Sty 31

„Potęga Życia – Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół?”

Autor: Lechosław Chalecki

Każdy z nas pewnego dnia staje oko w oko ze zmianą, która często przychodzi niespodziewanie i od której nie ma odwrotu. Może być to utrata pracy, strata bliskiej osoby, konieczność zmiany miejsca zamieszkania – wszystko, co wymaga zmiany myślenia i dostosowania się do nowej sytuacji. Zamiast wracać do tego, co było, najlepiej rozpocząć nowy rozdział i zacząć kształtować życie na nowo.

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Każdy z nas pewnego dnia staje oko w oko ze zmianą, która często przychodzi niespodziewanie i od której nie ma odwrotu. Może być to utrata pracy, strata bliskiej osoby, konieczność zmiany miejsca zamieszkania – wszystko, co wymaga zmiany myślenia i dostosowania się do nowej sytuacji. Zamiast wracać do tego, co było, najlepiej rozpocząć nowy rozdział i zacząć kształtować życie na nowo. Jak to zrobić, gdy jest się w określonym środowisku, wieku, miejscu, zależnościach?

Na szczęście jest to możliwe i każdy może się tego nauczyć.

Właśnie po to powstała „Potęga Życia”, by wskazać drogę do nowego początku. Stanowi ona efekt ponad dwudziestoletnich doświadczeń i obserwacji Lechosława Chaleckiego związanych z rozwojem osobistym. Książka zawiera sześć bardzo ważnych kroków, których zrozumienie jest niezmiernie ważne, aby bezboleśnie wprowadzić niezbędne zmiany i rozpocząć życie od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół. Stosowanie tych strategii w praktyce przyczyni się do bliższego poznania siebie, poprawy relacji z innymi ludźmi i szczęśliwszego życia.

Książka pokazuje jak:

  • zmienić niewspierające przekonania,
  • pogodzić się z przeszłością,
  • zaakceptować to, czego już się zmienić nie da,
  • odkryć własne mocne strony,
  • polepszyć swoją efektywność,
  • zyskać motywację do działania.

Dla kogo jest Potęga Życia?
Ta książka przeznaczona jest dla osób, które chcą świadomie kształtować swoje życie i chcą, lub muszą, rozpocząć na nowo jakiś aspekt swego życia.

Lechosław Chalecki jest certyfikowanym coachem i trenerem biznesu z ponad 10 letnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Podlaskiej w Siedlcach, podyplomowych studiów „Zarządzania Wartością Klienta” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Szkoły Trenerów Biznesu.
W 2006 roku założył Szkołę Inspiracji, by uczyć innych bycia lepszym. Podczas swoich szkoleń dzieli się wiedzą odnośnie zarządzania i bycia liderem, którą zdobył na stanowisku regionalnego dyrektora sprzedaży w jednej z czołowych instytucji finansowych w Polsce. Z jego usług szkoleniowych korzystały największe firmy, m.in.: BZ WBK, PZU, Helios, NFZ, Generali, Unibep, Diagnosis.
Jest twórcą inicjatywy rozwojowej Centrum Sedna, która zajmuje się szerzeniem wiedzy z zakresu rozwoju osobistego oraz efektywnego networkingu. Podczas spotkań miały miejsce też zbiórki charytatywne, np. dla Fundacji Pomóż Im, oraz prelekcje zaproszonych gości np. Łukasza Krasonia.
W 2015 roku założył Fundację Gen Sukcesu, która wspiera młodzież i studentów w wyborze drogi zawodowej poprzez łączenie świata młodych ludzi z przedsiębiorcami.
Udziela się w różnych klubach tj. Rotary, Towarzystwo Biznesowe, BNI.
Wspólnie z Krajowym Towarzystwem Autyzmu i klubem Rotary wspiera dzieci i młodzież autystyczną poprzez zbiórki charytatywne i zyski ze sprzedaży książki, aby mogły się rozwijać i wkroczyć bez strachu w dorosłość.Jego najważniejszym życiowym mottem jest: „Nieważne co Ci się w życiu przydarza, ważna jest Twoja postawa wobec tych zdarzeń” i to dzięki niemu zjednuje sobie ludzi i motywuje ich do osiągania doskonałych efektów bez względu na otaczające warunki.

Więcej o Lechosławie Chaleckim dowiesz się na www.SzkolaInspiracji.pl i www.LechoslawChalecki.pl

Link do publikacji: Potęga Życia – Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół?

Autor adminKomentarze wyłączone.