69 gorących zabaw dla par


“69 gorących zabaw dla par”
Autor: Nina i Krzysztof Wiśniewscy


Kto jeszcze chce wprowadzić swoje życie seksualne na szczyty rozkoszy?


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Sprawia, że życie w związku nie staje się rutyną.

“Ta książka sprawdza się świetnie. Zawiera mnóstwo pomysłów i inspiracji do zabaw we dwoje, przez co można jeszcze lepiej poznać swojego partnera, powoli przełamywać różnego rodzaju bariery i obawy. A poza tym sprawia, że życie w związku nie staje się rutyną. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest kopia książki w formacie PDF. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam go wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoich związkach, a przy tym świetnie się razem bawić!” Diana os. pracująca


 • Wspaniały seks już od jutra.
  Oto 69 erotycznych zabaw, które odmienią Twoje intymne życie.

  69 zabaw – kto jeszcze chce wprowadzić swoje życie seksualne na szczyty rozkoszy?

  Przewodnik po niezwyczajnych erotycznych zabawach dla małżeństw.
  Czujesz, że Twoje życie seksualne nie jest już takie jak było? Chcesz podkręcić temperaturę swojego związku? Czujesz, że coś jest nie tak, bo nie iskrzy między Wami jak dawniej? Boisz się pomyśleć, że cudownie podniecające oczekiwanie na wspólne chwile „było, minęło” i nigdy już nie powróci?
  Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na któreś z tych pytań, to bądź spokojny. Nie Ty jeden masz przejściowe kłopoty ze swoim życiem seksualnym i nie Ty jeden je rozwiążesz. Tak naprawdę bardzo wiele osób cierpi z powodu niskiej jakości życia intymnego. Twoje problemy są przejściowe i można je rozwiązać, a już za chwilę poznasz na to konkretne sposoby.
  Już za chwilę dowiesz się jak sprawić by:

  • dzień po dniu Wasza więź seksualna robiła się silniejsza mimo upływającego czasu?
  • z każdym dniem coraz bardziej niecierpliwie czekać na wspólny, intymny czas wolny?
  • seks przestał być rutyną, a stał się wzbogacającym związek wspólnym doświadczeniem?
  • Twoja druga połowa z niecierpliwością oczekiwała na kolejne intymne chwile?

  Ale to nie wszystko

  Koniec z wymówkami

  Wyobraź sobie, że już nigdy nie słyszysz od swojej drugiej połówki “Jestem zmęczony”, „Boli mnie głowa” albo “Nie mam nastroju”.Wyobraź sobie, że znowu w Waszej sypialni nie tylko się śpi czy ogląda telewizor, ale przede wszystkim… spędza długie godziny na miłosnych igraszkach, które należą się każdemu małżeństwu.
  Nieprzespane noce – tak gorące i intensywne, że aż zaparują Wam okna w sypialni. Uczucie spełnienia, radości i miłości wypełniające Cię po każdej z tych nocy. To wszystko również może być Twoim udziałem. Powiem więcej, to jest Twoje naturalne prawo, aby te przyjemności stały się częścią Twojego życia.
  Spojrzenie, które dosłownie pochłania Cię w całości i mówi tylko jedno…
  Ubrania znikające z Waszych ciał tak szybko, że zanim dojdziecie do sypialni już jesteście nadzy…
  Westchnienie w oczekiwaniu na to, co zaraz zacznie się dziać..
  Fala podniecenia, którą czujesz tam w dole, przeszywa Twoje ciało na samą myśl o rozkoszach, które zaraz się zaczną…
  A potem zaczyna się i z minuty na minutę…
  To wszystko dzięki zabawie nr 49, którą znajdziesz na stronie 108.
  Wyobraź sobie, że każde Wasze zbliżenie emanuje tą samą młodzieńczą fascynacją, którą czuliście na początku. Czy nie byłoby wspaniale znowu poczuć w łóżku falę doznań, których od dawna nie czułeś?
  Koniec z rutyną, z nudnym obowiązkiem, który kojarzy sięz “pańszczyzną” zamiast ekscytującą przyjemnością. Od teraz Wasza więź seksualna może rozpalić się na nowo i…

  Zacząć płonąć „żywym ogniem” radości

  Wyobraź sobie, że Twoja druga połowa z utęsknieniem oczekuje na Twój powrót do domu, bo wręcz musi przećwiczyć z Tobą zabawę, którą znalazła na stronie 68 pod nazwą “Lodowy alfabet”.
  Wyobraź sobie jakby to było dostać SMS, że dzisiaj na wieczór jest zaplanowana zabawa numer 30 „Nauka czytania”, którą tak bardzo lubisz. O ile szybciej wróciłbyś do domu?

  To wszystko jest możliwe niezależnie, czy jesteś nieśmiały, czy znudzony seksem.

  Ebook podzieliliśmy na trzy części:

  • 1. Zabawy dla zabawy
  • 2. Zabawy dla zmysłów
  • 3. Zabawy dla rozkoszy

  W każdej części przedstawione są 23 unikalne pomysły na odświeżające, radosne i podniecające spędzenie wspólnego czasu. Sporo pomysłów ma wiele wariantów i możliwości, co rozszerza dodatkowo spektrum możliwych doznań i przeżyć. W sumie e-book zawiera…

  69 wspaniałych zabaw – podzielonych
  na 3 stopnie intymności

  Zabawy dla zabawy – przedstawiają wspólne gry o zabarwieniu erotycznym oraz pomysły zabaw, które można określić jako lekkie i subtelne.
  Zabawy dla zmysłów – to pomysły mocniej zabarwione erotyką, gwarantujące sporą dawkę zmysłowości i podniecenia.
  Zabawy dla rozkoszy – to meritum naszego e-booka, czyli świetne pomysły na fantastyczny seks i bardzo niegrzeczne chwile.
  Podzielenie całości zabaw na trzy różne stopnie pozwoli Wam dowolnie wybierać spośród tego na, co właśnie teraz macie ochotę. Jeśli chcecie odrobiny czułości, to wybieracie „Zabawy dla zabawy” jeśli chcecie więcej rozkoszy, to wybieracie „Zabawy dla rozkoszy”.
  Do poszczególnych zabaw nie potrzeba ani jakiś specjalnych „zabawek”, ani też wydawania pieniędzy. Wszytko czego potrzebujecie, to dwoje kochających się ludzi, którzy nawzajem chcą się obdarować zmysłowymi chwilami rozkoszy i czułości.

  Oto jakie zabawy znajdziesz w ebooku:

  Zabawy dla zabawyCiepło-zimnoOpowiadanie erotyczneErotyczne scrabbleStrip pokerMorskie manewry
  Biznes i erotyka
  Tajemnicza wiadomość
  Orientalne wiadomości
  Zmysłowe słówka
  Graffiti
  Seksowny połamaniec
  Myśliwy
  Słodki paintball
  Tropienie
  Własne puzzle
  Erotyczne kości
  Zabawa w chowanego
  Wspomnienia
  Własny język
  Smaczne zawody
  Pisklaki
  Deja vu
  Nagroda i kara
  Zabawy dla zmysłówSłodki szlakMasaż oliwkąSubtelny dotykJej striptizFrancuski piknik
  Lodowy alfabet
  Nauka czytania
  Jego striptiz
  Siła pieszczot
  Wspólny posiłek
  Gorąca jazda
  Kuszenie
  Mapa ciała
  Pokaż swój seksapil
  Sesja zdjęciowa
  Bodypainting
  Zmysłowe wideo
  Rozbierz mnie, jeśli potrafisz
  Erotyczne postacie
  Owocowy raj
  Wiadomość dnia
  Strip dance
  Miodowa słodycz
  Zabawy dla rozkoszyDominacjaWokół domuPrzebierankiGorąca randkaPłatna miłość
  Grzeszne myśli
  Pieść mnie jeszcze
  Pikantne wideo
  Tego nie zobaczysz
  Zniewolenie
  Wyjątkowy masaż
  Magia luster
  Dwa bieguny
  Miłosna loteria
  Wyjątkowy pokaz
  Cudowne lata
  Gigolo
  Filmowy wieczór
  Muzyka nocą
  Falliczny masaż
  Zakazany owoc
  Śliska rozkosz
  Pozytywne wibracje

  Daje to łącznie 69 różnych zabaw dla par, które nie tylko odświeżą Wasze życie seksualne, ale również wprowadzą do niego wiele nowych, dotąd nieznanych wrażeń. Wszytko zależy odpomysłów, które wykorzystacie i zastosujecie w praktyce.
  Niektóre z podanych zabaw są bardzo zmysłowe i delikatne, a inne już nieco wyrazistsze i bardziej podniecające. Jednak żaden z nich nie jest wyuzdany czy obraźliwy dla którejkolwiek ze stron. Wszystkie zabawy mają za zadanie wprowadzić nowe doznania i przeżycia do Waszego związku, jednocześnie zachowując przy tym komfort i dobre samopoczucie dla Was obojga.
  Wszystkie zabawy opisane są kulturalnym i zmysłowym zarazem językiem, pozbawionym wszelkich wulgaryzmów i dosłowności. Powoduje to, że cały e-book jestniezwykle pomocnym i życzliwym przewodnikiem dla par pragnących urozmaicić i ożywić swoje życie erotyczne.

  Idealny prezent

  W wersji drukowanej, jest również wspaniałym prezentem, zarówno dla świeżo zakochanych jak i dla małżeństw o dłuższym stażu. Prezentem z klasą, który zapewni wszystkim mnóstwo radości i zmysłowych chwil, o których długo nie zapomną.
  Najlepiej jeśli dasz tą książkę do przeczytania swojej drugiej połówce. Możecie nawet razem ją czytać i wprowadzać od razu w życie to, co wydaje się Wam fajne.

  Od autorów:

  Ten poradnik nie obiecuje cudów oraz nie wymaga dużych i ciągłych nakładów finansowych.
  On tylko — i aż — daje Wam konkretne i sprawdzone sposoby. Sposoby na to, by relacja między Wami była radosna i świeża, byście umieli oderwać się całkowicie od dnia codziennego — nawet przy niesprzyjających warunkach, by momenty intymne dawały nie tylko seksualną przyjemność, ale również satysfakcję ze związku.
  Każdy związek to sinusoida — zalicza wyże i niże. Każde z Was ma ponadto swój własny biorytm, który warunkuje w sporej mierze to, na co macie ochotę. Dlatego właśnie ważne jest, by do każdego przeżywanego akurat etapu dobra właściwą, dającą satysfakcję obu stronom zabawę. Jeśli cenicie erotykę w związku, dbacie o siebie nawzajem, jesteście otwarci i macie czyste intencje — skorzystanie z zawartych tu zabaw powinno dać Wam mnóstwo radości, przyjemności i poczucia satysfakcji.

  Nina i Krzysztof Wiśniewscy

Dodaj komentarz