365 dni do sukcesu


“365 dni do sukcesu”
Autor: Waldemar Mielczarek


Poznaj metody i techniki skutecznego agenta ubezpieczeniowego


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Poznaj metody i techniki skutecznego agenta ubezpieczeniowego

Książka, którą Ci przedstawiam, okazała się absolutnym bestsellerem kilka lat temu w branży ubezpieczeniowej. Do dnia dzisiejszego oddaje najważniejsze przesłanie – składniki sukcesu są niemal zawsze identyczne: systematyczność, entuzjazm, konsekwencja, edukacja.
Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym, doradcą finansowym, doradcą inwestycyjnym lub handlowcem, ten tekst na pewno Cię zainteresuje. Nawet jeśli nie działasz w tej branży, ale ciekawi Cię sukces innych ludzi, to też znajdziesz tutaj coś ciekawego.
Czy wiesz, że nie musisz opuszczać naszego kraju, żeby godnie i uczciwie żyć? Także w Polsce możesz wykonywać pracę, która da Ci satysfakcję i zadowolenie. Świetnie udowodnił to na swoim przykadzie Waldemar Mielczarek, który odniósł ogromny sukces jako agent ubezpieczeniowy. Postanowił on podzielić się swoją wiedzą i napisał książkę zatytułowaną „365 dni do sukcesu”.
“Bardzo ciekawa lektura. Przedstawione w książce propozycje działania sprawdzają się w polskiej rzeczywistości. Fragmenty z przeprowadzonych rozmów pomagają osiągnąć zamierzony efekt tzn. znalezienie się w sytuacji kiedy klient i ja stoimy po tej samej stronie. Gorąco polecam!” Karol Osiak
31 lat, sprzedawca ubezpieczeń

Jakie są czynniki sukcesu?

Tytułowy sukces możesz odnieść w każdej dziedzinie życia – pod warunkiem, że posiadasz chęci, siłę, determinację oraz (a może przede wszystkim) odporność na porażki. Niewątpliwą korzyścią z przeczytania tej publikacji będzie to, że dowiesz się bardzo ważnej rzeczy. A mianowicie – jeśli jesteś w chwili obecnej załamany, to zawsze możesz odbudować wiarę we własne siły. Obojętnie, co robisz i gdzie się znajdujesz. Waldemar Mielczarek sam przyznaje, że w ciągu wielu lat życia wykonywał różne zawody i wie, jak trudno jest się człowiekowi przestawić na inne tory myślenia.
Ale spróbował po raz kolejny i… udało się. I to z jakim skutkiem! Pozwól, że przedstawię Ci teraz list z gratulacjami, dotyczący rad zawartych w książce, który otrzymał on od samego prezesa Commercial Union – pana Mariana Miziołka:
Commercial Union

Poczuj się pewniej w swoim zawodzie

To, czy będziesz dobry w swoim zawodzie, w dużej mierze zależy od ilości przeprowadzonych rozmów handlowych. Publikacja ta jest pełna przykładów takich właśnie rozmów. Jest jednak jedno słowo, bez którego żaden nikt nie może osiągnąć sukcesu:

Tym słowem jest ENTUZJAZM.
Książka którą się czyta jednym tchem, naszpikowana praktycznymi technikami sprzedaży, nie ma strony na której brakłoby wskazówki jak umówić, przeprowadzić spotkanie i zamknąć sprzedaż. Koniecznie muszę kupić drugą część – są to pozycje w które inwestycja na pewno się zwróci kilkakrotnie. Gorąco polecam.-Monika Bojko, agent ubezpieczeniowy
Wystarczy tylko zrobić ten jeden mały krok – malutki kroczek, który może odmienić Twoje myślenie i skierować je na właściwy tor. Zamów publikację wypełniając formularz znajdujący się poniżej, przeczytaj ją i wprowadź te zasady w życie – sukces przyjdzie szybciej niż się tego spodziewasz.

Opinie o “365 dni do sukcesu”

Doskonała książka dla tych, którzy potrzebują słownego wsparcia dla drogi, którą wybrali ,ale nie czują się na niej pewnie. Uświadamia, że ci, których uważamy za mistrzów, też kiedyś zaczynali, ale determinacja i koncentracja na celu doprowadziła ich do realizacji zamierzeń, nawet wtedy, gdy nikt nie wierzył, że im się to uda.

Grzegorz własciciel

 • Świetna książka, dobrze napisana. Wiele przykładów gotowych do stosowania. Napisana przez praktyka to można od razu zauważyć. Gorąco polecam.

  Arkadiusz Jermakowicz konsultant ubezpieczeniowy

 • Super poradnik, naprawdę POLECAM

  Paweł Hawro

 • Bardzo dobra pozycja dla agentów ubezpieczeniowych. Książkę czyta się z przyjemnością. Zawarte w niej informacje są bardzo przydatne. Po jej przeczytaniu dostaje się pałera do pracy. Polecam.

  ARTUR doradca ubezpieczeniowy

 • Książka bardzo dobra. Opisana w realiach polskiego rynku, co dla mnie osobiście jest bardzo cenne! Napisana lekkim i przystępnym językiem. Mnóstwo praktycznych przykładów do natychmiastowego wykorzystania. Gorąco polecam!

  Aga psycholog, właściciel firmy

 • Książka którą się czyta jednym tchem, naszpikowana praktycznymi technikami sprzedaży, nie ma strony na której brakłoby wskazówki jak umówić, przeprowadzić spotkanie i zamknąć sprzedaż.Koniecznie muszę kupić drugą część – są to pozycje w które inwestycja na pewno się zwróci kilkakrotnie. Gorąco polecam.

  Monika Bojko agent ubezpieczeniowy

 • Książka rewelacyjna – dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki jako agenci ubezpieczeniowi bezcenna!! Obowiązkowa pozycja!!

  Maciej Jagusiak Planista Finansowy

 • Jest to bardzo ciekawa pozycja zwłaszcza dla ludzi pracujących w branzy ubezpieczeniowej .Wspaniałe podpowiedzi jak radzic sobie z różnymi klientami.Gorąco polecam i jestem przekonana ,ze bardzo ta książka pomoże w pracy moim kolegom z różnych firm ubezpieczeniowych .Pozdrawiam Wszystkich Ewa

  Ewa Doradca finansowy ubezpieczeniowy

 • Bardzo ciekawa lektura. Przedstawione w książce propozycje działania sprawdzają się w polskiej rzeczywistości. Fragmenty z przeprowadzonych rozmów pomagają osiągnąć zamierzony efekt tzn. znalezienie się w sytuacji kiedy klient i ja stoimy po tej samej stronie. Gorąco polecam!

  Karol Osiak 31 lat, sprzedawca ubezpieczeń

 • Lektura bardzo ciekawa ale nie jest to poradnik jakiego oczekiwalem, jest to bardziej biografia z elementami porad dotyczacych pracy agenta.Miło tez poczytac ze komus sie udalo.

  Tomasz Budziszewski Jestem studentem SGH i pracuje jako agent Commercial Union

 • OD AUTORA
 • WSTĘP
 • PRAWDZIWE PRZYKŁADY
 • ROLA POZYTYWNEGO NASTAWIENIA
 • NAJWAŻNIEJSZA JEST RODZINA
 • NAWIĄZYWANIE I PODTRZYMYWANIE KONTAKTU Z KLIENTEM
 • PODNOSZENIE SWOICH KWALIFIKACJI JEST BARDZO WAŻNE
 • MIEJ OCZY ZAWSZE SZEROKO OTWARTE!
 • ZDOBYWANIE POLECEŃ – WARTO DOTRZYMYWAĆ SŁOWA
 • ZAKOŃCZENIE

Dodaj komentarz