Paź 01
Sprzedaż

„Sprzedaż”

Autor: Fredrik Eklund

Odkryjesz sposoby na znalezienie najodpowiedniejszych dla siebie klientów, stworzysz idealne przesłanie i wynegocjujesz najlepsze warunki. Twoja sprzedaż zacznie pomnażać zyski!

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Najskuteczniejszy agent nieruchomości i charyzmatyczna gwiazda telewizyjnego programu Million Dollar Listing New York Fredrik Eklund zdradza swoją receptę na osiągnięcie sukcesu – nie jest ważne, kim jesteś ani co robisz!

Rób to, co kochasz.
Gdy to sprzedasz, spełnią się twoje marzenia

 

Wejdź do gry

Dowiesz się, kim naprawdę jesteś. Odkryjesz, co Cię motywuje. Nauczysz się przekuwać porażkę w sukces i cieszyć się swoim zwycięstwem!

Zacznij sprzedawać

Odkryjesz sposoby na znalezienie najodpowiedniejszych dla siebie klientów, stworzysz idealne przesłanie i wynegocjujesz najlepsze warunki. Twoja sprzedaż zacznie pomnażać zyski!

Daj się zauważyć

Dowiesz się, jak wejść do gry i prezentować się tak, jak chcesz, aby ludzie Cię postrzegali. Rozwiniesz poczucie humoru i urok, dzięki czemu przekonasz ludzi, żeby chcieli pracować akurat z Tobą.

 

Najlepszy sprzedawca nieruchomości na świecie. Urodzony w 1977 roku w Sztkokholmie, ale na co dzień działa w Nowym Jorku. Pisarz i gwiazda telewizyjnego programu Million Dollar Listing New York. Amerykańską karierę zaczynał od sprzedaży kanapek na ulicy, dziś uważany jest za genialnego brokera. W trakcie swojej kariery sprzedał nieruchomości warte 2 miliardy $. Jego klietami są m.in. Jennifer Lopez, Cameron Diaz, Daniel Craig i John Legend. Sprzedaż – debiutancka książka Eklunda – to bestseller na listach New York Timesa. Twardy i skuteczny biznesmen prywatnie jest spokojnym miłośnikiem psów.

 

Takie książki są wyjątkowe. Sprzedaż „Sprzedaży” była prosta. Każdy wydawca ją chciał.

Todd Shuster Agent literacki

To esencja praktycznej wiedzy sprzedażowej, okraszona luzem i poczuciem humoru.

 • Mariusz Dziedziński prezes PL Europa S.A.

 • Fredrik mógłby sprzedać lód Eskimosowi.

 • Andy Cohen pisarz, producent telewizyjny

 • Czy zaczynacie, czy już jesteście w drodze, „Sprzedaż” pomoże Wam wejść na szczyt!

 • Lis Wiehl

   

  Link do publikacji: Sprzedaż

  Autor admin

  

  Komentarze wyłączone.