Niezmienne zasady ludzi sukcesu


“Niezmienne zasady ludzi sukcesu”
Autor: Janusz Basza


Odkryj wiecznie żywą wiedzę, znaną od ponad 2000 lat, dotyczącą życia pełnego sukcesów. Dowiedz się, kim był Syrach i zastosuj jego wskazówki w życiu codziennym!


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Wiedza sprzed 2000 lat dostosowana do współczesnych warunków!

Czy to jest możliwe?

Nie wiem, czy zdajesz już sobie z tego sprawę, ale WSZYSCY ludzie sukcesu korzystają z tych samych praw rządzących tym światem. Czy to oznacza, że pozostałych osób prawa te nie dotyczą? Oczywiście, że dotyczą! Problem jednak polega na tym, że nie wszyscy wiedzą, w jaki sposób z nich korzystać.
Za chwilę przekonasz się o tym, że prawidłowości te działały zawsze. Działają one dzisiaj i działać będą w przyszłości. Bo w taki sposób skonstruowany jest nasz świat.
Ludzie sukcesu zachowują w życiu pewną harmonię. Jednym ze stałych elementów ich dnia jest chwila ciszy, relaksu i inspiracji. To wyjątkowy moment, ponieważ wtedy pozwalają swojej duchowości odpoczywać, natomiast podświadomość stale dla nich pracuje.
Chciałbym, abyś poznał teraz Syracha. Żył on ponad 2000 lat temu, a mimo to jego mądrości są aktualne po dziś dzień.
Znany psycholog społeczny Robert B. Cialdini w swojej książce „Wywieranie wpływu na ludzi” wydanej pod koniec XX wieku opisuje regułę wzajemności.
Syrach w tym temacie był pierwszy!
Brian Tracy w książce „Maksimum osiągnięć” wiele miejsca poświęca prawu konsekwencji.
Syrach wiedział to przed nim!
Joe Vitale, guru marketingu internetowego, opisuje regułę przyciągania.
Syrach pisał o tym ponad dwa tysiące lat wcześniej!
Richard Bandler, twórca NLP, mówi, że odwzorowanie klienta pomaga nam go zjednać.
Syrach odkrył to pierwszy!
Syrach, nie mając dostępu do wielu badań czy danych statystycznych, dysponował wiedzą, która może zdumiewać i zastanawiać. Wiedza ta inspiruje do samodzielności, aktywności i niezależności finansowej. Wiedza ta pomaga zachować równowagę w świecie ciągłej pogoni, bezwzględności, w świecie przepełnionym bełkotem informacyjnym.

Odkryj, jak łatwe może być życie z Syrachem!

Książka została podzielona na trzy części, ponieważ na sukces składa się aktywność człowieka w trzech sferach życia:

 • Praca (Część I: Człowiek i praca).
 • Relacje międzyludzkie (Część II: Człowiek w społeczności).
 • Doskonalenie siebie (Część III: Człowiek jako jednostka).

Żadna z trzech powyższych aktywności nie może być ważniejsza od innej, ponieważ nastąpi naruszenie harmonii życia. Aby być naprawdę szczęśliwym, należy znaleźć odpowiednie proporcje pomiędzy powyższymi aspektami życia. Syrach pomaga taką harmonię odnaleźć.
Niniejsza książka to nie powieść, a więc nie traktuj jej tak, jak traktuje się utwór literacki. Stanowi ona podręcznik, dzięki któremu można poznać zestaw narzędzi pomocnych w zwiększaniu efektywności pracy w sprzedaży. Tak jak w przypadku każdego innego podręcznika – po przeczytaniu należy do niej powracać.

Czego konkretnie dowiesz się z tej publikacji?

 • Jak planować i realizować określone zadania w pracy.
 • Jak efektywnie pracować w zespole.
 • Jak obsługiwać klienta, aby ten był zawsze zadowolony.
 • Jak maksymalnie wykorzystywać czas wolny w pracy.
 • Rodzina, przyjaciele oraz nieprzyjaciele – jak ze wszystkimi współpracować.

A także:

 • W jaki sposób panować nad własnymi emocjami.
 • Jak do perfekcji opanować pewność siebie.
 • Czym jest bogactwo oraz szczęście w życiu człowieka.
 • Dlaczego warto pokładać zaufanie w Bogu.

I wiele, wiele innych, aczkolwiek bardzo ciekawych zagadnień!
Książka ta może być doskonałą inspiracją dla każdego, kto chce sięgnąć po wyżyny sukcesu. Czasami jedna myśl jest w stanie całkowicie odmienić Twoje życie – przypomnij sobie, że w Twoim wypadku zdarzyło się to wielokrotnie.
Muszę Cię jednak ostrzec. Ponieważ książka ta zawiera mnóstwo cytatów sprzed 2000 lat, jej forma może wydać Ci się dość specyficzna. Ludzie różnie przyjmują pewne nowinki. Nie obawiaj się jednak zanadto, ponieważ wszystko jest od razu interpretowane przez autora oraz dostosowywane do współczesnych warunków.
Właśnie to czyni tę publikację bardzo wartościową i wyjątkową. Dlatego też już teraz dokonaj trafnego wyboru i wypełnij poniższy formularz. Oczywiście niczym nie ryzykujesz, ponieważ na tę publikację obowiązuje nasza wieczysta Gwarancja Satysfakcji Klienta. Gdybyś jednak doszedł do wniosku, że „to nie to”, zawsze możesz nas o tym poinformować. Zwrócimy Ci poniesione nakłady finansowe.

Do dzieła!

Dodaj komentarz