Ja i cele


“Ja i cele”
Autor: Małgorzata Dwornikiewicz


Jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce. Motywacja i systematyczność kluczem do sukcesu!


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Jak skutecznie osiągać cele i sprawić, aby nam się chciało tak, jak często nam się nie chce.

Ujawniamy sekrety znane do tej pory wyłącznie garstce tych, którzy osiągają najwięcej!

Zanim je poznasz, przeczytaj, proszę, poniższą historię:
Tomek postanowił sobie: „Od jutra rzucam palenie… od jutra ćwiczę… od jutra nie jem słodyczy…”.
I jaki był efekt? Minął kolejny poniedziałek, kolejny tydzień, kolejny miesiąc …i nic… nic, kompletnie nic się nie zmieniło – nadal pali (może nawet więcej), nadal nie ćwiczy (ooo, i przybył mu kolejny zbędny kilogram), nadal je słodycze (a ostatnio odkrył nowy, smaczny, wysokokaloryczny batonik…).
Czy sytuacja Tomka coś Ci przypomina?

„Jeśli ktoś nie wie, do którego portu chce przypłynąć – żaden wiatr mu nie sprzyja” (Seneka)

„Ustal cele we wszystkich ważnych dla Ciebie dziedzinach życia. Może być tak, że w niektórych dziedzinach wystarczy kontynuacja tego, co już robisz…
Skup się raczej na tym, co najbardziej zaniedbałeś/zaniedbałaś” – pisze w swoim ebooku Małgorzata Dwornikiewicz, trenerka, specjalistka od motywacji.
Jak widać na przykładzie Tomka, sprawa nie kończy się jednak na ustaleniu swoich celów. Trzeba jeszcze mieć motywację, by rzeczywiście wytrwale dążyć do ich osiągnięcia, pomimo wszystkich przeciwności, jakie na pewno pojawią się po drodze. I w tym właśnie nasz ebook pomoże Ci najbardziej.

Łukasz H. MilewskiPosłuchaj, co o tym ebooku mówi Łukasz H. Milewski – trener zmiany osobistej, motywator, autor szkolenia Czas na Zmiany.

Jak zwalczyć skłonność do odkładania spraw na później?

 • Postanów, że żyjesz od dziś okresami pięciominutowymi. Zamiast myśleć o zadaniach czekających Cię w kategoriach uciążliwej, długiej pracy, pomyśl o chwili obecnej. Wykorzystaj 5 minut, robiąc to, co chcesz, tak jak chcesz, nie zwlekając z czymkolwiek.
 • Usiądź i zwyczajnie rozpocznij to, co dotychczas odkładałaś. Zrób to teraz.
 • Zadaj sobie pytanie: „Jaka najgorsza rzecz może mi się przydarzyć, jeśli zrobię teraz właśnie to, co ciągle odkładam na później?”. Odpowiedź z reguły jest tak niegroźna, że sama/sam się zdziwisz, jak szybko wciągnło Cię to, co miałaś/miałeś zrobić. Nie będziesz miała/miał powodu, by dalej się bać.
 • Wyznacz sobie ściśle określony odcinek czasu (np. piątek od godziny 16.00 do 16.15), który poświęcisz wyłącznie na to, co odkładasz, a co wiąże się z Twoim nowym celem.
 • Pomyśl: „Jestem zbyt ważna/ważny, by żyć w nerwach z powodu czegoś, co muszę zrobić. Ja, kochając kogoś, nie traktowałabym go w ten sposób – to dlaczego siebie chcę tak traktować?”.

To dopiero początek długiej listy sposobów, które już za chwilę możesz poznać dzięki ebookowi „Ja i cele”.

Dostępna także specjalna wersja dźwiękowa – AUDIOBOOK

Wersja dźwiękowa (audiobook) została nagrana przez profesjonalnego lektora i zapisana w formacie mp3. Dzięki temu wystarczy, że kupujesz audiobooka, wgrywasz go na swój odtwarzacz mp3 i od razu:

 • możesz słuchac książki, gdziekolwiek jesteś;
 • nie potrzebujesz ani odpowiedniego oświetlenia, ani użycia rąk – możesz np. jechać samochodem i słuchać, ćwiczyć na siłowni i słuchać;
 • dzięki wielokrotnemu przesłuchaniu materiału świetnie sobie utrwalisz motywacyjne treści książki i łatwiej wprowadzisz je w życie;
 • jeśli jesteś słuchowcem – będziesz zaskoczony tym, jak łatwo i przyjemnie przyswaja się wiedzę dzięki audiobookowi.
Celem ebooka jest to, by czytelnik odnalazł naturalną automotywację, poznając siebie (określając, jakim jest człowiekiem, co jest dla niego ważne), a następnie wyznaczył cele, do których będzie dążył (w zgodzie ze sobą) – to jest sekret naturalnej, najsilniejszej automotywacji (bo płynącej z wnętrza).

Co powinieneś wiedzieć, by się skutecznie motywować?

 • Jaki wpływ na automotywację ma temperament?
 • Jak odkryć i spełnić naprawdę SWOJE marzenia? (nie rodziców czy otoczenia…)
 • Jak z pojawiających się przeszkód uczynić źródło swojej SIŁY?
 • Jak wykorzystać fakt osiągnięcia celu?
 • Dlaczego ZWLEKAMY z wykonaniem pewnych zadań?
 • Jak skutecznie pokonać skłonność do odkładania spraw na później?

To wszystko i wiele więcej odkryje przed Tobą nowy, trafiający w samo sedno sprawy ebook „Ja i cele”. Gromadzi on wiedzę pokoleń, od antyku po współczesnych amerykańskich autorów motywacyjnych, prezentując ją w sposób lekki i przyjemny w odbiorze.

Sebastian Schabowski„Powiem krótko: Przeczytasz. Zastosujesz. Osiągniesz swoje cele. Dokładnie tak to wygląda! Od wielu lat studiuję literaturę motywacyjną, głównie amerykańską, ale ten ebook jest po prostu przełomowy. Mamy ogromne szczęście, że jest on dostępny po polsku i każdy może się z nim zapoznać i zmienić swoje życie. Drugiej tak skutecznej, kompleksowej i dostosowującej się do indywidualnych potrzeb czytelnika publikacji na ten temat po prostu NIE MA”.
Sebastian Schabowski, autor książki „Potęga jednego e-maila”.

Czy profesjonalne szkolenie motywacyjne o wartości ponad 1000 zł może zmienić Twoje życie? Oczywiście. A co, gdyby takie szkolenie było dostępne KILKADZIESIAT RAZY TANIEJ i mógłbyś je przeprowadzić sam dla siebie, gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek chcesz? Na przykład właśnie teraz?
Ebook ten to kurs, który dzięki ćwiczeniom i testom dostosowuje się dokładnie do CIEBIE (bo w końcu to TY udzielasz odpowiedzi). Dzięki temu pomaga Ci dokładnie tam, gdzie TY najbardziej potrzebujesz pomocy.
Wykonywanie zawartych w nim ćwiczeń jest pasjonujące i jeszcze bardziej pomaga Ci określić, czego chcesz i jak to „coś” osiągnąć.
A teraz skorzystaj z prostego formularza poniżej, by zainwestować w swoją motywację, która będzie Ci odtąd nieustannie towarzyszyć!

Dodaj komentarz