7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www


“7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www”
Autor: Krzysztof Morawski


Jak sprawić, aby Twoja strona www przyciągała klientów, wzbudzała zaufanie i sprawiała wrażenie profesjonalizmu?


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

W obecnych czasach nieposiadanie firmowej strony internetowej, to ignorowanie 90% potencjalnych klientów. Jak podaje serwis webankieta.pl, 90% małych i średnich firm zaopatruje się właśnie za pomocą Internetu. Co więcej, dla jednej czwartej mikroprzedsiębiorstw Internet jest głównym kanałem zbytu. Również zwyczajni klienci zaczynają dostrzegać biznesowe aspekty sieci. Już co 6 z nas dokonuje e-zakupów, a liczby te stale rosną.

Co Ci daje własna strona www?

Posiadanie własnej strony internetowe, to:
1. Nowi klienci

Obecnie dobrze wypromowana strona WWW daje Twojej firmie doskonały kanał do pozyskiwania nowych klientów (czyli promocji firmy). Znaczny procent osób, które znajdą poszukiwane informacje
(produkty czy usługi) na stronie internetowej danej firmy, staje się jej klientami (przestają dalej szukać).

strona wwwWarunkiem koniecznym jest jednak to, by strona była: estetyczna, przejrzysta (miała łatwą nawigację), zawierała dokładne informacje ofercie i dane kontaktowe do firmy.
Pamiętaj, Twoja strona WWW jest jak Twoja wizytówka. Klient, który zapoznaje
się po praz pierwszy z Twoją ofertą (i firmą) przez Internet, ocenia Twoją firmę właśnie na podstawie oceny jakości Twojej strony – jest to pewien punkt odniesienia.

2. Zwiększenie przychodów
Dzięki własnej stronie WWW możesz nie tylko promować swoją firmę. Możesz równie dobrze wykorzystywać Internet jako nowy, bezpośredni kanał dystrybucji dla swoich produktów czy usług.
3. Dostęp 24h/dobę
Nawet jeśli firmę otwierasz rano i zamykasz po południu, to Twoja strona WWW nie przestaje pracować na Twoją korzyść. Każdy, kto a nią wejdzie, będzie w stanie uzyskać potrzebne mu informacje niezależnie od pory dnia czy nocy.
4. Oszczędności
Poprzez zamieszczenie na stronie WWW informacji, np. z zakresu pomocy technicznej do sprzedawanych przez siebie produktów czy usług, będziesz w stanie skutecznie zmniejszyć koszty działalności Twojej firmy.

Dla kogo jest ta publikacja?

Celem autora było napisanie ebooka o tym, co o stronach www powinna wiedzieć osoba, która planuje
zlecić ich stworzenie firmie lub innej osobie wyspecjalizowanej w tym zakresie, tak aby razem mogli wypracować naprawdę skuteczną witrynę, która przyniesie jej właścicielowi wymierne korzyści.

Czego dowiesz się, czytając tego ebooka?

strona firmowaJakie korzyści osiągniesz z posiadania własnej strony.
strona firmowaJak wybrać odpowiednią domenę (adres www) oraz serwer dla swojej strony.
strona firmowaJakie czynniki wpływają na sukces Twojej strony.
strona firmowaJak skutecznie współpracować z firmą tworzącą strony.
strona firmowaJak efektywnie promować swoją stronę i firmę w Internecie.
Zapraszamy Cię do zapoznania się z tym darmowym ebookiem, dzięki któremu dowiesz się jak stworzyć skuteczną stronę firmową, lub prezentującą Twoją osobę lub usługę. Poznaj co jest istotne, na co zwracają uwagę internauci i Twoi potencjalni klienci. Zrób profesjonalne i dobre wrażenie.

Dodaj komentarz