Kwi 13
Wyzwania zmian

„Wyzwania zmian”

Autor: John C. Maxwell

Zmiany są konieczne, bo rozwiązania dobre wczoraj często stają się dzisiejszymi problemami. Jak wprowadzać w organizacji pozytywne zmiany, a więc zdać rzeczywisty egzamin wartości każdego lidera?

 

Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

“Zapewnie nie zdziwi Cię fakt, że jest człowiekiem charyzmatycznym, poważnie John C. Maxwelltraktującym kwestie moralne i duchowe. Przez ponad 25 lat był pastorem i w tym czasie kierował jednym z największych kościołów protestanckich w USA. Ludzie jego pokroju poważnie traktują zasady – to widać w jego życiu, charakterze, w jego zespole i słychać w nagraniach audio, na żywo, z publicznością. Możesz nie być zaskoczonym, że sprzedał ponad 19 milionów książek, w 50 językach, wyszkolił już ponad milion liderów na całym świecie i jest niekwestionowanym autorytetem nr 1 w tej dziedzinie.„

John C. Maxwell

Wyzwania zmian

Wszelki rozwój w życiu człowieka związany jest ze zmianą – bo czy może być lepiej, jeśli nic się nie zmieni? Jednocześnie bardzo niewielu z nas faktycznie lubi zmiany. Większość ludzi nie ma jednak pojęcia, jak je wprowadzać właściwie, choć są one nieuniknione. Prawda jest taka, że albo to my zawładniemy nimi i sami zaplanujemy naszą przyszłość albo to one zniewolą nas. Każde skuteczne działanie wymaga stworzenia planu, strategii i przygotowania najlepszej prognozy. Umiejętność skutecznego wprowadzania pozytywnych zmian pozwoli Ci  pokierować rozwojem Twojej instytucji.

Zmiany są konieczne, bo rozwiązania dobre wczoraj często stają się dzisiejszymi problemami.

J.C. Maxwell

 

Zasadnicza różnica między przeciętnym szefem a prawdziwym liderem to sposób podejścia do zmian. Przeciętni szefowie zakładają, że nic się nie zmienia, prawdziwi liderzy wiedzą, że zmienia się wszystko. Ponieważ 90% Twojej działalności to kontakty z innymi ludźmi, to właśnie nich dotyczyła będzie większość zmian. Często nie rozumiemy, co w naszych kontaktach powinno się zmienić, a co powinno pozostać bez zmian. John C. Maxwell w lekcji „Wyzwania zmian” nauczy Cię, że to, co powinno pozostać niezmienne, to Twoje wartości, ale nieustannie powinien zmieniać się sposób ich komunikowania. Jak wprowadzać w organizacji pozytywne zmiany, a więc zdać rzeczywisty egzamin wartości każdego lidera? Dowiedz się więcej dzięki rewelacyjnym lekcjom J.C. Maxwella.

DNA zespołu

Ludzie o trudnych osobowościach

Tworzenie środowiska zespołowego

Podejmowanie ciężkich decyzji

 

 

Link do publikacji: Wyzwania zmian

Autor adminKomentarze wyłączone.