Naturalne planowanie rodziny


“Naturalne planowanie rodziny”
Autor: Anna Gabriela


Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości. Poznaj fakty i mity o tej naturalnej i sprawdzonej metodzie planowania rodziny.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości.

Poznaj fakty i mity o tej naturalnej i sprawdzonej metodzie.

UWAGA: Publikacja przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, zamknij tę stronę.
Czy wiesz jak wybrać i stosować dobrą, tanią, zdrową i jednocześnie skuteczną metodę planowania rodziny i mieć z tego pełną satysfakcję? Jak świadomie wybrać między antykoncepcją a metodami naturalnymi?
Polecamy: dla wszystkich, którzy są spragnieni szczęśliwej miłości i pięknego, dającego zadowolenie seksu.
Mało kto wie, że naturalne planowanie rodziny (NPR) nie ma nic wspólnego z mało skutecznym kalendarzykiem małżeńskim. Jeśli tego nie wiedziałaś, to zapewne nie wiesz także o tym, że:

 • nieregularne cykle nie stanowią u kobiety żadnej przeszkody w prawidłowym stosowaniu NPR;
 • każda kobieta może osiągnąć w NPR skuteczność porównywalną ze skutecznością prawidłowo stosowanej antykoncepcji hormonalnej (99 procent i więcej).

Jeśli tego nie wiedziałaś, to znaczy, że jeszcze nie czytałaś poradnika Anny Gabrieli pt.:

Naturalne planowanie rodziny. Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości”

Z tego nietypowego poradnika dowiesz się jak stosując Naturalne Planowanie Rodziny (NPR) osiągnąć pełnię spokoju i bezpieczeństwa. Jeśli lubisz dokonywać świadomych wyborów przeczytaj więcej zanim wybierzesz metodę planowania rodziny najbardziej komfortową dla ciała i ducha.
Zapewne nasłuchałaś się od innych, że metody naturalne są niepewne i mało skuteczne? Od takich doradców niczego się nie nauczysz. Wokół metod naturalnych narosło wiele stereotypów, poglądów, nieprawdziwych informacji, które powodują, że wiele osób ma mętlik w głowie i boi się stosować NPR, albo po prostu nie wie jak się za to zabrać.
Posłuchaj raczej osób, u których NPR sprawdza się w praktyce, dając im pełne zadowolenie i satysfakcję.
“Naturalne planowanie rodziny” jest to niezwykły striptease dokonany na osobie Anny Gabrieli, czyli „co myślę i czuję, szczerze”.

Od Autorki:

“Proponuję styl życia, jaki sama prowadzę. W czasie mojej wieloletniej praktyki w stosowaniu NPR doświadczyłam, że to nie tylko bardzo skuteczny, sposób na sterowanie swoją płodnością, ale także styl życia, który zapewnia stałą świeżość uczuć oraz czyni związek dwojga osób niezwykle barwnym.
Pomimo, że mam dwa miejsca zamieszkania, często wyjeżdżam, miewam trudne do interpretacji wykresy cyklu miesięcznego, także zdarzają się nieregularne, zawsze sobie radzę z prawidłowym wyznaczeniem dni płodnych i niepłodnych.
Nie mają racji ci, którzy twierdzą, że NPR wymaga poświęceń, wyrzeczeń, życia niemal w okresowym celibacie. Oni nie rozumieją, że wystarczy dać od siebie tak mało, aby otrzymać więcej, niż się kiedykolwiek oczekiwało. Okresowa wstrzemięźliwość seksualna to naprawdę niewielka cena za… seks bez barier, miłość bez wątpliwości.
Niczego mi tak osoby trzecie nie zazdroszczą jak udanego związku z moim mężem. Jesteśmy od 8 lat małżeństwem. I chociaż nieraz byliśmy gdzieś na zakręcie życia, to nasza miłość nie zachwiała się, ale jeszcze bardziej umocniła.
Piszę o tym, co myślę i czuję. Staram się jak najbardziej obiektywnie, bez moralizowania, przedstawić zalety, wady i wymagania metod naturalnych. Moje osobiste doświadczenia mogą się bardzo przydać wszystkim marzycielom, którzy wierzą w piękną i szczerą miłość. Kocham i jestem kochana. Bez wątpliwości.”

Sprawdź rozwiązania, które stwarzają czystą sytuację, nie budzącą żadnych wątpliwości etycznych czy zdrowotnych. Poznaj, czym jest komfort współżycia. Sięgnij do źródła profesjonalnej wiedzy, jeśli dla Ciebie liczy się nauka i doświadczenie, a nie ideologie i poglądy.

Dla tych, którzy poszukują skutecznej metody planowania rodziny, a nie chcą lub nie mogą stosować antykoncepcji (sztucznej)

W seksie najważniejszym organem umożliwiającym przeżywanie rozkoszy jest… mózg. Ebook pozwala na rozbieranie mózgu z wszelkiego dyskomfortu związanego z antykoncepcją i strachem przed nieplanowaną ciążą.

Nie czytaj tego ebooka, jeśli:

 • jesteś całkowicie zadowolona z dotychczas stosowanej metody planowania rodziny;
 • nie masz żadnych problemów ani wątpliwości związanych ze stosowaniem antykoncepcji;
 • nie interesuje Cię poznanie swojej płodności;
 • nie chcesz nauczyć się bezbłędnego rozpoznawania dni, kiedy może począć się Twoje dziecko oraz dni, kiedy jest to absolutnie niemożliwe;
 • nie chcesz doświadczyć, czym jest naprawdę bezpieczny seks „bez barier”, czym jest miłość bez wątpliwości;
 • nie tęsknisz za szczęśliwą miłością, lecz jesteś raczej poszukiwaczem seksualnych przygód.

Jeśli natomiast:

 • komfort współżycia seksualnego jest dla Ciebie ważny;
 • chcesz panować nad swoją płodnością i w pełni kontrolować liczbę dzieci oraz czas ich przyjścia;
 • szanujesz swoje zdrowie i dlatego unikasz antykoncepcji hormonalnej;
 • oczekujesz, że seks z ukochaną osobą będzie wyrazem i umocnieniem Waszej miłości, bez barier, dyskomfortu i lęków;
 • chcesz zapewnić sobie i swojej ukochanej osobie największy luksus, na jaki mało kogo stać: komfort psychiczny;

to ebook: “Naturalne planowanie rodziny. Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości” wskaże Ci drogę do osiągnięcia tych celów.
Ponadto, wraz z poradnikiem otrzymasz 2 specjalne bonusy:

BONUS 1:

Ebook zawiera fragment wykładu pt.: „Bezpieczny i niebezpieczny seks”, przeznaczonego wyłącznie dla uczestników Szkoły Uniesień, internetowego kursu NPR kosztującego 147,70 zł.

BONUS 2: 15 zł na Szkołę Uniesień

Mamy dla Ciebie w prezencie kupon promocyjny na specjalny kurs internetowy: “Szkoła Uniesień”, prowadzony przez Autorkę tej publikacji.
Możesz odzyskać całą kwotę pieniędzy, jaką zainwestujesz w ten poradnik. Zapytasz pewnie, dlaczego Anna Gabriela chce zwrócić Ci całą kwotę, jaką zapłaciłeś za jej poradnik? Aby przekonać Cię, że Szkoła Uniesień w profesjonalny sposób przygotuje Cię do szczęśliwego życia, pełnego miłości i namiętnych chwil. Aby przekonać Cię, że odkryjesz nie tylko rewelacyjnie skuteczną metodę planowania rodziny ale także, co najważniejsze: nowe oblicze miłości. Zobacz jak m.in tematy poruszane są na tym kursie internetowym:
* Bezpieczny i niebezpieczny seks.
* Jak pozbyć się dolegliwości związanych z napięciem przedmiesiączkowym i uregulować cykle?
* Jak obserwować objawy płodności, jak je zapisywać?
* Czy podczas miesiączki można zajść w ciążę?
* Sposoby na bezpłodność
* Jak działają wybrane środki antykoncepcyjne – ogólne info o wkładkach, pigułkach, prezerwatywach etc.
* Jak to zrobić, żeby się nie zarazić
Wartość tego kursu to 147,70 PLN.

Pamiętaj koniecznie, że poradnik: “Naturalne planowanie rodziny. Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości” nie jest kolejną publikacją zachwalającą metody naturalne i potępiającą antykoncepcję (sztuczną).
To po prostu niezwykle praktyczny przewodnik, który poprowadzi Cię nowymi, nieznanymi dotąd drogami do pełnej harmonii i jedności z ukochaną osobą.
Najważniejsze jest jednak to, że dzięki temu poradnikowi, Ty sama będziesz mogła dokonać naprawdę właściwego wyboru w oparciu o rzetelną i sprawdzona w praktyce wiedzę jaką zdobędziesz po jego przeczytaniu. Przekonaj się – zamów już teraz i zacznij czytać.

Dodaj komentarz