Mar 24
Recepta na kryzys

„Recepta na kryzys”

Autor: Mirosław Skwarek

Jak skorzystać z szans pojawiających się podczas kryzysu?

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

Czy chciałbyś już nigdy nie czuć ani kszty dyskomfortu na samo brzmienie słowa kryzys? Za kilka minut otrzymasz od nas ZA DARMO niezwykle wartościową wiedzę, którą wielu oceniło jako rewolucyjną dla wszystkich obawiających się kryzysu.

Poznaj dziesiątki oburzająco skutecznych sposobów na  kryzys i śmiej się z tych, którzy nadużywają tego słowa.

Nie wiem w jakim jesteś obecnie stanie, ale zgodzisz się ze mną, że obecny kryzys jest najbardziej niekonsekwentnym źródłem lęku, jaki mógł nas spotkać.

Z jednej strony boimy się jego skutków, z drugiej mówimy otwarcie, że kryzysu nie ma. Bywa tak, że rano budzimy się pełni optymizmu i oznajmiany wszystkim, że kryzys to sprawa mediów, a już wieczorem obawiamy się co stanie się z naszymi finansami.

Myślę, że warto raz na zawsze rozprawić się z kryzysem i spustoszeniem, którego dokonał w Twoim życiu. Pobierz teraz i przeczytaj jedyny w Polsce DARMOWY poradnik, który uwolni Twój umysł od lęków
i destrukcyjnych myśli związanych z kryzysem. Recepta na kryzys to około 40 stron pozytywnych myśli, które pochłoniesz za pierwszym podejściem .

Dlaczego kryzys to najwspanialsza rzecz jaka mogła Cię spotkać?

Dzięki tej książce zrozumiesz coś, w co nie wierzy praktycznie nikt w Polsce. Zrozumiesz, że kryzys ma więcej pozytywnych następstw w Twoim życiu, niż kiedykolwiek mogłeś sobie wyobrazić.

Bogać się, gdy inni narzekają

Książka nie tylko ośmiesza kryzys ale pokazuje konkretne kroki, aby zyskiwać i wręcz bogacić się w czasie kryzysu. Jeżeli zastosujesz podpowiedzi autora, nie pomyślisz już nigdy o kryzysie. Wiesz dlaczego? Twój umysł będzie tak zajęty korzystaniem z jaśniejszej strony problemów, że nie będziesz miał czasu na destrukcyjne myśli.

Już za chwilę poznasz sekret ludzi śmiejących się z kryzysu.

Czytając książkę dowiesz się:

  • Czym właściwie jest kryzys i dlaczego w tym co pokazują media jest tak mało prawdy?
  • Jak kryzys pomoże Ci znaleźć więcej czasu?
  • Jak stać się bogatym człowiekiem, który potrafi zarabiać gdy inni narzekają?
  • W co inwestować w czasie kryzysu? Tak, brzmi to niewiarygodnie ale autor ujawnia sposób inwestowania, który sprawdziłby się nawet w 3 razy gorszych okolicznościach niż obecny kryzys.
  • W jaki sposób pracować nad sobą, żeby już nigdy nie tracić sił i motywacji w trudnych warunkach?
  • Jak znaleźć więcej radości w życiu wbrew temu o czym wręcz huczą media?

I najważniejsza mega korzyść, którą poczujesz natychmiast po przeczytaniu książki – raz na zawsze przestaniesz bać się kryzysu.

Dodatkowo otrzymasz:

Recepta na kryzys dziesiątki prostych porad i sposobów na radzenie sobie w jakichkolwiek trudnych sytuacjach

Recepta na kryzys wiele ciekawych historyjek, które  możesz wykorzystać do pocieszania Twoich bliskich, którzy obawiają się kryzysu

Recepta na kryzys książkę, która w klika minut poprawi Ci humor

Opinia o książce

Dzięki tej książce przestałam bać się kryzysu i poczułam, że dzięki kryzysowi mogę bardziej zmobilizować się do działania!

– Marta Chłodnicka, pracowniczka Złotych Myśli

Poznaj zabójcę kryzysu

Brian Tracy i Mirosław Skwarek


Autorem rewolucyjnego podręcznika walki z kryzysem jest Mirosław Skwarek, jeden z najbardziej obiecujących ekspertów perswazji w naszym kraju.  Na co dzień zajmuje się prowadzeniem szkoleń nt. NLP oraz ogólnie pojętej perswazji i sztuki wywierania wpływu.

Podczas szkoleń Mirosław Skwarek uczy jak radzić sobie z o wiele większymi problemami niż kryzys. Prowadzi także blog www.PerswazjaWSprzedazy.pl, na którym znajdziesz wiele cennych informacji na temat praktycznego wykorzystania psychologii do zwiększania swoich zysków.

Książki, które napisał wyróżnia humorystyczne ujęcie tematu oraz lekki język, którym pisze Mirek. Mówiąc inaczej, każda pozycja tego autora dostarcza nie tylko bezcennych porad ale także powoduje, że dobrze się bawisz w czasie czytania.
(na zdjęciu autor wraz ze słynnym ekspertem w dziedzinie psychologii sukcesu Brianem Tracym)

Niewiarygodny hałas i krew na ścianach

Gdy wyobrażałem sobie w jaki sposób autor pisał receptę na kryzys oczami wyobraźni widziałam jak pisząc, Mirek zabija bestię, która wyrządziła takie spustoszenie w umysłach większości ludzi nie tylko w Polsce.

Autor napisał książkę w ciągu 3 dni, w trakcie których można było usłyszeć w wyobraźni jęki i piski dobijanego kryzysu. Jeżeli chociaż przez chwilę poczułeś, że obawiasz się kryzysu brak tej książki w Twojej kolekcji spowoduje,  że każdy kryzys odczujesz w swoim życiu.  Recepta na kryzys po prostu działa.

Ściągnij teraz ebooka „Recepta na kryzys”i poznaj proste sposoby na zabicie kryzysu w swoim życiu.

Link do publikacji: Recepta na kryzys

Autor adminKomentarze wyłączone.