Dołącz do nas!


“Dołącz do nas!”
Autor: Złote Myśli


Jak zarabiać w najlepszym programie partnerskim w polskim internecie? Dowiedz się jak to wszystko działa i jak czerpać korzyści ze Złotego Programu Partnerskiego.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

im zarobić.

Czym jest Złoty Program Partnerski i jak można na nim zarobić?

Przez długi czas określenie „program partnerski” kojarzyło się z klikaniem w bannery, odbieraniem maili, oglądaniem reklam, wysyłaniem spamu, a przede wszystkim z marnym lub – częściej – żadnym zarobkiem. Powiem Ci szczerze, że jeszcze dziś na samą myśl takich pseudoprogramach coś się we mnie gotuje. Prawdziwy marketing partnerski to coś zupełnie innego. To biznes oparty na wspólnej korzyści sprzedawcy i partnera. Wygrywa zawsze ten program, który daje więcej swoim partnerom. Na Zachodzie programy partnerskie to ogromny rynek, w dodatku rozwijający się w błyskawicznym tempie. Złoty Program Partnerski to nic innego jak program partnerski Złotych Myśli, czyli wydawnictwa, na którego stronie właśnie jesteś 🙂 Cechą, która odróżnia nas od programów partnerskich innych serwisów i wydawnictw jest największa prowizja od sprzedaży – możesz mieć aż 40% wartości poleconej przez Ciebie publikacji. Inną unikatową cechą jest to, że prowizję od sprzedaży możesz otrzymać ZAWSZE. Nie ma znaczenia czy klient kupi poleconą przez Ciebie książkę następnego dnia, za miesiąc, za rok – Ty i tak dostaniesz prowizję!

Żeby się zanadto nie chwalić, pozwolę to sobie zrobić ustami Sebastiana Schabowskiego, który zanim wyjechał do Stanów, współpracował ze Złotymi Myślami w dziale marketingu, oraz napisał ebooka “Potęga jednego emaila” Sebastian: „Miałem bezpośredni kontakt z ludźmi zarządzającymi programem partnerskim pewnej znanej amerykańskiej firmy i kilka pomysłów wykorzystywanych w Złotych Myślach – jak choćby brandingowane darmowe fragmenty ebooków, wysyłanie w mailingach linków z ID partnera itd. – powodowało u managerów tego programu gwałtowny opad szczeny.”

Jak działa program partnerski Złotych Myśli?

Zasada działania programów partnerskich jest bardzo prosta: partnerzy polecają konkretne, sprawdzone oraz wartościowe produkty i otrzymują prowizję od każdej sprzedaży. Np. jeśli ktoś z Twojego polecenia kupi ebook Forex – Strategie systemy transakcyjne, to Ty otrzymasz prowizję 31,80 zł! Jako Partner dostajesz od nas unikalny link, do którego kierujesz potencjalnych klientów… A my wynagradzamy Cię za ich zakupy. To naprawdę bardzo, bardzo proste – w ebooku pokażemy Ci dokładnie, jak skutecznie polecać. 🙂

Tak, w Polsce też!

Z dnia na dzień przybywa prawdziwych programów partnerskich, które traktują partnera tak, jak na to zasługuje – 100% poważnie. I Złoty Program już jest jednym z liderów wśród prawdziwych polskich PP. W Złotym Programie Partnerskim. Nasi Partnerzy są aktywni, pracowici i skuteczni – dzięki temu zarobili już pierwszy milion w Złotym Programie Partnerskim. Gratulujemy! 🙂 Na ten moment Wydawnictwo Złote Myśli czekało niespełna 5 lat. Zanim dołączysz do najlepszego, naszym skromnym zdaniem programu partnerskiego w polskim internecie, dowiedz się jakie czekają cię korzyści, atrakcje i na czym to wszystko polega. Pomogą Ci w tym Aneta Styńska i Marek Buraczyński, autorzy ebooka “Dołącz do nas”. Jeśli chcesz, możesz też od razu się zapisać – najpierw poczytaj więcej o Złotym Programie Partnerskim, a potem zarejestruj się w nim. Powodzenia!

Dodaj komentarz