Opanuj swój wewnętrzny głos


“Opanuj swój wewnętrzny głos”
Autor: Blair Singer


Jak w niecałe 30 sekund wygrać wojnę toczącą się w Twojej głowie i zyskać wyjątkowe życie? Opanuj swój wewnętrzny głos!


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Twój wewnętrzny głos mieszka na niewielkiej przestrzeni rozciągającej się pomiędzy Twoim prawym a lewym uchem. To niesamowite, ale możesz go opanować w niecałe 30 sekund i zyskać wyjątkowe życie. Ta książka obala większość mitów dotyczących rozwoju osobistego i wskazuje skuteczne techniki do natychmiastowego zastosowania, które pomogą Ci dokonać głębokich i szybkich zmian w Twoim życiu..

Blair Singer

KsiążkaOpanuj swój wewnętrzny głos” pomoże Ci:

  • utrzymać kontrolę w sytuacji stresowej;
  • zatrzymać obezwładniającą paplaninę w Twojej głowie i przyciągnąć to, czego w tym momencie chcesz;
  • odkryć i zrealizować marzenia Twojego życia;
  • pozbyć się zwyczajów utrudniających Twoją własną pracę;
  • zbudować pewność siebie na stałe;
  • obudzić w sobie bohatera;
  • zastosować 21 sprawdzonych technik opanowania wewnętrznego głosu.

Kim jest autor książki?

Blair Singer – jest trenerem, który pomaga innym dokonać zmian w życiu osobistym i Blair Singerdziałalności firm. Jego podejście cechuje wielka energia, skupienie na rozwoju osobistym oraz inspirowanie innych. Wpływa on na zmianę całych grup i organizacji, na osiąganie przez nie szczytowych wyników w krótkim czasie.
Jest twórcą SalesDogs®: metodologii, która pozwala ludziom osiągnąć sukces w sprzedaży i komunikacji i zmienić całe ich dalsze życie. Pomogła już zwiększyć własne dochody tysiącom ludzi na całym świecie. To wyjątkowy proces identyfikacji i wzmacniania naturalnych atutów pojedynczych osób oraz całych zespołów, który pozwala zamieniać je na namacalne wyniki, zadowolenie z siebie i dochody.
Blair Singer jest autorem dwóch bestsellerów – książek: „Psy sprzedaży” oraz „ABC. Jak zbudować zespół, który zwycięża”. Obie książki ukazały się w ramach serii „Doradcy bogatego ojca”. Blair Singer jest współtwórcą międzynarodowego franchisingu szkoleniowego SalesPartners Worldwide™, opartego na strategiach gwarantujących sukces. Skorzystały już z niego tysiące ludzi i firm, zwiększając własne dochody dzięki budowaniu mistrzowskich zespołów i rozwijaniu sprzedaży.„

Opanuj swój wewnętrzny głos dzięki
Blairowi Singerowi już dzisiaj!

Dodaj komentarz