Dzień z życia handlowca


“Dzień z życia handlowca”
Autor: Paweł Nalewajk


Publikacja, która podpowiada, jak wykorzystać swoją osobowość, by skutecznie negocjować umowy czy też ukazuje, jakie zabawne sytuacje zdarzają się w pracy handlowca.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Dzień z życia handlowca?

“Żywot handlowca to codzienne próby dotarcia do rozsądku klientów i  sprzedania produktu, który w założeniu będzie im potrzebny. Należy dodać, iż sprytni handlowcy potrafią stworzyć tak dużą presję konieczności posiadania określonego produktu, że klient nie jest w stanie oprzeć się pokusie zakupu.„fragment z książki “Dzień z życia handlowca”

Paweł Nalewajk, autor “Dnia z życia handlowca”, z humorem, w sposób lekki i przyjemny, przekazuje swoje doświadczenia w przekonywaniu najtrudniejszych klientów:
“Ebook ten oparty jest na moich prywatnych doświadczeniach związanych ze sprzedażą stron, sklepów i usług internetowych oraz pozyskiwaniem klientów. Przy tworzeniu tego poradnika trzymałem się zasady, iż z humorem i prawdziwym przedstawieniem sytuacji, z  którymi się spotkałem w życiu zawodowym, będę w stanie w  sposób lekki i  przyjemny przekazać zdobyte doświadczenie, a  także zmotywować osoby pracujące na co dzień z klientami.
Inspiracją do napisania tego ebooka stało się samo życie i często groteskowe dialogi oraz sytuacje, które miały miejsce w  trakcie udanych i nieudanych prób sprzedaży stron i  usług internetowych oraz wielu transakcji handlowych. Mam nadzieję, że dzięki niemu dowiesz się, jak — w  trakcie przedstawiania ofert handlowych — można z wyczuciem i pogodnym podejściem rozładować wiele sytuacji, zarówno tych, w których masz ochotę powiedzieć kilka nieprzyjemnych słów, jak i  tych, kiedy masz ochotę śmiać się do łez.„ fragment z książki “Dzień z życia handlowca”

Czego dowiesz się z tej książki?

  • Jak wygląda sztuka dialogu w zależności od warstwy społecznej rozmówcy?
  • Dlaczego śmieszne anegdoty są kluczem do sukcesu w kontaktach międzyludzkich?
  • Jak wykorzystać swoją osobowość, by skutecznie negocjować umowy?
  • Jakie zabawne sytuacje zdarzają się w pracy handlowca?
  • Dlaczego przedsiębiorcy nie rozumieją, co mogą zyskać, posiadając stronę internetową i reklamę w sieci?
  • Jak odeprzeć presję obniżenia ceny twojej oferty ze strony klienta?Masz ochotę na dawkę humoru i wiedzy?

Dodaj komentarz