Kwi 07
Szkoła biznesu

„Szkoła biznesu”

Autor: Robert Kiyosaki i Sharon L. Lechter

Dobry biznes to taki, w którym każda strona wygrywa. Szkoła biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać innym pomoże Ci zbudować sieć, w której każdy będzie zwycięzcą.

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

Jaki biznes jest dobry?

Dobry biznes to taki, w którym każda strona wygrywa.
Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, nieprawdaż?

Robert Kiyosaki, współautor serii „Bogaty ojciec, Biedny ojciec”, znanej na całym świecie, wyjaśnia ten temat w praktyce w książce „Szkoła biznesu”. Tym razem pisze m.in. o ośmiu ukrytych walorach biznesu oraz o kształtowaniu własnej inteligencji finansowej poprzez budowanie własnego biznesu. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w tym kolejnym bestsellerze „New York Timesa„. Warto przeczytać.

Robert KiyosakiRobert KiyosakiRobert Kiyosaki jest najlepiej znany jako współautor książek o inwestowaniu pieniędzy i zmienianiu zwykłych ludzi w osoby niezależnie finansowo. Pierwszy bestseller „Bogaty ojciec, biedny ojciec” wywołał prawdziwą rewolucję w sposobie myślenia o pieniądzach milionów ludzi.

Swoim unikatowym sposobem zarządzania pieniędzmi i odmiennym podejściem do bogacenia się sprawił, że miliony ludzi na całym świecie zmieniło tok swojego myślenia i uwierzyło, że może osiągnąć finansową niezależność i zaczęło faktycznie poprzez swoje działania realizować ten cel w praktyce. Bo sama wiara nie wystarczy. Trzeba działać. Aby pomóc ludziom rozwijać umiejętność pomnażania majątku, Robert Kiyosaki stworzył szereg książek i gier edukacyjnych. Uczą one, jak wyrwać się z modelu pracy na etacie i budować kapitał aktywów, który będzie dużo większy niż nasze wydatki.


O czym jest książka „Szkoła biznesu”?

Szkoła biznesu. Dla ludzi, którzy lubią pomagać innym pomoże Ci zbudować sieć biznesową, w której każdy będzie zwycięzcą. Poznasz ukryte walory biznesu, które nie tylko pozwolą Ci zarobić pieniądze, ale mogą też zmienić na zawsze Twoje życie. Robert Kiyosaki i Sharon L. Lechter wyjaśnią Ci, jak szybko stworzyć biznes w kwadrancie B, dzięki wykorzystaniu sieci. Idealna książka pomocna w promocji i szkoleniu.

Z książki dowiesz się m.in.:

  • Co sprawia, że ludzie stają się bogaci?
  • Jakie są sposoby na wzbogacenie się.
  • Jakie są walory biznesu, np. o podążaniu za marzeniami czy biznesie rodzinnym.
  • Dlaczego Robert Kiyosaki poleca marketing sieciowy jako biznes?
Aby zbierać upragnione owoce, trzeba zapłacić określoną cenę”.

W dobie kryzysu ludzie coraz bardziej zastanawiają się nad funkcjonowaniem pieniądza, ale też coraz częściej poszukują pracy lub dodatkowego źródła dochodu. Robert Kiyosaki w książce „Szkoła biznesu” przybliża system biznesu, jakim jest marketing wielopoziomowy (MLM). Przedstawia przykłady, podaje liczne argumenty, tworzy subtelną diagnozę. Zdaniem autora tworzenie sieci jest jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy.

Niezależnie, czy to jest zajęcie dodatkowe, czy też główna aktywność zarobkowa. Nota bene proponuje wręcz: poświęć swój wolny czas na rozwinięcie biznesu MLM, a będziesz mógł się cieszyć większymi zarobkami lub też osiągnąć wolność finansową, umiejscawiając mlm w kwadrancie „B” przepływu pieniędzy.

Jak wszystkie książki z serii „Bogaty ojciec, Biedny ojciec”, jest to swoisty poradnik. Ukazuje on w jasnym świetle ideę marketingu wielopoziomowego. Biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać innym. Biznesu, w którym kompensatę otrzymuje się za pomoc i współpracę z innymi osobami. Jednak, aby zbierać upragnione owoce, trzeba zapłacić określoną cenę. W tym wypadku jest to cena pracy. Wszak nikt do tej pory nie wynalazł finansowego perpetuum mobile. Nawet Robert Kiyosaki.

Najważniejszym powodem, dla którego rekomenduję marketing sieciowy, jest jego system edukacyjny – Tym oto zdaniem autor podkreśla wartość systemu mlm.

Według mnie: Dobra książka, nie tylko na początek roku szkolnego. Książka dla wszystkich, nie dla każdego.

  • Ewaopinia pochodzi ze strony: http://www.weltbild.pl/szkola-biznesu_p1423656.html#recki

 Książka dla wszystkich, ale nie dla każdego.

Wszyscy powinni ją przeczytać, ale tylko nieliczni wykorzystają tę wiedzę w praktyce

Możliwe, że teraz zastanawiasz się, czy to jest książka dla Ciebie. Jedno jest pewne – to książka, którą warto, aby przeczytał praktycznie każdy. To kolejna z książek Roberta Kiyosaki, która otwiera oczy na zupełnie nowe możliwości. To, czy te możliwości są dla Ciebie, możesz dowiedzieć się tylko po przeczytaniu książki. Pamiętaj, że jeśli nie zrobisz tego pierwszego kroku, nie ma szans na następne. A co, jeśli to właśnie ta książka będzie dla Ciebie zwrotnym punktem?

To, o czym pisze Robert Kiyosaki w książce „Szkoła Biznesu”, jest czymś na porządku dziennym na Zachodzie. W USA wiele rodzin odkryło już ten potencjał i sposób na życie, w którym spełnianie marzeń i ciągły rozwój jest możliwe. Warto sięgnąć po kolejną porcję niezwykłej inspiracji.

To co, jaka decyzja? Inspiracja? Zmiana?
Czy zostawiamy wszystko po staremu? 😉

Biznes XXI wieku i inne książki Roberta Kiyosaki

Link do publikacji: Szkoła biznesu

Autor adminKomentarze wyłączone.