„Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha”


“„Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha””
Autor: Kamila Rowińska


Tylko 10 minut pracy z dziennikiem dziennie dzieli Cię od uruchomienia nieprawdopodobnych pokładów swojej energii i lepszego poznania siebie!


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

„Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha”

– autorstwa: Kamili Rowińskiej i Kamili Kozioł

To 4 tomy dziennika, który zawiera pytania i ćwiczenia od coacha na każdy dzień. Tylko 10 minut pracy z dziennikiem dziennie dzieli Cię od uruchomienia nieprawdopodobnych pokładów swojej energii i lepszego poznania siebie.

Dzięki codziennej pracy z dziennikiem:

  •     lepiej poznasz samego siebie,
  •     odkryjesz swoje silne strony i pasje,
  •     wzmocnisz swoje talenty i skrystalizujesz    swoje cele,
  •     wzmocnisz swoją systematyczność i dyscyplinę,
  •     rozpoczniesz bardziej świadome życie,
  •     podniesiesz swój codzienny poziom energii,
  •     odkryjesz swoje wartości,
  •     bardziej docenisz to, co już w życiu posiadasz,
  •     wzmocnisz swoją pewność siebie,
  •     stworzysz swój unikalny pamiętnik, który pozwoli Ci obserwować swój rozwój.

 Czy chciałbyś się zamienić na życia z kimś, kogo podziwiasz?
Wiele osób chciałoby się zamienić się na życia z osobami, które w ich oczach osiągnęły ogromny sukces życiowy. Jednak nie znają kulisów życia danej osoby, nie znają drogi, którą ta osoba przeszła, ani trudności które pokonała.
Wiele osób chciałoby czarodziejskiej różdżki, która przeniesie ich od razu do rezultatu, który chcieliby osiągnąć. Tak naprawdę, aby go uzyskać, trzeba przejść pewną drogę, której każdy dzień stanowi pracę nad… sobą. Pozwól poprowadzić się w tej drodze Kamili Rowińskiej, uznawanej przez wielu za najlepszą polską trenerkę rozwoju osobistego, oraz przez psycholog Kamilę Kozioł. Dzięki temu praca ta stanie się przyjemna i lekka, a rezultat przekroczy Twoje oczekiwania.
Oczekiwana przez wielu, najbardziej stymulująca książka rozwojowa
Wielu ludzi prosiło Kamilę Rowińską o to, aby przygotowała dla nich dziennik, w którym krok po kroku będą mogli pokonywać nowe pagórki, wzgórza i Mont Everesty mentalne. Oto efekt kilku tysięcy sesji coachingowych, przemyśleń i zmagań wielu osób, którym Kamila Rowińska i Kamila Kozioł pomogły sprostać podczas swoich sesji.
365 dni, po których urośniesz mentalnie
Czy masz tak czasem, że rozmawiasz z kimś, lub czytasz książkę psychologiczną, a w Twojej głowie pojawia się myśl: „hmmm, dobre pytanie, nigdy się nad tym nie zastanawiałem”? Następnie okazuje się, że odpowiedź na to konkretne pytanie przyniosło najgłębsze przemyślenia i najbardziej owocne wnioski.
Sprawdzony system na rozwój osobisty
Pytania w dzienniku zostały ułożone przez coacha i psychologa w usystematyzowany, przemyślany sposób, tak, abyś krok po kroku mógł zwiększać swoją świadomość. Każdy dzień ma swój osobny numer, a pytania ułożone są w profesjonalnej kolejności tak, aby poruszały kolejne warstwy Twojej osobowości.


 
 Autorki:

Kamila Rowińska. Przez ponad 13 lat zarządzała zespołem 3500 osób, współpracując z koncernem kosmetycznym, gdzie osiągnęła spektakularne sukcesy. Dziś to właścicielka firmy Kamila Rowińskadoradczo-szkoleniowej Rowińska Business Coaching. Coach, trener, motywator. Specjalizuje się w business oraz executive coachingu. Autorka programów szkoleniowych skierowanych do firm usługowych i handlowych.
Wspiera managerów w opracowaniu strategii ich działania oraz tworzeniu własnych standardów działania i programów szkoleniowych. Absolwentka Politechniki Śląskiej oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, kierunków: zarządzanie przedsiębiorstwem i coaching.
Współzałożycielka studiów podyplomowych „Marketing Bezpośredni i Mikroprzedsiębiorczość” przy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Członkini International Coach Federation, Lady Business Club. Ambasadorka Akademii Przyszłości.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Najchętniej spędza czas ze swoją rodziną, która stanowi dla niej największą motywację i inspirację do działania.„
Kamila Kozioł. Psycholog, certyfikowany coach ACC ICF. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie uzyskała tytuł magistra oraz Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie kontunuowała edukację, aby jeszcze skuteczniej wspierać klientów. Uczestniczka elitarnych zajęć ze znanym psychologiem prof. Philipa Zimbardo. Pracuje w oparciu o kodeks etyczny i standardy wytyczone przez International Coach Federation.
Prywatnie: żona i mama.
Kamila stale rozwija swoje umiejętności poprzez praktykę, dodatkowe kursy doskonalące i studia podyplomowe. W pełni wierzy, że jej oświadczenie w tym zakresie przyda się Tobie, jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia.
Praca terapeuty i coacha jest dla Kamili możliwością spełnienia. Największym jej sukcesem są sukcesy jej Klientów. One inspirują i motywują Kamilę najbardziej..„

 

Dodaj komentarz