Niesprawiedliwa przewaga


“Niesprawiedliwa przewaga”
Autor: Robert Kiyosaki


W jaki sposób sprawić, aby Twoja wiedza finansowa była Twoją prawdziwą niesprawiedliwą przewagą. Tego o pieniądzach nie nauczysz się w żadnej szkole. Kolejny bestseller Roberta Kiyosaki.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

 “Niesprawiedliwa przewaga” to prawdopodobnie najlepsza książka Roberta Kiyosaki od czasu “Bogatego ojca…” i “Kwadrantu przepływu pieniędzy”.

 

Książka ta mówi o prawdziwej edukacji finansowej: sposobie na realizację życia, jakiego pragniesz dla siebie i swojej rodziny.

Jeżeli gdzieś ktoś uczy o finansach, to zazwyczaj zajęcia prowadzą doradcy finansowi i bankowcy… czyli agenci Wall Street i wielkich banków. To ci sami ludzie, którzy spowodowali nasz obecny kryzys finansowy i korzystają na nim. Książka ta mówi o prawdziwej edukacji finansowej: sposobie na realizację życia, jakiego pragniesz dla siebie i swojej rodziny.
Robert Kiyosaki zachęca Cię, byś zmienił tylko to, co możesz zmienić: samego siebie. Radzi, abyś przestał ślepo przyjmować, że jesteś człowiekiem “pokrzywdzonym”, o ograniczonych możliwościach. Zachęca do podjęcia działania spoza zestawu ograniczonych możliwości i żebyś poddawał w wątpliwość głęboko ugruntowane przekonanie, że już do końca życia będziesz miał kłopoty finansowe.
Świeże podejście autora do jego wcześniejszych, sprawdzonych porad, pozwala na stworzenie strategii, jakie może wykorzystać każdy z nas – rozpoczynając od edukacji. Edukacja staje się wiedzą stosowaną, potężną taktyką przynoszącą wymierne skutki.
Po Spisku bogatych – bestsellerze roku 2010 według “New York Timesa” – Robert Kiyosaki ponownie wnikliwie przygląda się czynnikom, jakie oddziałują na ludzi z różnych sfer i uniemożliwiają im stawienie czoła zmianom i wyzwaniom dzisiejszego świata finansów.
W klasycznym stylu bogatego ojca zostaniesz poddany konfrontacji dwóch różnych punktów widzenia iprzekonasz się, że wiedza finansowa będzie Twoją prawdziwą niesprawiedliwą przewagą.

Niesprawiedliwa przewaga dzięki wiedzy.

Poznaj zasadę akumulacji, która stanowi tego podstawę.

Robert Kiyosaki podważył dotychczasowe poglądy milionów ludzi na całym świecie i zmienił ich sposób myślenia o pieniądzach. Jego spojrzenie na pieniądze i inwestowanie często jest w sprzeczności z popularnymi poglądami. Kiyosaki zasłużył sobie na swoją reputację: słynie z bezpośredniości i odwagi w wyrażaniu swoich opinii. Na całym świecie jest uznawany za gorącego orędownika edukacji finansowej. Książki z serii “Bogaty ojciec, Biedny ojciec” kupiło na całym świecie ponad 25 milionów ludzi.
Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie tej książki, obejrzyj jeszcze nagranie Marcina Matuszewskiego, eksperta od technik szybkiego czytania i maksymalnie efektywnego przyswajania wiedzy. Marcin już przeczytał tę książkę i sam wykorzystuje niesprawiedliwą przewagę w praktyce, także poprzez tworzenie takich treningów szkoleniowych, jak “Potrójny Efekt”, dzięki którym uzyskanie niesprawiedliwej przewagi jest jeszcze prostsze i szybsze.

Dodaj komentarz