Kwi 06
Trzy Ważne Rzeczy. Lifestyle

„Trzy Ważne Rzeczy. Lifestyle”

Autor: Mateusz Choma

Książka „Trzy Ważne Rzeczy” to odpowiedź na to pytanie! To z niej dowiesz się, jak korzystać z życia, by było dla Ciebie satysfakcjonujące i przynosiło Ci wymierne korzyści!

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

Zastanawiałeś się, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś poznał wszystkie kierujące nim zasady?

 

Książka „Trzy Ważne Rzeczy” to odpowiedź na to pytanie! To z niej dowiesz się, jak korzystać z życia, by było dla Ciebie satysfakcjonujące i przynosiło Ci wymierne korzyści!

Jeśli z publikacjami dotyczącymi rozwoju osobistego stykasz się po raz pierwszy…
…ta pozwoli Ci poznać temat w całości. Książka w swoich trzech tomach opisuje wszystkie metody i możliwości na budowanie swojego życia w sposób świadomy oraz efektywny. Nie znajdziesz innej publikacji o tak szerokim zakresie. Ta jest swojego rodzaju vademecum rozwoju osobistego.

Jeśli czytałeś już podobne książki…
…na pewno spodoba Ci się skondensowana postać Trzech Ważnych Rzeczy! Nie ma tu mowy o jakiejkolwiek bezwartościowej linijce tekstu. Każda z nich jest przesycona informacjami! Dołożono wszelkich starań, by książka była możliwie krótka i maksymalnie treściwa. Postawiono na praktyczne podejście do tematu, więc znajdziesz w niej konkretne ćwiczenia, powzalające natychmiast wprowadzić wiadomości w życie.

 

Co w „Trzech Ważnych Rzeczach” znajdziesz wyjątkowego?

  •     Dowiesz się jak żyć pełnią życia i czerpać z tego korzyści!
  •     Przeczytasz książkę jednym tchem – jest niedługa, ale bardzo treściwa!
  •     Zdobędziesz nowe umiejętności, których nie nauczysz się w żadnej szkole.
  •     Poznasz zależności i zasady kierujące naszą psychiką.
  •     Dowiesz się jak tworzyć skutecznie nawyki i realizować swoje cele!

  •     Autor odpowie na trudne pytanie: „Do kogo należy odpowiedzialność za nasze życie?”.
  •     Poznasz techniki kierujące sprzedażą. Dzięki temu nigdy więcej nie zostaniesz   „naciągnięty” oraz zaczniesz zarabiać więcej – nawet gdy nie planujesz zostać zawodowym sprzedawcą!
  •     Dowiesz się jak zaradnie gospodarować czasem.
  •     Jest to jedyna taka seria opisująca wszystkie te zagadnienia!

 

Lubisz mieć wybór?
Jest to kluczowy atrybut wolności i swobody. W tej publikacji każde zagadnienie zostanie omówione z różnych punktów widzenia. Książka jest bezstronnicza i obiektywna, abyś mógł sam zdecydować, które informacje są dla Ciebie bardzo ważne, a które mniej. Dzięki podziałowi na jasne i przejrzyste rozdziały z ćwiczeniami sam postanowisz co z zawartych w nich treści przeniesiesz do własnego życia!


Mateusz Choma – „Wszystko, co robię w życiu, robię z pasją i zaangażowaniem. Znam kierunek, w którym chcę iść i nie zbaczam z drogi. Uwielbiam tworzyć nowe rzeczy, wartości i kontakty z ludźmi. Od zawsze ambicja nie pozwala mi na bezczynność. Najpierw studia techniczne, następnie tworzenie stron WWW, marketing oraz sprzedaż to płaszczyzny, w których się realizuję. W swoich książkach pragnę podzielić się moimi doświadczeniami, by pomóc ludziom odbić się od dna szarej codzienności i stworzyć swoje własne, niezależne i pełne pasji życie.”

Link do publikacji: Trzy Ważne Rzeczy. Lifestyle

Autor adminKomentarze wyłączone.