Kwi 13
Ludzie o trudnych osobowościach

„Ludzie o trudnych osobowościach”

Autor: John C. Maxwell

Jak rozpoznawać trudne typy osobowości u ludzi, jak ich prowadzić, by stali się aktywni? Na czym opierać relację z nimi? Jak uaktywnić ich duży potencjał?

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

“Zapewnie nie zdziwi Cię fakt, że jest człowiekiem charyzmatycznym, poważnie John C. Maxwelltraktującym kwestie moralne i duchowe. Przez ponad 25 lat był pastorem i w tym czasie kierował jednym z największych kościołów protestanckich w USA. Ludzie jego pokroju poważnie traktują zasady – to widać w jego życiu, charakterze, w jego zespole i słychać w nagraniach audio, na żywo, z publicznością. Możesz nie być zaskoczonym, że sprzedał ponad 19 milionów książek, w 50 językach, wyszkolił już ponad milion liderów na całym świecie i jest niekwestionowanym autorytetem nr 1 w tej dziedzinie.„

John C. Maxwell

Ludzie o trudnych osobowościach

O tym, że człowiek jest istotą społeczną, wiedzieli już starożytni mędrcy. Jednak ani oni, ani ich następcy nie wyjaśnili nam, jak radzić sobie z ludźmi trudnymi. A jeśli na Twojej drodze do sukcesu stanie osoba o trudnej osobowości, poddasz się jej czy będziesz z nią walczyć? A może ani to, ani to? Istnieje bowiem inne, skuteczniejsze rozwiązanie, o którym wcześniej nie myślałeś. Dzięki niemu słabe strony każdego człowieka mogą zmienić się w zalety, a jego irytujące zachowania w sprężynę Twojego sukcesu.

90% sztuki życia to umiejętność radzenia sobie z ludźmi trudnymi, których nie potrafimy zrozumieć.

J.C. Maxwell

A gdybyś mógł mieć w garści te 90%? Poznać klucz do serca każdego człowieka, odkryć jego słabe i mocne strony oraz zrozumieć motywy postępowania, sięgnąłbyś po nie? Teraz możesz to zrobić. Poznaj wielką piątkę wzorów postępowania i poczuj, jak rośnie produktywność Twojego zespołu oraz Twój wpływ jako lidera. W lekcji „Ludzie o trudnych osobowościach” John Maxwell uczy, jak skutecznie oceniać sytuacje i ludzi – ta wiedza pozwoli Ci osiągać w życiu ogromne sukcesy. Nie osiągniesz ich sam, jeśli masz wielkie plany, do ich realizacji będzie Ci potrzebny silny, zgrany zespół. Często wybitne, szalenie utalentowane osoby mają jednocześnie trudny charakter. Odkryj klucz do serca takich osób, a będziesz umiał poprowadzić wszędzie każdego.

Z lekcji „Ludzie o trudnych osobowościach” dowiesz się, co konkretnie zrobić, gdy w Twoim zespole pojawi się:

  • strachliwy Stefan,
  • Danka w dołku,
  • Edek entuzjasta,
  • zdezorganizowana Dorotka,
  • Piotr na piedestale.
  • Karol krytykant,
  • Paweł perfekcjonista.

Naucz się z nimi pracować, a zbudujesz wspaniały zespół, nauczysz się budować trwałe i glębokie relacje ze swoimi kluczowymi partnerami.

Posłuchaj i weź w garść przyszłość Twojego zespołu

Zacznij zmieniać wady w zalety, a słabości w walory już po drugiej lekcji J.C. Maxwella. Chcesz wiedzieć więcej – zajrzyj do kolejnych wykładów z tej serii.

DNA zespołu

Wyzwania zmian

Tworzenie środowiska zespołowego

Podejmowanie ciężkich decyzji

Link do publikacji: Ludzie o trudnych osobowościach

Autor adminKomentarze wyłączone.