył się właściwie; ewentualnie uczyć mnie tylko pewnych prostych czynności, abym mógł być jedynie trybikiem w tej całej korporacyjnej machinie — broń Boże, nie za dużo…

Być liderem oznacza dostrzegać w innych ludziach iskrę bożą, ten boży pierwiastek, który sprawia, że wszyscy jesteśmy wspaniali, dobrzy i piękni duchowo, tylko nasze otoczenie często tę prawdę o nas samych próbuje zakrzyczeć. Być liderem to znaczy zadzwonić o 22.37 wieczorem do swojego człowieka w strukturze i zapytać, co u niego słychać; zrobić dodatkowe spotkanie w niedzielę dla jednego z twoich ludzi, kiedy wszyscy spisali go na straty i nikt nie ma już dla niego czasu…; to pojechać kilkaset kilometrów na prezentację, na którą z 50 zadeklarowanych osób swoje miejsce na sali zajęły tylko 4 i przekazać im szansę biznesową w tak płomiennych słowach, aby te osoby uwierzyły po spotkaniu w to, że potrafią zmienić swoje dotychczasowe życie! Być liderem to wspierać innych ludzi i dodawać im sił nawet wtedy, kiedy sam nie masz już sił, aby iść naprzód! Być liderem to mówić do nowego człowieka: „Uda ci się, wierzę w ciebie. Dasz radę, pomogę ci, tylko daj samemu sobie szansę”, podczas gdy wszyscy jego znajomi z cynicznym uśmieszkiem na ustach pukają się w czoło, myśląc: „Ledwo sam zdał maturę, a teraz nam biznes proponuje. Milioner się
znalazł…”.

Prawdziwa historia wokalisty zespołu Marcelle Spirit oraz założyciela wytwórni płytowej Modern Rock Revolution, który po 10 latach różnych zawodowych doświadczeń osiągnął ostatecznie sukces w branży MLM. Książka przedstawia dramatyczne fakty z życia rockmana, kulisy show-biznesu oraz pracy dla wielkiej korporacji. Piotr aktualnie jest kierownikiem w firmie AVRIO i posiada strukturę marketingową liczącą
około 1700 osób.

Link do publikacji: Emelemomania

Autor adminKomentarze wyłączone.