Zejdź z kanapy


„Zejdź z kanapy”
Autor: Katarzyna Selwant, Kamila Rowińska


Wysportowana sylwetka, zdrowie, wspaniała kondycja – są dla Ciebie! Naprawdę! Wygląda prosto. Ale jak pewnie wiesz, diabeł tkwi w szczegłach. Dlatego też autorki publikacji Zejdź z kanapy postanowiły wspierać Cię w obu tych krokach.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Lubisz lustro?

Czy patrząc na siebie w lustrze odczuwasz przyjemność i zadowolenie ze swojego wyglądu? Czy Twoje zdrowie i kondycja są takie, jakich oczekujesz? Jeśli tak – mogę Ci szczerze pogratulować!
A może jest nieco inaczej? Tęsknie spoglądasz na osoby wysportowane, tryskające energią, dumne ze swojego ciała… I myślisz, że taki wygląd nie jest dla Ciebie…
Stop!

Nigdy więcej w ten sposób nie myśl!

Wysportowana sylwetka, zdrowie, wspaniała kondycja – są dla Ciebie! Naprawdę!
Musisz zrobić tylko 2 rzeczy:

  • wybrać aktywność sportową, która Tobie odpowiada
  • regularnie ją uprawiać

Tylko tyle.
Tak. Wygląda prosto. Ale jak pewnie wiesz, diabeł tkwi w szczegółach.
Dlatego też autorki publikacji Zejdź z kanapy postanowiły wspierać Cię w obu tych krokach.
Katarzyna Selwant – pomoże Ci wybrać aktywność sportową, która pasuje do Ciebie, jest zgodna z Tobą, Twoimi możliwościami i zdolnościami.
A Kamila Rowińska – nie pozwoli Ci usiąść na laurach, dopóki nie uzyskasz upragnionych efektów: zdrowego i wysportowanego ciała oraz zadowolenia z siebie.
 

Co zyskasz?

  • staniesz się wiarygodnym wzorem – w domu dla rodziny, w pracy dla zespołu, kolegów
  • w kontaktach biznesowych łatwiej będzie Ci nawiązać relacje
  • będziesz mieć energię do pracy, chęć do działania
  • poczujesz się po prostu pewniej

Kim są autorki?

Katarzyna Selwant Kamila Rowińska

Katarzyna Selwant – psycholog olimpijski, wykładowca AWF, szkoleniowiec oraz komentator wydarzeń sportowych. Psycholog na X X X Igrzyskach Olimpijskich Londyn 2012. Trzykrotna mistrzyni Polski w curlingu – zimowej dyscyplinie olimpijskiej.
Kamila Rowińska – właścicielka Rowińska Business Coaching, mówca motywacyjny, trener, coach, przywódca. Autorka bestsellerów „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, „Kobieta niezależna”.

Teraz czas na Ciebie. Czas na Twój wybór. Możesz nadal spędzać czas na wygodnej kanapie i tylko zazdrościć innym. Ale możesz też po prostu ruszyć tyłek i sprawić, że „kanapowicze” będą na Ciebie patrzeć z podziwem.
Katarzyna i Kamila chcą Cię wesprzeć. Wykorzystaj to!
 

Zejdź z kanapy i ciesz się życiem!

 

Dodaj komentarz