Mar 24
Spokój i radość

„Spokój i radość”

Autor: Maciej Bober

Skuteczne i sprawdzone sposoby, dzięki którym każdy dzień może być radosny i szczęśliwy.

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

Czy zastanawiasz się czasami jak to jest, że pewne decyzje podejmowane są przez Ciebie w sposób zupełnie niewytłumaczalny i niezrozumiały? A może czas już poznać odpowiedź i… po prostu mieć spokój?

„Spokój i radość na zawsze”

Ludzie bardzo często idąc na zakupy przynoszą całe mnóstwo niepotrzebnych im rzeczy. Niekiedy nawet zdarza im się przez te wszystkie promocje i wyprzedaże nie kupić tego, po co tak naprawdę poszli. Zaskakujące? Być może. Ciekawe? Z pewnością. Ale może okazać się nieco mniej ciekawe, gdy pod koniec miesiąca sięgasz po swój portfel i ze zdumieniem stwierdzasz, że nie starczy Ci już nawet na najpotrzebniejsze wydatki.

Dlaczego tak się dzieje, że kupujemy coś, co nie jest nam de facto potrzebne? Dlaczego przejmujemy się czymś, co miało miejsce w przeszłości i jest znikome prawdopodobieństwo, że powtórzy się po raz kolejny? Takich pytań można by zadawać setki, ale odpowiedź jest tylko jedna: to one…

Emocje!

Nie ważne jest to, jak bardzo będziesz czujny – w pewnym momencie i tak przyłapiesz się na tym, że postępujesz nielogicznie. Twój umysł bowiem najpierw działa, a potem stara się dobrać do tego logiczny argument. Często zdarza się tak, że tych argumentów brakuje i wówczas jesteśmy na siebie źli.

A gdyby tak spojrzeć na to z innej strony? Tak naprawdę problemem nie jest to, że straciłeś pieniądze, ukradli Ci samochód, ktoś powiedział Ci coś niemiłego itd. Problemem natomiast jest to, w jaki sposób to przeżywasz i jakie emocje towarzyszą Ci w związku z tymi wydarzeniami. Pieniądze możesz zarobić jeszcze raz, możesz kupić nowy samochód, a złośliwe docinki po prostu puścić mimo uszu i w dalszym ciągu cieszyć się chwilą.

Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

Teraz przeczytasz coś, co być może Ci się nie spodoba. Bo widzisz… Ludzie bardzo często szukają usprawiedliwienia gdzie tylko się da i zwalają winę na wszystkich dookoła – rzadko kiedy czują się odpowiedzialni za swoje błędy. Tymczasem prawda jest taka, że absolutnie nikt nie ma prawa Cię zdenerwować jeśli na to nie pozwolisz!

Jeśli przytłacza Cię życie, to być może odnajdzie w publikacji „Spokój i radość na zawsze” coś, co pomoże Ci bardziej efektywnie radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Z publikacji tej dowiesz się między innymi:

  • Czym jest stres i dlaczego jest on tak bardzo potrzebny w naszym życiu – mimo wszelkich negatywnych myśli o nim,
  • Kto jest Twoim największych wrogiem i w jaki sposób możesz go pokonać poprzez zmianę postawy i sposobu myślenia,
  • Czym są słowa-klucze i w jaki sposób używać tej techniki we własnym życiu (jeśli bliskie są Ci afirmacje, to pokochasz również słowa-klucze),
  • Dlaczego tak ważne jest poczucie humoru – nauczysz się śmiać również z siebie i zobaczysz jak zmienią się wówczas Twoje emocje,
  • Czym różnią się sprawy ważne od spraw pilnych,
  • W jaki sposób możesz pokochać samego siebie i dlaczego ma to znaczenie (i to ogromne) również w relacjach z innymi ludźmi,
  • Dlaczego warto przestać się spieszyć i co można na tym zyskać.

Te oraz inne zagadnienia poznasz w publikacji Macieja Bobera. Warto sięgnąć po tę publikację i potraktować ją jako swoisty pomocnik w trudnych chwilach. Na pewno znajdziesz na tych kilkudziesięciu stronach kilka rad, które wcielisz w życie od zaraz sprawiając, że Twoje życie stanie się pełniejsze.

Nie odkładaj zatem decyzji na później, gdyż później po prostu nie będzie okazji, aby wrócić na tą stronę i złożyć zamówienie. A wewnętrzna zmiana to proces stopniowy – warto więc zacząć już od dzisiaj. Wpojenie sobie zasad zawartych w tej publikacji sprawi, że zaczniesz panować nad sytuacjami, które do tej pory wyprowadzały Cię z równowagi.

Link do publikacji: Spokój i radość

Autor adminKomentarze wyłączone.