Gru 14

„Rozplątani”

Autor: Adam Szustak OP

Jeśli zastanawiasz się, jak radzić sobie z trudnymi relacjami, jeśli z niecierpliwością czekasz, by się w końcu naprawiły, to ten album jest odpowiedzią na Twoje pytania i troski. Istnieje bowiem tylko jeden Człowiek, który doskonale potrafi funkcjonować w relacjach, od którego można nauczyć się jak zdrowo żyć z ludźmi.

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Adam Szustak OP – Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje?

Jeśli zastanawiasz się, jak radzić sobie z trudnymi relacjami, jeśli z niecierpliwością czekasz, by się w końcu naprawiły, to ten album jest odpowiedzią na Twoje pytania i troski. Istnieje bowiem tylko jeden Człowiek, który doskonale potrafi funkcjonować w relacjach, od którego można nauczyć się jak zdrowo żyć z ludźmi. Jezus – bo o Nim oczywiście mowa – jest geniuszem w tym, jak z prostotą i miłością podchodzić do relacji, które się popsuły, które nieraz wydawały się już nieodwracalnie zniszczone. On, jak nikt inny potrafił je skutecznie naprawiać, uzdrawiać i w miejsce „zaplątania” wprowadzać pokój i miłość. I to właśnie o Nim opowiada o. Adam Szustak, pokazując, jak można Go naśladować. Zapraszamy zatem do słuchania!

Dzięki temu nagraniu dowiesz się:
• jak podejść do rozwiązywania trudności w relacjach z małżonkiem, dzieckiem, rodzicem, szefem, sąsiadem?
• jakie są 3 skuteczne kroki do rozwiązywania trudnych relacji?
• jak rozpoznać, kiedy nie da się już naprawić trudnej relacji i kiedy trzeba „odpuścić”?
• od czego należy zacząć w procesie uzdrawiania relacji?
• dlaczego „wyskakiwanie z trampek” jest tak ważne w budowaniu dobrej relacji z własnym dzieckiem w okresie dojrzewania?
• co naprawdę oznacza bycie „sympatycznym” w naprawianiu relacji?

Dajmy Mu pole do działania, żeby wszelkie nasze zapętlenia i zaplątania rozsupłał, wprowadził w nie czułości miłość, aby stały się źródłem szczęścia, do którego od zawsze zaprasza nas Bóg”.

                                                                                             Adam Szustak OP

_____________________________________________________________________________

Adam Szustak OP – polski prezbiter rzymskokatolicki, dominikanin, wędrowny kaznodzieja, duszpasterz akademicki, autor książek i audiobooków, bloger. Od 2012 firmuje swoją działalność tytułem Langusta na palmie.

Link do publikacji: Rozplątani

Autor adminKomentarze wyłączone.