Ceny akcji


“Ceny akcji”
Autor: Wiktor Moskalewicz


Dzięki tej publikacji dowiesz się, że inwestowanie na giełdzie jest jak czerwone ferrari. I kiedy ceny akcji rosną, i dlaczego spadają.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Inwestowanie jest jak czerwone ferrari

Każdy chciałby je mieć, ale kiedy spróbujesz się przejechać po raz pierwszy z prędkością 150km/h – może być niebezpiecznie. Z giełdą jest podobnie.
Nauczyć się inwestować to tak jak nauczyć się prowadzić samochód i nawet przy sporej szybkości bezpiecznie dojechać do celu. Potrzeba do tego wiedzy oraz praktycznych umiejętności. Można skończyć kurs, jednak dla kierowcy prawdziwą szkołą jazdy jest zawsze podróż po ulicach. A dla inwestora?
Do niedawna, aby zdobyć praktyczną wiedzę o GPW, nie pozostawało nic innego jak rozpocząć samodzielne inwCeny akcjiestowanie i… uczyć się na własnych błędach. Taka nauka ma jednak swoje koszta. Zajmuje dużo czasu, a „uczące” błędy, siłą rzec zy –  mają swoją cenę, a złotówki wykładasz Ty. Powiesz, że pieniądze wydane na naukę to inwestycja i na żadnej drodze do sukcesu nie można tego kroku pominąć. Masz oczywiście rację. Ale zamiast płacić za naukę: połową swoich oszczędności i nadwyrężonymi nerwami – może lepiej byłoby sięgnąć po doświadczenie giełdowych praktyków?
„Ceny akcji. Kiedy rosną i dlaczego spadają?” Wiktora Moskalewicza to bardzo praktyczny poradnik stworzony dla osób, które znają teorię GPW, ale w praktyce jeszcze „poważnie” nie inwestowały. Jeśli właśnie planujesz rozwinąć skrzydła na giełdzie i jednocześnie już od samego początku unikać błędów… oto metaforyczny odpowiednik kilkudziesięciu godzin jazdy w terenie w towarzystwie najlepszego instruktora.

Pomiń etap początkującego! Zacznij giełdową grę z uprzywilejowanej pozycji

Jest wiele podręczników, których celem jest omówienie podstaw funkcjonowania giełdy. Być może już je znasz. Teoria giełdowa nie jest Ci obca, zapoznałeś się z jej historią i obserwujesz bieżące notowania, by wyciągać z nich wnioski. Właściwe mógłbyś już wejść do gry… ale powstrzymuje Cię myśl, że – pomimo iż Twoja wiedza wykracza poza przeciętną – jest jeszcze coś, czego Ceny akcjinie wiesz.
Książka „Ceny akcji. Kiedy rosną i dlaczego spadają?” jest skierowana do osób takich jak Ty –  chcących zacząć efektywnie budować kolumnę aktywów. Zawiera wiele podstawowych informacji, jak np. klasyczna analiza techniczna czy historia GPW – nie obawiaj się jednak kolejnego omówienia spraw, które doskonale znasz!
Główny zakres tematyczny książki wykracza bowiem daleko poza giełdowy elementarz. Treść dotyczy przede wszystkim PRAKTYCZNYCH zagadnień, bez powielania powszechnej wiedzy. Ukazuje specyficzne zachowania rynków, pokazując, jak realnie można zarabiać szybko, rozważnie i konsekwentnie.

Poradnik, którego szukałeś

 
“Ryzyko bierze się z niewiedzy o tym, co robisz”. To słowa Warrena Buffeta, słynnego amerykańskiego inwestora, biznesmena oraz znawcy światowego rynku.  Osiąganie zysków już od samego początku gry na giełdzie jest możliwe właśnie dzięki minimalizowaniu ryzyka. To zaś można osiągnąć, według słów Buffeta,  poprzez zdobycie praktycznej wiedzyCeny akcji  o przedmiocie swoich działań – o inwestowaniu.
Taką wiedzą dzieli się z czytelnikami autor książki „Ceny akcji. Kiedy rosną i dlaczego spadają?” – Wiktor Moskalewicz, od kilku lat obecny na polskiej GPW jako niezależny inwestor. Na co dzień, jako specjalista, zajmuje się prowadzeniem serwisu internetowego dotyczącego krajowych akcji. Książka ta jest wynikiem jego bogatego doświadczenia  na  rynku finansów i ma solidne oparcie w realnych giełdowych wydarzeniach ostatnich lat.
 

Jest to niezwykle praktyczny podręcznik. Po zakończeniu lektury powinieneś być zdolny do tego, aby między innymi:

 • Samodzielnie i prawidłowo wybierać akcje do zakupu.
 • Kupować walory w odpowiednim momencie i po odpowiedniej cenie.
 • Samodzielnie decydować o horyzoncie trwania inwestycji.

Wszystkiego tego oraz wielu innych rzeczy nauczysz się stopniowo podczas czytania kolejnych rozdziałów.
 
Ponadto – do książki dołączony jest dziennik inwestora (odpowiedni link znajduje się w książce), w postaci arkusza służącego do śledzenia coraz lepszych wyników finansowych i zdobywania doświadczenia, które będzie rosło wraz z każdą przeprowadzaną przez Ciebie transakcją.

„Ceny akcji. Kiedy rosną i dlaczego spadają?” to również wyjątkowo atrakcyjna forma prezentacji wiedzy:

 • Uporządkowana konstrukcja ułatwia przyswojenie informacji (których jest naprawdę sporo!).
  Wszystkie treści są podane w sposób maksymalnie zwięzły, praktyczny i zrozumiały, zarówno dla laika, jak i profesjonalisty.
  Barwne wykresy i przykłady ułatwiają szybkie przyswojenie zawartej wiedzy.

Nie ma lepszego sposobu na szybsze, wygodniejsze i pozbawione wszelkiego ryzyka zdobycie podobnych informacji, niż skorzystanie z porad fachowca, jakim jest doświadczony inwestor.
Korzyści osiągnięte dzięki inwestycjom mogą być naprawdę znaczące. Dzięki zyskom płynącym z giełdy możesz:

 • Prowadzić dostatnie i wygodne życie, nie spędzając przy tym większości swojego czasu
 • w pracy.
 • Zwiększyć komfort życia Twojej rodziny i zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci.
 • Zapewnić sobie zasoby finansowe na dostatnią emeryturę.
 • Jeśli masz kredyt – znacznie ułatwić sobie jego spłatę.
 • Spełnić swoje marzenia.

Dodatkowo otwierają się przed Tobą możliwości:

 • Zdobywania majątku dzięki własnej wiedzy i inteligencji.
 • Możliwość pracowania w sposób, w jaki lubisz.
 • Osiągnięcia finansowego sukcesu i prestiżu.

Mając to wszystko na uwadze, spróbuj wyobrazić sobie siebie za jakiś czas, kiedy po latach doświadczeń na giełdzie, gromadzeniu wiedzy i wielu (mniej lub bardziej udanych) inwestycjach, stajesz się specjalistą – człowiekiem, ktry ma wiedzę… i konkretną sumę na koncie ;). Jak myślisz, jaką radę dałbyś swoim początkującym kolegom? Jakich błędów radziłbyś im unikać i na co zwracać największą uwagę? Odpowiedzi na te pytania, a także wiele innych, znajdziesz właśnie w książce „Ceny akcji. Kiedy rosną i dlaczego spadają?”.

Czy warto marnować czas na zdobywanie wiedzy, którą ktoś chce się z Tobą podzielić?

Można wiele zyskać, korzystając z doświadczenia innych. Można wiele stracić, próbując dociec wszystkiego samemu. Ceny akcjiUnikając typowych na początku kariery giełdowej błędów, zaoszczędzisz czas, energię i co najważniejsze – pieniądze na to, co w GPW najistotniejsze – na dużo dobrych, zyskownych inwestycji.
Niezależnie od motywów, jakie kierują Tobą przy wyborze giełdy jako sposobu na pomnażanie kapitału, możesz znacząco zwiększyć swoje szanse na sukces w tej dziedzinie.
Solidna praktyczna wiedza, zdobyta bez kosztów w postaci Twojego czasu, pieniędzy i emocji, pozwoli Ci  uniknąć ryzyka i poświęcić się w pełni rozważnym i spokojnym inwestycjom.
Naprawdę warto skorzystać z tak dobrego środka w drodze do finansowej niezależności. Ci, którzy zaczynali grę na giełdzie przed premierą „Cen akcji…”, nie mieli tyle szczęścia.

Dowiedz się, od czego naprawdę zależą oraz kiedy rosną i dlaczego spadają ceny akcji. Już teraz przejdź do formularza zamówienia.

Dodaj komentarz