Bogaty Katolik


“Bogaty Katolik”
Autor: Ks. Wojciech Węgrzyniak


“Bogaty Katolik” to pierwsza tak precyzyjna i oparta na konkretnych przykładach konferencja o pieniądzach autorstwa biblisty. Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego pieniądz jest dobry, co oznacza Twoje powołanie do pomnażania i czy… opłaca się wierzyć? – to nagranie jest dla Ciebie.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

 
“Bogaty Katolik” to pierwsza tak precyzyjna i oparta na konkretnych przykładach konferencja
o pieniądzach autorstwa biblisty.
Jeśli chcesz dowiedzieć się:

  • Dlaczego pieniądz jest dobry?
  • Co oznacza Twoje powołanie do pomnażania?
  • Czy trzeba się bogacić?
  • Kiedy pieniądz staje się problemem?
  • Czy opłaca się wierzyć?
  • Dlaczego Bóg nie każdemu daje po równo?
  • Czy chęć bycia najbogatszym to grzech?
  •  Ile warty jest człowiek?

– to nagranie jest dlaCiebie.
Biblia mówi wiele o bogaceniu się, dobrach materialnych i pieniądzach. Z jednej strony wychwala bogactwo, drugiej nie boi się mówić o niebezpieczeństwie pieniądza. Bogu zależy na dobru swoich dzieci, a skoro Mu na tym zależy, to zawsze będzie mówił całą prawdę z miłością! Posłuchaj prawdy o pieniądzach, którą przekazuje ks. Wojciech Węgrzyniak.
Publikacja jest naprawdę przełomowa. Jeden z pierwszych odbiorców nagrania podzielił się wrażeniami:
„Słuchałem konferencji z żoną. Nie słyszałem lepszej! Przeszyła mnie! Brak słów. Czuję się jakby wprowadziła mnie o poziom wyżej. Nie można tego DARU zmarnować!”
To faktycznie prawdziwy DAR. Dar od ks. Wojciecha Węgrzyniaka, który od lat, jako biblista studiuje Pismo Św. i tłumaczy je wszystkim, którzy prawdopodobnie zbyt długo wierzyli, że nie wolno mieszać Boga do pieniędzy.
______________________________________________________________________________
Ks. Wojciech Węgrzyniak – biblista, autor kilkunastu książek z zakresu duchowości. Studiował na uniwersytetach w Krakowie, Rzymie i Jerozolimie. Jego konferencje i rekolekcje trzeba rezerwować z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na co dzień pracuje na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie, a jego specjalnością są nauki biblijne, szczególnie Stary Testament. Prowadzi stronę www.wegrzyniak.com.