Gotowa na sukces


“Gotowa na sukces”
Autor: Elizabeth Gnocco


Poznaj strategię ośmiu kroków, która w prosty i przejrzysty sposób doprowadzi Cię do połączenia tego, co Cię pasjonuje, z możliwości łatwego na tym zarabiania. Książka tylko dla kobiet!


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Prosty plan działania dla kobiet, które wreszcie chcą dokonać zmiany w swoim życiu

Jeżeli jesteś kobietą, która potrafi odpowiedzieć na jedno proste pytanie, to jesteś gotowa do podjęcia działań, które w ciągu krótkiego czasu doprowadzą Cię do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.

Chcę Cię teraz zachęcić do zmiany stylu życia na taki, gdzie Twoja pasja w sposób naturalny stanie się dla Ciebie źródłem dochodów, satysfakcji i rozwoju

Dzięki temu będziesz wreszcie robiła to, co Cię autentycznie interesuje i pasjonuje i jednocześnie zapewnisz sobie (i swoim bliskim) niezależność i stabilność finansową na nowym poziomie, o którym do tej pory ledwo odważałaś się marzyć.
Oto pytanie, od którego zależy Twoja przyszłość. Czy możesz teraz dokończyć to zdanie:
“Coś, o czym zawsze myślałam, że mogłabym robić, to……………….”.
Już?
UŚMIECHNIJ SIĘ! Tak właśnie wygląda robienie ćwiczeń, które pomogą Ci dokonać upragnionych zmian w życiu, zerwać z dotychczasową nieciekawą lub monotonną pracą, nieustannym biegiem i wymaganiami stawianymi przez przełożonych i współpracowników.
Odpowiedź na Twoje pytanie
Zastanawiasz się pewnie, jakim cudem odpowiedź na takie proste pytanie może być dowodem na to, że Twój nowy styl życia czeka na Ciebie tuż za rogiem.

Są dwa ważne powody, które pozwalają mi na stwierdzenie, że jeśli potrafisz odpowiedzieć na powyższe proste pytanie, to jesteś gotowa do podjęcia działań, które doprowadzą Cię do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.

1. Jeżeli potrafisz odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytanie, to znaczy, że nosisz w sobie zainteresowania i pasje, które do tej pory pozostały uśpione.
Nawet jeśli w jakiś sposób je realizujesz, to czy są one dla Ciebie sposobem na życie, czy tylko Złóż swój sukcesmaym azylem, do którego czasami uciekasz?
Już za chwilę poznasz prosty sposób na wykorzystanie swojego potencjału, zainteresowań
i pomysłów do zbudowania niezależności zawodowej. Korzystają z niego bardziej lub mniej znane Polki, więc na pewno sprawdzi się i w Twojej sytuacji.
Mogę opowiedzieć o Magdzie, która swoją pasję gotowania przekuła na wielki sukces życiowy. Poznasz historię Beaty, która nie mogła usiedzieć w domu, zaczęła podróżować i z tego żyje. Jest jeszcze historia Elżbiety, która bardzo pragnęła zostać… za chwilę wszystkiego się dowiesz.
Z drugiej strony, jeśli nie jesteś w stanie w tej chwili odpowiedzieć na to pytanie, to może się wydawać, że jesteś skazana na wieczne męki nijakiego życia bez znaczenia i satysfakcji, bo nie masz obecnie żadnego punktu zaczepienia, żadnej nadziei na zmianę.
Nic bardziej mylnego. Za moment udowodnię Ci, że…

każda kobieta, która ma wystarczająco dużo determinacji i wiary w siebie, może stać się ekspertem w dowolnej dziedzinie i, najprościej mówiąc, z tego żyć

W tym momencie podpowiem tylko tyle, że jest kilka podchwytliwych pytań, które z każdego wydobędą coś, co może stać się podstawą nowego, satysfakcjonującego stylu życia.
2. Strategia 8 kroków, której celem jest doprowadzenie Cię do wymarzonego stylu życia, składa się z odpowiedzi na takie właśnie pytania jak to zadane przeze mnie wyżej.
Zmiana życia jest prosta, gdy wejdziemy na właściwą drogę. Wtedy wystarczą nawet małe kroczki, by dotrzeć do wyznaczonego celu. Musisz tylko być na TEJ drodze. Możesz nią iść powoli, a możesz też biec. Każdy ma własne tempo, ale podążając nią, ostatecznie zawsze dotrzesz do celu.

Czy widzisz, jakie to proste?

Powiem Ci dokładnie, czego potrzebujesz, aby wejść na swoją drogę do niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.
Krok 1. Znajdź swoją niszę, w której zaczniesz działać.
(Kilka dobrze dobranych pytań wyciągnie z Ciebie wszystko, czego potrzebujesz).Kobieta gotowa na sukces

Krok 2. Określ, kim będą docelowi klienci.
(Czy już wiesz, kto będzie chciał Ci płacić bez wahania?).
Krok 3. Zdiagnozuj problemy swoich klientów.
(Odkryj co porusza klientów i dlaczego mieliby Ci płacić).
Krok 4. Zaoferuj konkretne rozwiązania.
(Sama wiedza i pasja nie wystarczy. Musisz poznać prosty sposób na jej atrakcyjne opakowanie. Jest na to 5 gotowych metod).
Krok 5. Wykreuj dochodowy produkt.
(Gdy im TO zaoferujsz, sami będą Ci wciskać pieniądze do ręki. UWAŻAJ! Jeśli to zrobisz zgodnie ze sprawdzonymi wskazówkami, nie opędzisz się od klientów…).
Krok 6. Uruchom stronę internetową.
(Okazuje się, że to bardzo łatwe, nie musisz w ogóle się na tym znać!).
Krok 7. Zacznij promować produkty.
(Potrzebujesz kilku sposobów na to, by świat dowiedział się o Twoich cudownych produktach).
Krok 8. Zdobądź strategicznych partnerów do współpracy.
(Znacznie więcej osiągniesz, gdy zaczną Ci pomagać znane osoby).
Gdzie to wszystko znajdziesz? W nowej książce DLA KOBIET:
 

GOTOWA NA SUKCES

Dlaczego tak zaznaczam, że to jest książka dla kobiet?
No cóż, większość tego typu poradników napisana jest przez mężczyzn. A kobiety potrzebują nieco innego podejścia, dopasowanego do ich sposobu postrzegania świata.
Być może dlatego do tej pory nie udało Ci się niczego takiego zrobić, bo próbowałaś się wtłoczyć w męski punkt widzenia? Tym razem pomoże Ci kobieta, która sama przeszła tę całą drogę i dokładnie opowie Ci swoją fascynującą historię.
UWAGA! To nie jest książka motywacyjna. Znajdziesz w niej propozycje konkretnych działań, które musisz wykonać TERAZ, by szybko wejść na swoją drogę niezależności zawodowej, osobistej i finansowej.
Znajdziesz tam 12 prostych ćwiczeń. Każde z nich to tylko kilka prostych pytań. Odpowiedzi wskażą Ci, jak zrobić następny krok.
Ani przez chwilę nie będziesz się musiała zastanawiać co robić, bo poprowadzą Cię bardzo konkretne wskazówki. Tak, będą to małe kroczki, łatwe do zrobienia, które nieuchronnie doprowadzą Cię do celu – nowego, upragnionego stylu życia.
Autorka tak pisze o tych krokach:

Teraz widzę, że wykonanie jednego właściwego kroku to droga do odkrycia kolejnych możliwości, które zaczynają pojawiać się niemal automatycznie i dzięki którym możliwe jest kreowanie życia takiego, jakiego chcemy, a nie takiego, jakie się przypadkowo zdarzy.
Zacznij od tego.

  • Elizabeth Gnoccoautorka publikacji “Gotowa na sukces”

Zaletą tej książki jest nie tylko to, że poprowadzi Cię za rękę ku życiu, o jakim skrycie marzysz. Jest ona też niewiarygodnie tania, jak na pomoc, którą od razu otrzymasz!
Zachęcam Cię więc do robienia pierwszego, bardzo prostego kroku – kup tę książkę i to teraz. Jeśli stwierdzisz, że jest do niczego – możesz ją spokojnie oddać. Ale zrób ten pierwszy krok, nie odkładaj go na kiedyś.
Otrzymasz gotowy, uniwersalny plan działania, dzięki któremu od zaraz możesz zacząć zmieniać swoje życie. Natychmiast zobaczysz rezultaty. Choć cały proces zajmie trochę czasu, widząc swoje postępy, będziesz zmotywowana do działania. Dokładny plan da Ci pewność, że działasz we właściwym kierunku, a Twoje wysiłki nie pójdą na marne.

 

Dodaj komentarz