Kwi 07
Jak zostać szefem

„Jak zostać szefem”

Autor: Tomasz Pietrzak

Chcesz zacząć się rozwijać? Myślisz o własnej firmie i chcesz zostać szefem? Zainspiruj się! Jeśli pracujesz w biurze, masz rodzinę, chcesz stawiać pierwsze kroki w biznesie – ta publikacja ujawni wizję ścieżki Twojej kariery zawodowej i pomoże Ci obudzić potencjał, który poprowadzi Cię wprost do zawodowego i osobistego sukcesu.

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

Poznaj sprawdzone sposoby na to, aby stać się szefem, liderem, kierownikiem

Czy chciałbyś poznać, jakie są cechy lidera, po to, aby nim wkrótce zostać? Być może jesteś teraz w takim miejscu w swojej zawodowej karierze, które Cię satysfakcjonuje i Twoim marzeniem jest dostać awans zawodowy na stanowisko kierownicze. Autorowi tej publikacji się to udało, a warto uczyć się od ludzi, którzy osiągnęli już to, co jest i naszym marzeniem. Dowiedz się teraz, jak zostać kierownikiem i jakie cechy w sobie wyrobić, by tak się stało.

Ta książka jest dla osób, które chcą osiągać sukces osobisty i zawodowy, chcą awansować i chcą budować zespół współpracowników. Świat potrzebuje szefów! W domu, piaskownicy, na etacie, w biznesie. Zawsze. Kiedy pracujesz w biurze, kiedy masz rodzinę, kiedy budujesz grupę sprzedażową.

Przeczytaj, co chce Ci powiedzieć autor tej książki:

“Kiedy jesteś szczęśliwy, to cały świat wokół budzi w tobie pozytywne emocje i nic nie jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi, a każde nowe wyzwanie staje się tylko kolejnym etapem w twojej zawodowej podróży.

Ja czuję to dzisiaj!

Patrzę przez okno i myślę sobie, że tegoroczny sierpień jest piękniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Minęło właśnie 5 lat, odkąd zostałem szefem.
TomaszPietrzak
Nie było łatwo, ale nikt też nie obiecywał, że będzie. Nikt nie wytyczył mi właściwej drogi i nie załatwił niczego za mnie, a w szczególności nie powstrzymał mnie przed błędami, które popełniłem. Czasem zastanawiam się, czy gdybym mógł cofnąć czas, chciałbym dostać wszystko „od ręki” — tak po prostu, z dnia na dzień, znaleźć się w miejscu, w którym teraz jestem…

Wiesz, że pamiętam dokładnie początek swojej zawodowej przygody, a szczególnie jej pierwszy dzień?

Zadzwonił budzik, wyskoczyłem z łóżka i szybko spakowałem do torby najpotrzebniejsze rzeczy. Nawet nie zjadłem śniadania, tylko czym prędzej pobiegłem na przystanek i wsiadłem do autobusu. Nagle znalazłem się daleko od domu, sam wśród obcych osób w brutalnej szkole życia — był nią plac budowy. Bez mrugnięcia okiem wskoczyłem w robocze ubranie i natychmiast stawiłem się na stanowisku pracy. Wręczono mi nowiutki, połyskujący w słońcu szpadel, który świetnie dopasował się do moich dłoni. Chociaż gorące lato absolutnie nie zachęcało do wysiłku fizycznego, cały upalny dzień kopałem wzdłuż wytyczonej linii. Pracowałem wytrwale do końca dnia.

Co mogę powiedzieć o tamtym dniu?

Wieczorem nie miałem siły ruszyć ręką ani nogą!

Byłem bez pieniędzy, wiedzy i wykształcenia. Za to miałem sporo czasu na popełnianie błędów, ale również na wyciąganie z nich pouczających wniosków.

10 lat później zostałem kierownikiem biura.

Dzisiaj każdego dnia podejmuję decyzje finansowe i zarządzam kilkudziesięcioosobowym zespołem, dla którego jestem nie tylko szefem, ale przede wszystkim liderem.

Awans na to stanowisko zajął mi 10 lat wytrwałej pracy i wspinania się po kolejnych szczeblach zawodowej drabiny. 10 lat zdobywania doświadczeń w różnych firmach i na różnych stanowiskach. 10 lat działania niejednokrotnie w krytycznych sytuacjach. 10 lat nie tylko sukcesów, ale i porażek, z których wtedy często nie zdawałem sobie sprawy.

Dzisiaj wiem, że 10 lat to zbyt długo.

Dlaczego?

Odpowiedzi na to pytanie znajdziesz właśnie w tym poradniku.

Życzę ci przyjemnej lektury i wielu zawodowych sukcesów.

Serdecznie pozdrawiam„Tomasz Pietrzak

 

Jak zostaje się liderem? Przekształć swoje cele zawodowe w rzeczywistość

Nieważne, na jakim etapie zawodowym obecnie jesteś, nieważne, w jakiej firmie pracujesz, a już najmniej ważne jest to, co wmówiło ci otoczenie.

Przeczytaj ten poradnik, jeśli interesuje Cię prawdziwy sukces zawodowy.

Tylko pamiętaj, bez żadnych wymówek!

Już za chwilę poznasz kolejne stopnie wtajemniczenia, które zderzają się w jednym miejscu — Twojego zawodowego awansu i drabiny społecznej, która zaprowadzi Cię na sam szczyt.

Czym jest sukces zawodowy?

Najogólniej jest to aktywność zawodowa na najwyższym poziomie swoich możliwości, przy jednoczesnej dbałości o inne sfery życia.

Jak zostać szefem?Z drugiej strony można pojmować go bardziej szczegółowo. Dla Ciebie sukcesem może być awans, nowa praca, pochwała od szefa, zrealizowanie planów sprzedażowych, skuteczność kampanii marketingowej, otrzymanie podwyżki itd. Granice sukcesu zawodowego określa więc tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Sukces w dzisiejszych czasach to trend. Podziwiamy osoby z pierwszych stron gazet i serwisów internetowych. Obserwujemy z zazdrością, jak bardzo im się udało i zastanawiamy się, czym właściwie się od nich różnimy.

Czy możemy zmierzyć sukces, aby ocenić, kto go osiągnął w większym stopniu? Na ogół powołujemy się na posiadane zasoby finansowe, ale czy ilość pieniędzy jest rzetelnym wskaźnikiem?

Zamożni pracoholicy najczęściej nie są szczęśliwymi ludźmi. Nie są nawet przekonani o wartości swojej kariery. Ktoś może zarabiać potężne sumy pieniędzy, podczas gdy jego życie pozazawodowe jest pasmem niekończących się porażek.

Dostępna także specjalna wersja dźwiękowa – AUDIOBOOK

Wersja dźwiękowa (audiobook) została nagrana przez profesjonalnego lektora i zapisana w formacie MP3. Dzięki temu, wystarczy, że kupujesz audiobooka, wgrywasz go na swój odtwarzacz MP3 i od razu:

  • możesz słuchać książki, gdziekolwiek jesteś;Wersja audiobook
  • nie potrzebujesz ani odpowiedniego oświetlenia, ani użycia rąk – możesz np. jechać samochodem i słuchać, ćwiczyć na siłowni i słuchać…;
  • dzięki wielokrotnemu przesłuchaniu materiału świetnie sobie utrwalisz motywacyjne treści książki i łatwiej wprowadzisz je w życie;
  • jeśli jesteś słuchowcem – będziesz zaskoczony tym, jak łatwo i przyjemnie przyswaja się wiedzę dzięki audiobookowi.

Wersję audiobook możesz zamówić, wybierając odpowiednią opcję podczas dodawania publikacji do.

Link do publikacji: Jak zostać szefem


Czym, według autora „Jak zostać szefem?” jest sukces?

“Sukces to spełnione marzenia, osiągnięte cele i zrealizowane plany. Może on dotyczyć jednorazowego działania, ale powinien zdecydowanie całego naszego życia.

Człowiek sukcesu to osoba, która zachowuje harmonię w swoim życiu i potrafi czerpać satysfakcję z  jego każdego obszaru — zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Sukces to styl życia.

Oznacza bezustanne generowanie nowych celów i rozwiązań w różnych aspektach funkcjonowania, tak by człowiek emanował radością i optymizmem, zarażając nim otoczenie. Taka osoba ma dzięki temu szacunek do siebie i innych oraz wie, „że to właśnie to”, że jej życie jest zgodne z jej wizją. Sukces to wreszcie stan szczęścia i spełnienia. Tylko będąc w pełni usatysfakcjonowanym tym, jak żyjesz, możesz się nazywać człowiekiem sukcesu.

Tylko wtedy będziesz dobrym szefem dla innych — stając się dla nich autorytetem i przywódcą.

Każdy z nas jest zupełnie inną osobowością, dlatego możemy wykorzystać swoje możliwości w najlepiej do tego przeznaczonym obszarze — w końcu dyrektor handlowy ma zupełnie inne kompetencje niż kierownik w firmie produkcyjnej.
Jesteś gotowy, aby zapracować na fotel szefa?

Ten poradnik ujawni wizję ścieżki twojej kariery zawodowej i pomoże ci obudzić potencjał, który poprowadzi cię wprost do zawodowego sukcesu, byś w efekcie usiadł w fotelu szefa…

Już za chwilę poznasz anatomię zawodowego sukcesu i dowiesz się, jak wyglądają kulisy tej przygody, oraz okiełznasz bestię sukcesu, która drzemie w tobie, pokazując otoczeniu, jak wspiąć się na sam szczyt! Poznasz cechy kierownika i wyrobisz je w sobie.

Na końcu tej publikacji zdradzę ci pewną tajemnicę, ale przestrzegam cię przed powędrowaniem tam już teraz, pod wpływem żądzy poznania jej.

Zatem zaczynajmy!„Tomasz Pietrzak

 

Link do publikacji: Jak zostać szefem

Autor adminKomentarze wyłączone.