Budżet domowy pod ostrzałem


“Budżet domowy pod ostrzałem”
Autor: Adrian Hinc


Jak skutecznie zadbać o budżet domowy i finanse osobiste oraz jak mądrze wydawać pieniądze w czasie kryzysu?


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Jeżeli żyjesz mitami dotyczącymi pieniędzy, to prawdopodobnie nie masz ich zbyt wiele.
Na szczęście poznasz za chwilę odwieczny sposób na wyjście z najbardziej beznadziejnej sytuacji finansowej. Dowiedz się…

Jak zapanować nad absolutnie każdym budżetem domowym,

tak aby rocznie pojawiało się w nim o kilka tysięcy złotych więcej?

Wprowadzając w życie elementy edukacji finansowej, możesz już w miesiąc po lekturze “Budżetu domowego pod ostrzałem” zobaczyć dodatkowe pieniądze na Twoim koncie.
Może przyzwyczailiśmy Cię do tego, że wiele książek Złotych Myśli odpowiada na pytanie “jak zarabiać?” jednak ta publikacja jest z założenia inna. Pokazuje ona w prosty sposób, jak skutecznie zadbać o finanse osobiste, “utrzymać” przy sobie pieniądze, które uda Ci się zachować – godzina po godzinie. Pomyśl tylko, co zostanie z Twoich zasobów finansowych, jeżeli nie opanujesz sztuki zarządzania domowym budżetem?

Treść tej książki pomoże Ci dwa razy szybciej spłacić kredyt hipoteczny

Kilka tygodni temu Mateusz Chłodnicki wysłał mi tę książkę i poprosił o napisanie, co o niej sądzę. Zanim podjąłem się jej opisania, zrobiłem pewien eksperyment w swoim życiu. Postanowiłem przez tydzień wprowadzić jak najwięcej zmian w sposobie zarządzania domowymi finansami.
Wypisałem wszystkie możliwe sposoby na mądre gospodarowanie pieniędzmi z książki “Budżet domowy pod ostrzałem” i z ołówkiem w ręku wprowadzałem je w życie. Odwiedziłem bank, wykonałem kilka telefonów, zmieniłem nawyki dotyczące robienia zakupów. Po tygodniu okazało się, że bez większego wysiłku czy wyrzeczeń udało mi się zaoszczędzić 248 złotych, które wcześniej wydawałem bezsensownie.
Oczywiście wszystkich zmian nie da się wprowadzić w tydzień. Nie opłaca się np. zrywać przed czasem niekorzystnej umowy z telefonią komórkową, gdyż związane jest to z dużymi kosztami. Jednak większość porad można wprowadza już godzinę po lekturze, a jedynym problemem jest to, czym zająć się najpierw.
Największe wrażenie robi jednak fakt, że jeżeli policzymy wszystkie pieniądze, które bezsensownie tracimy przez nieumiejętność zarządzania nimi przez okres, powiedzmy, 30 lat, to najpewniej otrzymamy  sumę, za którą możemy kupić nowe, dwupokojowe mieszkanie w mniejszym mieście.

Gdy policzymy… po 30 latach możesz mieć 172 698 zł na koncie

Oszczędzanie


Właśnie obliczyłem, że jeśli tę kwotę – 248 złotych – będę odkładał co miesiąc przez 30 lat (co prawda zaoszczędziłem tyle w tydzień, ale wystarczy, że odłożę taką sumę raz w miesiącu) na zwykłe konto oszczędnościowe 4%, to po tym czasie miałbym dokładnie 172 698 zł. Za to można spokojnie kupić mieszkanie w mniejszym mieście, albo przynajmniej pomóc sobie w spłacie kredytu.
W takim przypadku, moje zdanie nie gra tutaj roli, liczby mówią same za siebie: ta książka działa!

Mirosław Skwarek autor Złotych Porad Tygodnia

Prawdopodobnie zdarza Ci się z niepokojem obliczać domowe wydatki i ze zdziwieniem patrzeć na to, co dzieje się z Twoim kontem. Gdy starasz się zrozumieć swój rodzinny budżet, największą zagadką okazuje się fakt, że wicej pieniędzy wypływa z Twojego konta niż na nie wpływa. Myśląc logicznie, nie da się wylać całej szklanki wody, gdy wcześniej wypełniło się ją tylko do połowy.
Niestety coraz częściej słyszy się o tym, że gospodarstwa domowe mają coraz większe problemy z płaceniem za rachunki czy uzbieraniem na ratę kredytu. Dlatego bez jakiegokolwiek wahania mogę śmiało powiedzieć, że…

Ta książka może uratować Twoje finanse już kilka miesięcy po wprowadzeniu tych zasad w życie

Czego konkretnie dowiesz się na temat inteligencji finansowej:

 • Książka zawiera niezliczoną ilość porad i podpowiedzi, które po wdrożeniu pozwolą (w najbardziej pesymistycznym wariancie) zaoszczędzić do kilku tysięcy złotych rocznie (oczywiście w zależności od Twoich dochodów).
 • Praktycznie pod każdą radą znajdziesz sumę, którą możesz “uratować”.
 • Dowiesz się, jak wykorzystać mądre gospodarowanie pieniędzmi w każdym obszarze życia.Edukacja finansowa
 • Poznasz największych ukrytych “złodziei”, którzy rujnują zarobione przez Ciebie pieniądze.
  Od prozaicznych opłat, których nie musisz wnosić, po dobra konsumpcyjne, których w ogóle nie potrzebujesz.
 • Poznasz niezliczone obszary, które mogą generować dla Ciebie poważne zasoby finansowe. Będziesz w szoku, że codziennie przechodzimy obok pokaźnego pliku pieniędzy, których nie potrafimy podnieść i włożyć do portfela.

Zapomnij o słowie “oszczędzanie”

Niby wszyscy wiedzą, jak oszczędzać, ale dlaczego im się nie udaje, skoro to jest takie proste?
Pewnie dlatego, że większości ludzi słowo “oszczędzanie” kojarzy się z wyrzeczeniami czy zmniejszczeniem standardu życia. Nie zdajemy sobie jednak sprawy z tego, że niektóre koszty ponosimy zupełnie nieświadomie i niepotrzebnie. Rezygnacja z nich nie przyniesie nam absolutnie żadnych emocjonalnych strat. Przyniesie natomiast dodatkowe banknoty w portfelu.
Ta książka nauczy Cię, jak mądrze zarządzać domowym budżetem; pokaże Ci, co w Twoim życiu zżera ukryte pieniądze. Nie chodzi o to, aby nie wydawać pieniędzy, chodzi o to, żeby wydawać je z głową.

Dlaczego nie potrafimy utrzymać przy sobie pieniędzy, a nasz domowy budżet przypomina pole bitwy?

Codziennie nasz domowy budżet jest po ostrzałem żony, męża, dzieci… no i my sami bombardujemy go coraz to lepszymi pomysłami na wyciąganie z niego maksymalnie tyle, ile się da. Cały sekret polega na poznaniu praw, które rządzą finansami. Możesz się tego nauczyć, rozpoczynając dzisiaj edukację finansową.
Prawdopodobnie jednym z powodów braku podstaw edukacji finansowej jest fakt, że nikt jeszcze nie napisał prostego poradnika, który krok po kroku wskazałby, co robić, aby zapanować nad budżetem i wydawać dokładnie tyle, ile trzeba.

Potrzeba Ci kilkaset złotych miesięcznie więcej
na spłatę raty kredytu hipotecznego?

Jeżeli potrafię wejść w stan, w którym obecnie się znajdujesz, to prawdopodobnie gdzieś w głębi Twojego mózgu rodzi się pytanie Czy rzeczywiście ta książka jest dla mnie? Pozwól, że odbiję piłeczkę i zapytam Cię:

 • Czy żyjesz od pierwszego do pierwszego i marzysz o tym, aby poczuć finansowy spokój?
 • Być może starcza Ci do pierwszego, ale może chciałbyś mieć oszczędności?
 • Czy chciałbyś lepiej zapanować nad domowym budżetem?
 • Spłacasz kredyt i w związku z tym, że zmieniła się sytuacja gospodarcza, potrzeba Ci kilkaset złotych więcej na spłatę kredytu? Masz naszą gwarancję, że znajdziesz brakującą sumę. Potrzebne są dwa elementy: Twoja konsekwencja w mądrym zarządzaniu finansami i przewodnik napisany przez Adriana Hinca. Jeżeli tak się nie stanie, napisz do nas – my zwrócimy Ci sumę Twojej inwestycji w tę książkę.

Ile warta jest ta wiedza?

Ustalając cenę, braliśmy pod uwagę fakt, że najpóźniej po miesiącu korzystania z wiedzy zawartej w “Budżecie domowym pod ostrzałem” możesz zaoszczędzić kilkaset złotych. Już sam ten fakt świadczy o tym, że książka ta może nie tylko uratować Twoją sytuację finansową, ale także skutecznie na nią wpłynąć tak, by w przyszłości cieszyć się z wolności finansowej. Warto zwrócić uwagę, że jest to w 100% praktyczny poradnik, do zostasowania przez każdego, w każdym momencie życia, od zaraz.
Dodatkowo w ramach “Budżetu domowy pod ostrzałem”  otrzymasz zupełnie za darmo 4 BONUSY:

 • Aplikacje w programie Excel, które pozwolą Ci trzymać rękę na pulsie Twojego domowego budżetu.
 • E-book tego samego autora “Karta Kredytowa” wart 19,90 zł ZA DARMO, z którego dowiesz się między innymi, jakie zagrożenia i pułapki czekają na posiadaczy kart kredytowych i jak ich skutecznie uniknąć?

3 BONUSY

UWAGA: Publikacja “Karta kredytowa“, o wartości 19,97 zł gratis!

Karta kredytowa
Kupując publikację “Budżet domowy pod ostrzałem”, zupełnie za darmo otrzymasz poprzedniego ebooka Adriana Hinca pt. “Karta kredytowa”.
Karta kredytowa jest coraz częściej używanym środkiem płatniczym w Polsce. Jednak wiele osób nie ma pojęcia, jak optymalnie ją wykorzystać i czy jest to do końca opłacalne.
A może to być bardzo opłacalne – szczególnie dla osób, które czasami „na wczoraj” potrzebują większej ilości gotówki. Zamiast brać wysoko oprocentowane kredyty,  mogą one skorzystać ze swojej karty kredytowej, która jest wydawana w każdym banku.
Czego konkretnie dowiesz się z gratisowej  publikacji “Karta kredytowa”?
Finanse osobisteJak korzystać z karty kredytowej, żeby przynosiła ona korzyści Tobie, a nie wystawiającemu ją bankowi?
Finanse osobisteJakie zyski płyną z posiadania karty kredytowej? Dowiedz się dokładnie, co i ile zyskasz, posiadając kartę kredytową.
Finanse osobisteJakie zagrożenia i pułapki czekają na posiadaczy kart kredytowych i jak ich skutecznie uniknąć?
Finanse osobisteJak wyliczyć, ile zyskasz używając karty kredytowej? Sam wylicz i przekonaj się, czy zyski z używania karty będą na tyle wysokie, żebyś się na nią decydować.
Finanse osobisteCztery najczęstsze błędy popełniane przy wyborze karty kredytowej. Każdy z  tych błędów może Cię kosztować prawdziwe pieniądze.
Finanse osobiste18 najważniejszych zasad bezpieczeństwa w używaniu karty.
Finanse osobisteNa czym dokładnie zarabia bank, wydając kartę kredytową?
Finanse osobistePięć najważniejszych cech odróżniających od siebie karty kredytowe – wybierz tę kartę, która będzie dla Ciebie najbardziej korzystna.
Finanse osobisteJak nie dać się oszukać i naciągnąć nieuczciwym pośrednikom sprzedającym karty?
Dowiedz się jak maksymalnie wykorzystać kartę kredytową, tak aby przyniosła ona maksymalny zysk.
Jeżeli w tym momencie nie potrzebujesz więcej argumentów za tym, aby poznać tajemnice skutecznej edukacji finansowej, przejdź teraz na dół strony do formularza zamówienia i  zdobądź tą książkę.

Twój finansowy sukces w cenie obiadu dla dwojga

Tak naprawdę, moglibyśmy dać Ci tą publikację wręcz za darmo, jednak wtedy nie miałbyś motywacji do zastosowania tych porad.
finanse osobisteDlatego realizując przelew na 59.90 zł, pomyśl o tym, że nie jest to opłata za książkę, a Twoja inwestycja w wewnętrzną motywację do tego, aby zacząć mądrze zarządzać swoimi finansami. 59.90 zl to średnia cena za obiad w restauracji dla dwojga osób. Mało tego, jeśli weźmiesz pod uwagę wartość samych bonusów, to książka ta warta jest tylko jednego posiłku w restauracji. Wiele osób wydaje dużo większe kwoty na rzeczy, które przynoszą wielokrotnie mniejsza korzyści. Czy poprawa grubości Twojego portfela nie jest warta ceny jednego posiłku?

Kim jest autor książki, Adrian Hinc?

Książka Adriana Hinca, który spędził setki godzin na doradzaniu klientom w banku, m.in.
w kwestii efektywnego budżetowania, jest doskonałym przykładem na to, jak można wykorzystać swoją wiedzę, aby pomóc ludziom.
Nie można pominąć faktu, że Adrian Hinc jest także autorem książki wydanej przez Złote Myśli. Książka ta nosi tytuł “Karta kredytowa”. Publikacja pokazuje, ile można wycisnąć z tego genialnego instrumentu finansowego i jest doskonałym rozwinięciem tej publikacji.
Adrian zdecydowanie plasuje się grupie ludzi, którzy uwielbiają i potrafią pomagać innym
w rozwijaniu finansowej inteligencji.
Dlatego jeżeli stwierdzisz, że ta książka pomogła Ci w jakimś stopniu rozwiązać Twoje finansowe zakręty, napisz, proszę, opinię o tej publikacji.

Słowo „kryzys” robi ostatnio oszałamiającą karierę. Pełno go wszędzie: w prasie, telewizji, w rozmowach z ludźmi. Obojętnie, czy jesteś jedną z osób, które już odczuwają skutki kryzysu, czy też nie, warto zainteresować się publikacją Adriana Hinca pt. „Budżet domowy pod ostrzałem”.
Jest to tak naprawdę poradnik dla oszczędzających, zawierający głównie konkretne techniki, których zastosowanie w praktyce pozwoli zaoszczędzić.
Po co właściwie kogoś miałoby interesować oszczędzanie? Dla osoby, której ze względu na panujący kryzys obcięto pensję np. o 40% albo dla kogoś, kto stracił swoją pracę ze względu na szukanie przez firmę oszczędności, odpowiedź jest oczywista.
Oszczędzanie to tak jakby obrona własnych finansów przed wszystkimi negatywnymi zjawiskami związanymi z kryzysem, jak np. mniejsze dochody, zwiększone ceny żywności, usług itp.
Jeśli więc chcesz utrzymać w ryzach wysokość swoich wydatków albo po prostu chcesz mądrze wykorzystać te dochody, którymi aktualnie dysponujesz, przeczytaj, co ma do zaproponowania autor tej publikacji.Paweł Sygnowski, optymilizator-zycia.pl

Wydawaj mądrze i ciesz się “wyczarowanymi” pieniędzmi

Oto kilka pytań, na które za chwilę znajdziesz odpowiedź:

 • Jak wybrać sprzęt RTV  i AGD, który oszczędzi dla Ciebie kilkaset złotych w skali roku?
 • W jaki sposób używać laptopa, żeby osiągnąć podwójną oszczędność?
 • Ile pieniędzy kradnie z Twojego budżetu niewinnie wyglądające konto bankowe?
 • Jak jeździć do pracy, oszczędzając około 200 złotych miesięcznie?
 • Jak zmniejszyć do minimum opłaty za Internet?
 • W jaki sposób dzwonić do bliskiej Ci osoby za granicą bez ponoszenia zbędnych kosztów?
 • Czego nigdy nie powiedzą Ci sprzedawcy w sklepie na temat okazyjnych rat?

Odpowiedzi na te i na setki innych pytań dotyczących mądrego zarządzania budżetem za chwilę wywołają burzę w Twoim myśleniu o bogactwie. Pozostaje mi tylko życzyć Ci fascynującej i wielogodzinnej zabawy w Twojej edukacji finansowej. Zadbaj mądrze o swoje pieniądze.
Zdobywając tę publikację, ryzykujesz tylko tym, że nie będziesz wiedzieć, od czego zacząć budować finansowy spokój.
Zdobądź teraz podręcznik nowej edukacji finansowej.

Dodaj komentarz