Czy można oszukać przeznaczenie?


“Czy można oszukać przeznaczenie?”
Autor: Sławomir Bączkowski


Dusza to nie tylko duchowa nakładka na nasze ziemskie życie, to nie magiczne i tajemnicze określenie, zrozumiałe dla wybrańców. Dusza to cześć nas, pracująca jak nerki czy wątroba 24h na dobę, i tak samo jak ona określa standard naszego codziennego życia.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

 
“Czy można oszukać przeznaczenie?”

Przeczytaj, co mówi Autor o swojej książce!
“Pewnie ciekawi jesteście, o czym jest moja książka?
Tytuł wiele wyjaśnia, chociaż ostatnio coraz częściej myślę że powinien brzmieć: „Obsługa duszy dla początkujących”.
Istnienie duszy akceptuje pewnie około 90% ludzi na ziemi i tyle samo osób wierzy, że dusza po naszej śmierci gdzieś tam wędruje. I to by było na tyle.
Z jednej strony to nic dziwnego, bo o istnieniu nerki czy wątroby wiemy prawie  wszyscy, ale już o jej działaniu wie dużo mniej osób. Bo tak naprawdę nas to nie interesuje.
Tak samo jest z duszą.
Różnica polega na tym, że złe działanie wątroby czy nerek dość łatwo jest zdiagnozować, jednak z duszą już nie jest tak prosto.
A dokładnie nie było prosto aż do tej chwili,

bo o tym właśnie jest moja książka.
Pytanie, czy warto diagnozować własną duszę?
Jeżeli wierzycie , że dusza to 12 czy 16 gram energii, która po śmierci idzie do nieba lub piekła i do tego sprowadza się jej rola, to nie czytajcie mojej książki bo najprawdopodobniej i tak nie uwierzycie w to, co napisałem.  Chyba że zaryzykujecie i przeczytacie moją książkę, to spróbuję Was przekonać, że tak nie jest.
Dusza to nie tylko duchowa nakładka na nasze ziemskie życie, to nie magiczne i tajemnicze określenie, zrozumiałe dla wybrańców. Dusza to cześć nas, pracująca jak nerki czy wątroba 24h na dobę i tak samo jak ona określa standard naszego codziennego życia.
Nie wierzycie?      
Zapraszam do przeczytania mojej książki.”

Pozdrawiam serdecznie

Sławomir Bączkowski

Dodaj komentarz