Traf w 10-tkę


„Traf w 10-tkę”
Autor: Mariusz Szuba


Na czym polega skuteczne wyznaczanie celów? Poznaj metodę S.M.A.R.T. oraz skuteczną technikę wspomagającą realizację celów korzystając z metody Time Line Therapy™


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

 Teraz w promocji. Dla pierwszych 300 osób >>

Czy naprawdę zależy Ci na realizacji swoich celów?

Czas i tak upłynieDzięki współpracy z Mariuszem Szubą udało nam się załatwić czasowe włączenie do naszej oferty bardzo konkretnego i mocnego treningu audio, będącego swojego rodzaju wprowadzeniem do Time Line Therapy. To rewolucyjna metoda, dzięki której można skutecznie pozbyć się negatywnych emocji, ograniczających decyzji, oraz zaplanować swoje cele i przyszłość z niezwykłą precyzją i w taki sposób, aby te cele były tak realne i osiągalne, że nie będzie pytania: „Czy to osiągnę”, a jedynie: „Kiedy to osiągnę?”.
Kluczem do osiągnięcia celu jest umiejętne jego wyznaczenie. Bo żadna technika nie zda się na nic, jeśli Twój cel będzie po prostu zbyt skomplikowany, niemierzalny, nierealny i dla Ciebie nieosiągalny. To nie może być coś, co po prostu chcesz i już.

Twój cel musi być S.M.A.R.T.

Simple. Measurable. Achievable. Realistic. Timed

Poznaj koncepcję skutecznego formułowania celów.

Koncepcja S.M.A.R.T. pomaga w prawidłowym wyznaczaniu celów, co z kolei zwiększa szansę na osiągnięcie tych celów. Wyznaczanie celów w ten sposób wymaga dogłębnego zanalizowania tego, co chcemy osiągnąć, a tym samym osiągnięcie tak wyznaczonego celu zapewni nam większą satysfakcję, gdyż będzie to dokładnie to, czego naprawdę zamierzaliśmy dokonać (źródło: Wikipedia).

Time Line Therapy™

Dopalacz do realizacji Twoich celów

To prawdopodobnie jedna z najsilniejszych metod, dzięki której zauważamy potężne zmiany nie tylko na poziomie emocji, ale również zdrowia. Polega ona na skutecznym uwolnieniu się od negatywnych emocji i ograniczających decyzji z przeszłości, tworząc przyszłość na miarę oczekiwań największych sceptyków!
Podczas słuchania treningu „Traf w 10-tkę” będziesz mieć niepowtarzalną możliwość poznania drobnego fragmentu 3-dniowego szkolenia Time Line Therapy™, skupiającego się na umieszczeniu swojego celu w przyszłości i odkrycia tego, co tak naprawdę motywuje do osiągnięcia tego celu.

 

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie, zobacz, co zawiera trening „Traf w 10tkę”:
  • Zupełnie nowe podejście do słowa „CEL”.
  • Udoskonalony S.M.A.R.T. z bonusem – zaawansowaną techniką umieszczania celu na Linii Czasu.
  • Odpowiedzi na 4 rewolucyjne pytania, które zupełnie zmienią Twoje postrzeganie rzeczywistości w kontekście celów i ukierunkują Cię jeszcze skuteczniej.
Mariusz SzubaSpodziewaj się szeptów za Twoimi plecami… dziwnych spojrzeń bliskich i dalszych Ci osób… spodziewaj się tego, bo to będzie znak, że wygrałeś
– Mariusz Szuba, mówca motywacyjny, trener NLP, pierwszy w Polsce Międzynarodowy trener Time Line Therapy, certyfikowany bezpośrednio przez Tada Jamesa.

Boska Promocja

Dodaj komentarz