Kwi 07
Subtelna kobieta we współczesnym świecie

„Subtelna kobieta we współczesnym świecie”

Autor: Ludmiła Bliss

Stań się subtelną, cudowną kobietą poprzez rozwój osobisty. Spraw, by Twoja siła tworzyła udany związek i wspaniałą rodzinę. Książka zdradza też sekrety mężczyzn, przez co lepiej ich zrozumiesz 🙂

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

„Marzę o tym, aby mężczyźni i kobiety żyli  w miłości i zgodzie, wzajemnym szacunku i zrozumieniu siebie”

Szczęśliwa rodzina„We współczesnym świecie tak niewiele jest naprawdę szczęśliwych kobiet. Marzę o tym, aby mężczyźni
i kobiety żyli  w miłości i zgodzie, wzajemnym szacunku
i zrozumieniu siebie. Marzę o tym, aby było mniej rozwodów, a więcej harmonijnych rodzin, w których wychowują się szczęśliwe dzieci. O tym, żeby czułość
i miłość panowały w rodzinach. Kobiecość jest kluczem do osiągnięcia tego wszystkiego. To klucz do szczęścia każdej z was. Mam dużą nadzieję, że to, co robię, pomoże Ci choć trochę stać się szczęśliwszą!”

Z wyrazami szacunku

Ludmiła Bliss, autorka blogów o kobietach, książek i seminariów o rozwijaniu kobiecości, kochana
i kochająca żona oraz matka, niepoprawna marzycielka, która lubi sprawiać, aby ten świat był lepszym i piękniejszym.

Ja – prawdziwa kobieta!

Prawdziwa kobieta – to ta, przy której jest się prawdziwym mężczyzną.

Prawdziwa kobieta szanuje każdego mężczyznę! Dlatego że może w każdym z nich znaleźć zalety (przecież każdy je ma). Prawdziwa kobieta docenia mężczyzn i uznaje ich znaczenie w swoim życiu.

Prawdziwa kobieta nie wyobraża sobie życia bez mężczyzny! Оna może bez niego się obejść. Jeśli bardzo trzeba. I wcale nie na długo!

Prawdziwa kobieta nie wystawia ocen mężczyznom i nie przylepia im etykietek. Przecież nie znajdujemy się w szkole, a czyż prawdziwy mężczyzna marzy o tym, aby codziennie zdawać egzaminy?

Prawdziwa kobieta wybiera sobie mężczyznę i oczarowuje go. To właśnie kobiece zadanie, na przekór rozpowszechnionej opinii. To tylko z boku wydaje się, że mężczyzna Cię zdobywa. Ale przecież wiesz, że po prostu pozwoliłaś na to, by Cię zdobył. Prawdziwa kobieta pamięta, że przyroda obdarzyła ją umiejętnością wyboru partnera. Kobieta umie to wyczuć swoim kobiecym wyczuciem. To jej dar od natury! A prawdziwa kobieta z niego korzysta.

Kobiecy zachwyt jest zdolny czynić prawdziwe cuda. Umiejętność znalezienia w swoim i nie tylko w swoim mężczyźnie tego, czym można się zachwycać – to jedna z zalet prawdziwej kobiety.

Czym jest ebookSubtelna kobieta we współczesnym świecie”?

KsiążkaSubtelna kobieta we współczesnym świecie” to miniencyklopedia współczesnej kobiety. W niej krótko, ale treściwie, zostały wyłożone podstawowe zasady kobiecości. Podano je w unikatowej formie – jedności trzech aspektów: rozumu, duszy i ciała kobiety. Тylko takie kompleksowe podejście pozwala na stworzenie pełnego obrazu Prawdziwej Kobiety, w którym czuje się ona harmonijnie, a więc szczęśliwie!

Ta książka jest dla Ciebie, jeżeli:

 • Wierzysz w to, że we współczesnych czasach trudno o prawdziwych mężczyzn i nie wiesz, gdzie szukać swojego księcia.
 • Nie wiesz, jak urozmaicić swoje życie z bliskim człowiekiem.
 • Chcesz, aby mąż znowu się w Tobie zakochał!
 • Bardzo chcesz być jedyną kobietą dla swojego mężczyzny!
 • Jesteś zmęczona byciem kobietą na zasadach „Wszystko sama”, obarczoną rozwiązywaniem piętrzących się nowych problemów, i pragniesz męskiej troski i uwagi.
 • Nie wiesz, o czym mówić na spotkaniach z mężczyznami i niełatwo przychodzi Ci prawienie im komplementów.
 • Jesteś przekonana, że nie można rozkochać w sobie mężczyzny, ale jesteś gotowa przekonać się, że jest inaczej i być szczęśliwą kobietą z mężczyzną swoich marzeń! Uwaga: książka nie uczy podrywania cudzych mężów! Jest w niej mowa o tym, jak rozwijać takie uczucia, aby powstała miłość Twoich marzeń.
 • Czujesz, że jesteś zdolna do tego, aby być piękniejszą, ale nie wiesz, od czego zacząć.
 • Chcesz się nauczyć ubierać się tak, aby zawsze wyglądać elegancko i kobieco.
 • Jesteś przeciwniczką wszelkich teorii i surowych zasad, a zwolenniczką łatwych i prostych zmian
  w życiu!

Od autorki, Ludmiły Bliss

Ludmiła Bliss

Jestem kochaną i kochającą Kobietą. Kocham tą miłością, o której czyta się tylko w książkach lub w bajkach o księżniczkach i księciach. Ale czy zawsze tak było?

Urodziłam się z oczami pełnymi marzeń. Tamtego wiosennego dnia świeciło słońce,  kwitły morelowe drzewa. Mama lubi wspominać ich upajający zapach. Mówi się, że jakie jest pierwsze wrażenie matki po urodzeniu dziecka, takie będzie jego życie. Wierzyłam, że mnie przeznaczone jest kwitnięcie!

A co bym nie zrobiła w życiu, wszystko mi się udawało. Miałam znakomitą możliwość zajmowania się tańcem, muzyką i językami obcymi. Otrzymać dobre wykształcenie, założyć rodzinę, urodzić dziecko, potem zrobić karierę i skończyć drugi fakultet… Nie miałam tylko jednego – szczęścia. Nie wystarczyło mi wyższe wykształcenie. Nie umiałam być Kobietą. No tak, umiałam ładnie wyglądać, być atrakcyjna, być dobrą gospodynią i interesującą towarzyszką w czasie przyjacielskich rozmów. Okazało się, że to za mało. Tego nauczyło mnie życie.

Pewnego dnia, kiedy byłam bardzo młoda, mój chłopak powiedział mi po cichu, smutno i bardzo szczerze: „Wiesz co, jesteś wspaniała, ale siedząc obok Ciebie, nie czuję się mężczyzną”. Jestem mu bardzo wdzięczna za te słowa, ponieważ spowodowały, że zaczęłam zastanawiać się nad tym, jak powinna zachowywać się Kobieta, przy której ukochany będzie się czuł Mężczyzną.

Jednego razu podczas codziennej rozmowy o życiu jeden z kolegów rzekł: „Ludoczka, nie znasz swojej wartości!”. W tym zdaniu był pomieszany zachwyt i odrobina smutku. Z jednej strony znaczyło to, że mogę dać Mężczyźnie znacznie więcej, niż on ode mnie oczekuje, a z drugiej strony, że nie potrafię się prezentować jako Kobieta. Zastanowiłam się, czy ta powinna znać swoją wartość? Teraz wiem, że powinna. Trochę później zrozumiałam, że wypowiadając te słowa, kolega miał na myśli to, iż nie doceniam swoich kobiecych cech, że nie uważam ich za coś ważnego. А to oznacza, że mój książę może po prostu mnie nie zauważyć, choć jestem tak wspaniała.

Marzyłam o tym, by pokochać tak, aby czuć, że jesteśmy dla siebie stworzeni. I pewnego razu spotkałam takiego mężczyznę. Przy nim zrozumiałam, że nigdy wcześniej nie czułam się Kobietą. Оn jakby rozbudził ją we mnie. To było niezwykłe, zupełnie nowe odczucie. Z tym mężczyzną wszystko się ułożyło, kiedy postawiłam na pierwszym miejscu kobiecość i zaczęłam poświęcać dużo uwagi rozwijaniu jej. Wtedy życie nabrało zapachu kwitnących moreli, a teraz przenika je słońce!

Moje życie zupełnie się zmieniło. Zaczęłam żyć nadzwyczaj lekko. Dlatego że stałam się sama sobą. Мożna długo żyć powszechnie przyjętymi stereotypami i wchodzić w ramy społecznej opinii. Аle można też żyć tak jak Ty tego chcesz! Kiedy stałam się Kobietą, nieoczekiwanie zaczęły się realizować ukryte marzenia. Wcześniej, co bym nie robiła, musiałam w to włożyć sporo wysiłku. Teraz marzenia spełniają się same z siebie. Czasem pomagam im się spełnić…

Wszystko, o czym piszę w portalu i w książkach, jest sprawdzone. To rezultat, który otrzymałam drogą prób i błędów. To moje życiowe doświadczenie, doświadczenie znajomych kobiet i moich czytelniczek. I gdy cytuję czyjeś słowa, to rezultat jest zawsze sprawdzany na mnie samej.

Po co to robię? No, ja nie mogę nie mieć marzenia! I teraz marzę o tym, aby było więcej kobiecych, a co za tym idzie, szczęśliwych kobiet.


Szczęśliwa kobieta

Po przeczytaniu książki:

1. Odkryjesz swój potencjał w rozwoju kobiecości i określisz, co Ci przeszkadza w jego uzewnętrznianiu.

2. Nauczysz się być czarującą, intrygującą i bardzo pożądaną życiową partnerką.

3. Dowiesz się, na czym polega znaczenie kobiecego zachwytu i po co jest ono Ci potrzebne.

4. Zawładniesz sekretami kobiecości w sposobie ubierania się. Według tabeli, którą specjalnie dla tej publikacji ułożyła zawodowa konsultantka od wizerunku, nauczysz się używać najbardziej optymalnych dla siebie kolorów i fasonów ubioru, a także zrozumiesz, że kobiecą można być w każdym stroju.

5. Dowiesz się, jak być zauważalną dla swojego mężczyzny.

6. Nauczysz się lepiej prezentować, polepszając swoje maniery i poznając od A do Z etykietę romantycznej randki.

7. Poznasz sztukę komplementowania i dowiesz się, jakie komplementy są najbardziej wskazane dla mężczyzn.

8. Nauczysz się odnajdywać równowagę pomiędzy byciem businesswoman a „zwykłą kobietą”, wspaniale lącząc te role.

9. Uświadomisz sobie, że miłość to proces, którym trzeba kierować.

10. Dowiesz się jak inicjować i rozwijać uczucie miłości w partnerze.

11. Po przeczytaniu prawdziwej historii miłości autorki przekonasz się, że można rozkochać w sobie każdego mężczyznę.

12. Uzbroisz się w tajną broń (niedostępną gdzie indziej), w celu wzbogacenia intymnego pożycia! To oddziaływanie na 5 zmysłów mężczyzny, które można śmiało nazwać kobiecymi czarami.

13. Otrzymasz dużą porcję dobrego nastroju i uświadomisz sobie, że bycie prawdziwą kobietą jest łatwe i przyjemne!

Do dzieła! 🙂

Link do publikacji: Subtelna kobieta we współczesnym świecie

Autor adminKomentarze wyłączone.