Kwi 13
Liczy się efekt!

„Liczy się efekt!”

Autor: Bartłomiej Popiel

Poznaj innowację na miarę XXI w. Największa rewolucja na rynku drukarskim od czasów Gutenberga wreszcie nadeszła. Oto rozwiązanie nowej ery – 2book, czyli rewelacyjna dwuksiążka.

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

baner_liczy_sie_efekt

2book – co to za innowacja?

Poznaj innowację na miarę XXI w. Największa rewolucja na rynku drukarskim od czasów Gutenberga wreszcie nadeszła. Oto rozwiązanie nowej ery – 2book, czyli rewelacyjna dwuksiążka. Innowacyjna forma 2booka optymalizuje dostęp do informacji. Podstawowa treść znajduje się w dolnej części każdej strony, które czyta się po kolei – jak normalną książkę. Część górna to esencja treści, czyli najważniejsze z najważniejszych informacji pogrupowane według rozdziałów. Dzięki temu rozwiązaniu zdobywasz wiedzę zaskakująco szybko i ekspresowo ją utrwalasz, bo „Liczy się efekt”!

 


2book – efektywnie wycelowani!

Swoją życiową pozycję budujesz na osiągniętych przez siebie efektach. time problemZ tego właśnie powodu wyznaczanie i osiąganie celów to Twoje najważniejsze zadanie. To jednak także zadanie, którego realizacja sprawia Ci zazwyczaj największą trudność. W obliczu coraz większego natłoku spraw i deficytu czasu zazwyczaj rezygnujesz z wyznaczonych wcześniej celów. Szkoda, bo za każdym razem, gdy dziś rezygnujesz z jakiegoś celu, tracisz także szansę na lepsze jutro. Masz jednak wytłumaczenie. Wiesz dobrze, że czasu i tak nie pomnożysz.

Chyba żartujesz!  To wymówka dobra dla człowieka z ubiegłego wieku, bo od dziś czas to już nie jest Twój problem. Oszczędza go za Ciebie 2book – a nie zwykła książka.

2book – szybki dostęp do informacji

2book to więcej niż książka. Poza tym, że jest w twardej oprawie, to dwuksiążka, która pozwoli Ci na ponadprzeciętną produktywność. Czy kiedyś, w obliczu ogromu informacji, miałeś ochotę się rozdwoić? Dziś nie będziesz musiał. Zrobi to za Ciebie dwuksiążka. Dzięki 2bookowi nie tylko zgłębisz interesującą Cię treść, ale także utrwalisz ją w ekspresowym tempie.Umożliwi Ci to nowoczesna konstrukcja 2booka.

W obecnych czasach dobra informacja to prawdziwy skarb. Niestety w obliczu coraz większego natłoku treści, którymi bombardowany jesteś z każdej strony, tracisz panowanie nad ich selekcją. W efekcie część przyswojonych przez Ciebie informacji to bezwartościowe bzdury, a części z tych wartościowych nawet nie dostrzegasz. Dłużej tak być nie musi.

Z 2bookiem masz to wreszcie z głowy!

Możesz najpierw zapoznać się z esencją książki, a w razie potrzeby sięgać do poszerzonej wersji. Możesz równie dobrze zacząć od przeczytania pełnej wersji, a do streszczenia zajrzeć tylko po to, aby odświeżyć informacje.

fragment „Liczy się efekt!”

Wybór należy do Ciebie. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, osiągniesz wspaniały efekt!

 

Produktywność jak w miłości!

Człowiek to taka istota, która ciągle chce więcej i więcej.  To właśnie ta cecha prowadzi nasz gatunek do nieprawdopodobnego postępu.randka Pozwala ona także rozwijać się Tobie. Jeśli stawiasz przed sobą cele, spróbuj osiągnąć je wszystkie, bo w życiu liczy się efekt! Są jednak pewne obszary, w których efekt liczy się bardziej niż w innych. Te obszary to: miłość, praca, pasja, pieniądze. Dlatego historia 2booka rozpoczyna się od jednego z nich – od miłości, a konkretniej – od randek.

Trafiłem na stronę jednego z najlepszych uwodzicieli na świecie. Facet miał pseudonim David DeAngelo i na jego stronie sprzedawany był ebook „Double your Dating”. Pomyślałem: Skoro można podwoić liczbę swoich randek, to dlaczego nie podwoić swojej produktywności? Tak zaczęła się moja przygoda z pracą nad zwiększaniem produktywności. Udało się.

fragment „Liczy się efekt!”

A gdybyś mógł jeszcze więcej?

Najwięcej pobożnych życzeń na świecie dotyczy zrzucenia nadprogramowych kilogramów, ale w kolejce zaraz za nimi ustawiają się inne niezrealizowane cele. Brak doprowadzania spraw do końca to chyba największy problem naszych czasów. Myślisz, że ten problem Cię nie dotyczy? Wyobraź sobie taką sytuację:

Masz na dziś zaplanowane spotkanie. Wiesz, że nie możesz się spóźnić, a najlepiej gdybyś zdążył się do niego przygotować. Wstajesz rano. Materiały masz oczywiście w formie elektronicznej, w swoim komputerze. Zaparzasz kawę, siadasz wygodnie i bierzesz w rękę myszkę. Wchodzisz na swoją pocztę i… rozpoczynasz obsesyjne skakanie między e-mailami. Wiesz, że jeżeli nie zrobisz tego dzisiaj, możesz zaprzepaścić swoją szansę. Jednak kontynuujesz jeszcze chwilę swoje skakanie. Zaraz potem myślisz: sprawdzę, co słychać na Facebooku! Następna w ruch idzie Nasza Klasa lub inny serwis społecznościowy. Chwila przeciąga się w minutę, minuta w kwadrans, a kwadrans w godzinę. No właśnie, która jest godzina? O rany! Czy to możliwe? Chyba nie zdążę… W dodatku pijesz zimną kawę!


Mam do Ciebie 3 sprawy
!

Nie pozwól już więcej stygnąć ani swojej kawie ani zapałowi. Potrzebujesz zaledwie 3 produktywnie spędzonych godzin dziennie, by uzyskać efekt. Zanim skorzystasz z kilkuletnich badań Bartka Popiela nad produktywnością, najpierw odpowiedz sobie na 3 pytania:

  •  Czy chcesz pracować tak, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem?
  • Czy chcesz czerpać z działania więcej satysfakcji?
  • Czy chcesz zwiększyć swoje rezultaty przez podwojenie produktywności?

Jeśli odpowiedziałeś „tak” na co najmniej jedno z tych pytań, ta książka jest dla Ciebie. Jeżeli odpowiedziałeś „nie”, nie warto, byś się w nią zagłębiał – chyba że kusi Cię pomysł posiadania pierwszego na świecie 2booka! Decyzja należy do Ciebie.


TAK, CHCĘ MIEĆ SWOJEGO 2BOOKA!

On będzie bardziej Twój niż może Ci się wydawać. Zdradzimy Ci jeszcze jeden sekret. Ponieważ Bartek nie zna nigdy Twojej indywidulanej sytuacji, pozostawił w 2booku miejsce na Twoje notatki i przemyślenia. Od Ciebie zależy, jak zakończy się każdy rozdział tej niezwykłej książki.

To Ty jesteś  współautorem swojego egzemplarza!

Na 2book będziesz musisz chwilę poczekać, ale nowy rozdział w życiu możesz zacząć pisać już teraz. Warto, byś na pierwszej stronie tego rozdziału dokonał pewnego obliczenia:

Ustalmy, że za godzinę pracy zarabiasz 15 zł dziennie. Codziennie na dryfowaniu w internecie marnujesz 4 godziny. 4 x 15 zł = 60, tyle pieniędzy tracisz każdego dnia. Rok 2012 ma w kalendarzu 252 dni robocze. Sprawdźmy, jak wygląda to w skali roku: 252 x 60 zł = 15 120 zł. Gdybyś zechciał przepracować te godziny, stan Twojego konta zwiększyłby się każdego roku o 15 000 zł. Na tym nie koniec! Po 10 latach, które i tak upłyną, miałbyś na koncie już 150 000 zł więcej. Szkoda, że nie masz – prawda?

Wciąż możesz to nadrobić. Jak? Podwój swoją produktywność, zarabiaj podwójnie i ciesz się podwójnym efektem!

2book i możesz 2 x więcej

Od redakcji: Choć nie wiemy, czy 2book odmieni cały świat, jednego jesteśmy pewni – ułatwi on życie każdemu, kto weźmie go do ręki. Światowa rewolucja jest więc właśnie w Twoich dłoniach. Podejmij tę jedną dobrą decyzję – tak, chcę wziąć w niej udział i przyspieszyć rozwój swój i tego świata!

Link do publikacji: Liczy się efekt!

Autor adminKomentarze wyłączone.