Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?


“Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?”
Autor: Emilia Jedamska


31 zaskakująco prostych kroków do popularności i wysokiej pozycji Twojego serwisu w internecie.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Co musiałaby zawierać książka, której wartość wycenia się na ponad 300 zł? Na pewno wiedzę, dzięki której zarobisz lub zaoszczędzisz co najmniej 301 złotych. A co powiesz na to, że za chwilę poznasz publikację, dzięki której zarobisz lub zaoszczędzisz od 2 do 20 tysięcy złotych? Wystarczy, że masz stronę internetową lub w jakiś inny sposób planujesz zarabiać w Internecie. Dowiedz się więc

jak zwiększyć zyski, usprawniając swój serwis internetowy, poznając NIEZAWODNE STRATEGIE WYGRYWANIA W SIECI.

Domyślam się, że wiele razy ktoś składał Ci podobne obietnice i dlatego rozumiem, że być może pomyślisz: Dlaczego tym razem miałoby to zadziałać? Powód jest jeden. Książkę, dzięki której zwiększysz zyski, usprawniając swój serwis internetowy, napisali praktycy, którzy przetestowali w polskich realiach wiedzę zdobytą na Zachodzie. Stosowali ją z sukcesem we własnych serwisach internetowych oraz stronach internetowych swoich klientów, którym świadczą usługi konsultingowe.
Co ważniejsze, wiedza, o której mówimy, przez autorów sprzedawana była wraz z indywidualnymi konsultacjami za cenę ponad 300 złotych. Skoro właściciele serwisów internetowych byli w stanie zainwestować taką kwotę w książkę i konsultacje, musieli mieć pewność, że to zadziała. Mieli świadomość, że ich strona po kilku zmianach zacznie zwiększać ich zyski.

Zapytasz pewnie:

“Dlaczego wiedza wyceniana dotychczas na ponad 300 złotych dostępna jest teraz w tak niskiej cenie?”

Kolejne pytanie, które może się pojawić w Twoim umyśle, dotyczy tego, jak udało nam się zdobyć dla naszych Czytelników tę wiedzę i udostępnić w 10-krotnie niższej cenie? Pozwól, że Ci to wyjaśnię. Przekonaliśmy autorów, żeby nie sprzedawać tej wiedzy wyłącznie z drogimi konsultacjami i żeby wydzielić wartościową treść w formie książek. Wiedzieliśmy, że jest wielu Czytelników, którzy z pewnością chcieliby zdobyć umiejętność usprawniania swojego serwisu internetowego. Nie zawsze jednak byliby w stanie zainwestować w tę wiedzę ponad 300 złotych, choć oczywiście nie jest to specjalnie wysoka cena, gdy wiesz, że Twój serwis może zmieni się w “kurę znoszącą złote jajka”.
Teraz możesz zdobyć i przetestować tę wiedzę za 10-krotnie niższą cenę. Jeżeli przekonasz się o sile opisywanych strategii, a Twoja strona internetowa znacząco zwiększy zyski, to prawdopodobnie będziesz w stanie zainwestować także w indywidualne konsultacje, które mogą się przydać na kolejnym etapie.

Zmień niską pozycję na szczyt wyszukiwarki Google

Prawdopodobnie wiesz, jak dużo satysfakcji przynosi start każdego internetowego projektu. Jesteśmy wtedy podekscytowani i spędzamy długie godziny na analizie wejść na stronę i stale sprawdzamy naszą pozycję w Googlach. Każdy, nawet początkujący e-biznesmen wie, że im więcej odwiedzających, tym lepiej się biznes rozwija. Kubeł zimnej wody wylewa się nam na głowę, gdy po pewnym czasie okazuje się, że

 • Twoja strona ginie w setkach podobnych serwisów gdzieś na dalekich pozycjach w Google. Nie oszukuj się, nikt nie wynajmie agencji detektywistycznej, żeby znaleźć Cię w Internecie.
 • Zauważasz coraz większe zainteresowanie pomysłem, usługą lub produktem, który oferujesz w serwisie. Internauci chętnie za niego płacą… Twojej konkurencji.
 • Nie wiesz, czemu Twoja strona wykonana przez profesjonalną firmę webmasterską ma tak słabą pozycję w najpopularniejszych wyszukiwarkach.
 • …………………………………….(tutaj możesz sobie uzupełnić, z jakim problemem Ty się borykasz)

Wymieniać dalej? Chyba nie muszę, prawdopodobnie osobiście możesz dodać do tej listy coś od siebie. Możesz oczywiście zamówić usługę w profesjonalnej firmie pozycjonującej. Są jednak dwa minusy takiej sytuacji. Pierwszy minus to kolejne wydatki, a drugi to fakt, że firmy pozycjonerskie przeważnie zapewniają szybki, ale krótkotrwały efekt. Wiesz dlaczego? Rzadko która firma wykorzystuje pozycjonowanie organiczne, z prostej przyczyny – jest ono zbyt czasochłonne. Po prostu nie mają na to czasu. Ty znajdziesz na to czas, bo jest to Twój biznes i pozycjonowanie organiczne przyniesie Ci konkretne zyski. W tej książce znajdziesz szczegółową instrukcję, jak wykorzystać tę strategię i zastosować 3P dla swojej strony.

Jak zapobiec kategorycznym błędom, które czynią Twoją stronę nieprzyjazną wyszukiwarkom?

Zamiast tych wszystkich problemów, które pojawiają się w przypadku, gdy Twój serwis nie jest przyjazny wyszukiwarkom, możesz mieć coś, co było w Twoich planach, gdy szkicowałeś projekt Twojego serwisu:

Twoja strona internetowa znajduje się stale na jednej z 3 pierwszych pozycji w najpopularniejszej wyszukiwarce Google. Osoby odwiedzające Twoją stronę polecają ją innym, w taki sposób dzień w dzień masz więcej wejść. Dodatkowo wykorzystujesz pozycjonowanie organiczne, dlatego za pozycją idzie wysoka konwersja.
Po prostu możesz cieszyć się z faktu, że wysoka pozycja w wyszukiwarkach ma przełożenie na Twoje dochody.

Mam świadomość, że brzmi to jak sen internetowego milionera, jednak takie strony istnieją i co najważniejsze – zarabiają. Dlaczego Twoja strona miałaby być inna?

Jak zdobyć na stałe jedno z trzech pierwszych miejsc w wyszukiwarce Google?

Już dziś wiemy, że będzie to idealna inwestycja dla wszystkich, którzy chcą:

 • Dowiedzieć się, jak zdobyć zaufanie wyszukiwarek, tak aby boty umieszczały Twój serwis na pierwszych 3 pozycjach w najpopularniejszych wyszukiwarkach.
 • Zapewnić sobie stały napływ internautów, który nie będą tylko odwiedzać Twoją stronę, ale co najważniejsze – będą dokonywać zakupów.
 • Poznać dziecinnie proste sposoby na to, aby odwiedzający polecali Twoją stronę innym. Wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach, a przeróżne osoby pracują nad pozycją Twojej strony za darmo.
 • Zapewnić Twojej stronie stałe zainteresowanie mediów, tak abyś dostawał prezenty w postaci kilkutysięcy nieoczekiwanych wejść na stronę. Stanie się tak, gdy napisze o Tobie np. prasa branżowa lub Twoją stroną zainteresuje się telewizja.

Czy chcesz się dowiedzieć…

Jak kilka prostych kroków zwiększy obroty Twojego e-biznesu o 1500-3000 zł miesięcznie?

Załóżmy, że na Twoją stronę internetową wchodzi dziennie 1000 osób. 10 z tych osób kupuje produkt lub usługę o średniej wartości 50 zł. Daje to dziennie 500 zł Twojego przychodu. Miesięcznie byłby to już konkretny obrót na poziomie 15 tys. złotych.
Zgodzisz się ze mną, że jak na mały ebiznes wygląda to bardzo atrakcyjnie?
A co powiesz na to, że po kilku prostych zmianach, które znajdziesz w książce “Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki”, liczba odwiedzających Twój serwis zwiekszy się o 1000 osób, a dzięki pozycjonowaniu organicznemu konwersja serwisu wzrośnie o skromne 10%? Oznaczałoby to, że liczba osób, które po wejściu na Twoją stronę internetową korzystają z Twojej oferty, zwiększy się dziennie zaledwie o 2 osoby. Miesięcznie dałoby to dokładnie 3000 złotych więcej generowanych przez serwis. W takim przypadku, nawet gdyby ta książka kosztowała 500 złotych, i tak byłaby to prawdopodobnie jedna z Twoich lepszych inwestycji. Oczywiście zwiększenie liczby odwiedzających o 1000 osób jest procesem, który nie trwa  jednego dnia i dodatkowo wymaga konsekwencji. Jednak przytoczone liczby zapewniają o tym, że ten wysiłek się opłaci.

Sekrety światowych marketerów dostępne w Polsce

Żeby zdobyć tę wiedzę, każdy z Czytelników musiałby wydać tysiące dolarów na kursy i seminaria organizowane głównie w Stanach Zjednoczonych. Zresztą przeczytaj, co mówi na ten temat autorka podręcznika krok po kroku “Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki”.

Na tę wiedzę wydaliśmy kilka tysięcy dolarów…

usprawnij swój serwis internetowyNasze ebooki powstały na kanwie wiedzy o biznesie, webusability i popularności w sieci najbardziej cenionych ekspertów amerykańskich. Na tę wiedzę wydaliśmy kilka tysięcy dolarów, zaadaptowaliśmy na rynek i język polski. Jednocześnie każdy jeden krok sprawdziliśmy “w praktyce”, ponieważ sami jesteśmy właścicielami portalu dóbr i usług luksusowych www.top10tastes.com.
W tym sensie cena naszych ebooków jest ułamkiem ceny oryginalnych źrodeł, naszego 2-letniego doświadczenia w budowaniu i prowadzeniu własnego portalu, 15-letniego doświadczenia w biznesie Pawła Luwau oraz całego 20-letniego doświadczenia w prawie autorskim radcy prawnego Romana Comi.
Nawet najbardziej leniwi oszczędzą do kilkuset złotych miesięcznie.
W przypadku naszych Przewodników Krok po Kroku “jednostką rozliczeniową” nie jest liczba słów ani kwestia edycji (elektroniczna czy papierowa), lecz wartość dla firmy, która te kroki wprowadzi. Często jest tak, że wprowadzenie JEDNEGO kroku z 67, które znajdziesz w naszych publikacjach, pozwala obciąć koszt firmy rzędu kilkuset złotych miesiecznie.

Ważną kwestią jest grupa docelowa przewodników: jest to target biznesowy, a precyzyjniej: właściciele firm, którzy pragną efektywnie, nie tylko efektownie, zaistnieć w sieci, tzn. potraktować Internet jako kolejny ważny kanał pozyskiwania klientów i sprzedaży.

– Emilia Jedamska autorka książek “Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski” oraz “Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki

Wiedza, która zawarta jest w tej książce, to esencja tego, co na temat marketingu internetowego wiedzą najwięksi światowi guru w tym obszarze. Poniżej możesz przeczytać, czego konkretnie nauczyli się od nich autorzy książek.

 • Jay Abraham – nie trzeba znać sie na informatyce, by móc osiągnąć sukces w Internecie. Od Abrahama nauczyliśmy się, że sukces firmy w Internecie pochodzi ze znajomości uniwersalnych praw marketingu. Abraham, nie używając komputera, stał sie guru marketingu internetowego.
 • Stephen Pierce – zasada “Please don’t touch”, czyli jak zautomatyzować serwis internetowy, by uwolnić swój czas.
 • Alexandria Brown – wszystko o kontaktach z klientami via newsletter i email, czyli jak zdobyć i zatrzymać licznych przyjaciół i fanów Twojej firmy.
 • Jakob Nielsen – porady warte miliony dolarów, czyli jak projektować strony internetowe, by korzystanie z nich było intuicyjne i łatwe dla użytkowników.
 • Catherine Seda – jak zdobyć wysoką pozycję w sieci dzięki zoptymalizowanym artykułom eksperckim i blogom.
 • Seth Godin – inspiracja do rozpoczęcia biznesu w sieci. Top10tastes to portal, który prowadzimy wspólnie z Pawłem Luwau, ma swój początek w lekturze “Teraz małe jest wielkie”.

Wyobraź sobie, że otrzymujesz skondensowane, podane w przejrzysty sposób ich najpotężniejsze strategie i pomysły, które z sukcesem testują od wielu lat, sprawdzone także na polskim rynku.

Jeśli wdrożysz w życie tę wiedzę, zwiększysz liczbę swoich klientów oraz zyski. Albo zwrócimy Ci pieniądze.

Jeżeli dalej nie możesz uwierzyć, że otrzymasz skondensowaną wiedzę wartą tysiące dolarów za tak niewielką kwotę, to po prostu na coś się umówmy. Przejdź do formularza zamówienia i potraktuj tę sytuację, jakbyś wypożyczył książkę.
Daj sobie jakiś czas i sprawdź, co stanie się z Twoimi statystykami odwiedzin, po tym jak wykorzystasz 31 kroków do osiągnięcia wysokiej pozycji Twojej strony internetowej w najpopularniejszych wyszukiwarkach. Jeżeli nic się nie stanie, napiszesz do nas, a my zwrócimy Ci pieniądze.

Co konkretnie znajdziesz w książce:

 • Poznasz 3P, czyli tajemniczą broń amerykańskich specjalistów od marketingu internetowego. Prawdopodobnie tej strategii nie zna 90% polskich pozycjonerów, dlatego dzięki 3P możesz zyskać przewagę nad konkurencją w sieci.
 • Znajdziesz newralgiczne miejsca swojego serwisu, czyli 10 STRATEGICZNYCH MIEJSC słów kluczowych, które musisz znać.
 • Poznasz BEZWZGLĘDNIE skuteczny sposób na pozyskiwanie e-maili osób, które odwiedzają Twoją stronę.
 • Poznasz najbardziej lekceważone oblicze pozycjonowania, czyli jak pozycjonować się jako ekspert i zyskiwać oddanych klientów, robiących zakupy właśnie u Ciebie.
 • Nauczysz się inteligentnego linkowania, bez tej wiedzy nie osiągniesz wysokiej pozycji w sieci.
 • Poznasz 14 czynności, które bezwzględnie musisz ZAUTOMATYZOWAĆ, aby skutecznie sprzedawać
 • Odkryjesz sprawdzone 7 kroków do przekształcenia Twojego bloga w narzędzie przynoszące zyski.

Ostateczna motywacja, czyli ile dla Ciebie warta będzie ta wiedza?

Prawdopodobnie za kilka minut będziesz posiadaczem arsenału strategii i technik, które dadzą Ci wiele satysfakcji przy wprowadzaniu ich w życie. Przeczytasz całość maksymalnie w kilka godzin i będziesz mógł zająć się wdrażaniem ich w życie.
Gdy już je zdobędziesz, to prawdopodobnie zaczniesz gruntownie przerabiać swój serwis. W momencie, gdy wprowadzone zmiany przyniosą Ci efekty, będziesz mógł pomóc innym usprawniać ich serwisy i pomożesz osiągać wyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Być może stanie się to źródłem dodatkowego dochodu, realnie mówiąc, aktualnie taka wiedza nadal jest słabo dostępna w Polsce. Dodatkowo wiedza nt. pozycjonowania organicznego może stać się Twoim asem w rkawie. Jeżeli zrobisz już to wszystko, to proszę Cię, policz w wolnej chwili, ile dla Ciebie warta jest ta książka?

Ważna informacja! Zdobądź kompletny poradnik 68 gwarantowanych strategii wygrywania w sieci

Niezawodne strategie wygrywania w sieciKsiążka “Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki” jest drugą częścią kompletnego poradnika pt. “Niezawodne strategie wygrywania w sieci”. Jeżeli myślisz poważnie o zwiększeniu dochodów w Internecie oraz chcesz zadbać o każdy szczegół, który wpłynie na sukces Twojego e-biznesu, zdobądź kompletny poradnik, oszczędzając około 10 złotych.
Zapoznaj się z publikacją “Niezawodne strategie wygrywania w sieci”

Albo przejdź do formularza zamówienia i poznaj sekrety osiągania wysokiej pozycji, która przełoży się na większe zyski z Twojego e-biznesu.

Dodaj komentarz