HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy…


“HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy…”
Autor: Piotr Obmiński


Czym jest HYIP? Dlaczego warto oraz jak MĄDRZE i maksymalnie bezpiecznie inwestować w HYIP?


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

…wirtualna ruletka, czyli dlaczego warto oraz jak MĄDRZE i maksymalnie bezpiecznie inwestować w HYIP

“…najlepszy internetowy HYIP, o jakim wiem, dawał 90% zysku (czyli zwracał 190% wkładu w 30 dni) co miesiąc, i czynił to bez żadnych zakłóceń przez dwanaście miesięcy.”
Co to jest HYIP?
HYIP to Program Inwestycyjny o Wysokiej Stopie Zysku, po angielsku High Yield Investment Program, którego to terminu słowo HYIP jest oczywiście akronimem.
Są to inwestycje o naprawdę wysokiej stopie zysku, powinno się raczej powiedzieć „o ogromnej” stopie zysku, jeśli porównać ją z czymkolwiek innym, co jest dostępne dla normalnego Kowalskiego.
Programy Inwestycyjne o Wysokiej Stopie Zysku istnieją od wielu dziesięcioleci, jeśli nie dłużej, w każdym razie istniały na długo przed powstaniem Internetu. Były one jednak dostępne jedynie finansowej elicie, minimalne wkłady wynosiły miliony dolarów, a poza tym trzeba było mieć znakomite „dojścia”.
Obecnie każdy może inwestować w HYIPy, jeśli tylko zna w podstawowym stopniu język angielski i dysponuje dostępem do internetu…

BONUS: Ebook „Jak zbudować finansowe imperium?”+

Niniejsza publikacja została stworzona w celu podniesienia Twojej świadomości z zakresu inwestowania. Jest to zbiór zasad, które warunkują sukces inwestycyjny. Większość z tych reguł powstała w oparciu o doświadczenie autora. Wszystkie natomiast są silnie zakorzenione w praktyce. Teoria została ograniczona do minimum.
W książce tej znajdziesz odpowiedzi na wiele kłębiących się w Twojej głowie pytań. Dowiesz się, jak dostrzegać pieniądze, które de facto leżą na ulicy. Nauczysz się po nie schylać i robić to na tyle szybko, by nikt inny Cię nie uprzedził. Poznasz metody rozwijania swojej kreatywności oraz zasady zarządzania kapitałem inwestycyjnym. Dowiesz się, jak funkcjonuje Twój umysł, i nauczysz się patrzeć na świat oczami inwestora.
Wartość publikacji: 20 zł.

Jak szybko do miliona?

Oto, na podstawie ścisłych matematycznych wyliczeń, jak długi czas zajęła by Ci droga od 500 do miliona dolarów, przy różnych stopach zwrotu. Chodzi nam o zyski kumulowane, re-inwestowane co miesiąc w stu procentach.
Po lewej widoczna jest miesięczna stopa zysku, po zaś prawej czas, w jakim od początkowego kapitału w wysokości 500 dolarów doszedłbyś do miliona dolarów.
5% — 13 lat
10% — 6 lat i 8 miesięcy
15% — 5 lat i 6 miesięcy
20% — 3 lata i 6 miesięcy
30% — 2 lata i 5 miesięcy
40% — 1 rok i 11 miesięcy
50% — 1 rok i 7 miesięcy
60% — 1 rok i 5 miesięcy
70% — 1 rok i 3 miesiące
80% — 1 rok i 1 miesiąc
90% — 1 rok
100% — 11 miesięcy
110% — 11 miesięcy
120% — 10 miesięcy
130% — 10 miesięcy i 2 tygodnie
140% — 9 miesięcy
150% — 9 miesięcy

Jak grać, żeby wygrać?

Przede wszystkim musisz zdobyć podstawową wiedzę, na temat znajdowania jak najbezpieczniejszych HYIP-ów i rozpoznawania wszelkich podejrzanych symptomów. Akceptując szansę na duże zarobki akceptujesz jednocześnie duże ryzyko inwestycyjne. Dlatego właśnie wiedza, która pozwala Ci je zminimalizować jest tak cenna.

Czego potrzebujesz, by odnieść sukces w inwestowaniu w HYIPy?

  1. Potrzebujesz nieco pieniędzy, które mógłbyś bez wielkiej szkody utracić
  2. Potrzebujesz upodobania do ryzyka i nerwów ze stali
  3. Potrzebujesz też pewnej znajomości angielskiego
  4. Potrzebujesz także chęci i umiejętności uczenia się

Dla wszystkich, którzy chcą maksymalnie bezpiecznie i pewnie wejść w świat HYIPów, powstał specjalny poradnik – “HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy…”autorstwa Piotra Obmińskiego. Krok po kroku prowadzi on czytelnika, pokazując mu, co warto robić, czego unikać, na co zwracać uwagę.

Już za chwilę dowiesz się:

  • Czego potrzeba, by zarabiać na HYIPach – również nieco o psychologii inwestowania, a nawet o tym, jak szybko można zarobić milion dolarów, przy określonej stopie zwrotu
  • Jak inwestować – gdzie szukać HYIP-ów, jak korzystać z systemów wirtualnych płatności
  • Jakie strategie i taktyki możesz stosować – przekonasz się, jakie znaczenie ma wybór właściwej taktyki inwestowania
  • Jak maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo – od bezpiecznych przeglądarek internetowych, przez rozpoznawanie najbardziej godnych zaufania HYIP-ów, aż do kluczowego pytania – jak poznać, że program może wkrótce przestać płacić?

Na 143 stronach tej skarbnicy wiedzy jest jeszcze wiele ważnych informacji, o których nie wspomniałem powyżej. Sprawdź w spisie treści.

“Największy żyjący inwestor giełdowy i jeden z najbogatszych ludzi na świecie, Warren Buffet, stwierdził kiedyś, że:
Sukces w inwestowaniu nie jest skorelowany z IQ, jeśli tylko masz je powyżej 25. Kiedy posiadasz normalną inteligencję, tym czego potrzebujesz jest usposobienie pozwalające kontrolować skłonności wpędzające innych ludzi w kłopoty przy inwestowaniu.” – pisze w swoim ebooku “HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy…” Piotr Obmiński.

Dodaj komentarz