Potęga jednego e-maila


“Potęga jednego e-maila”
Autor: Sebastian Schabowski


Odkryj, jak wykorzystując e-mail zdobyć pracę, kontakty, klientów, partnerów i wiele innych rzeczy… Odkryj potęgę e-maila.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Odkryj, jak wykorzystując e-mail zdobyć pracę, kontakty, klientów, partnerów…

Poznaj i zacznij stosować techniki wywierania wpływu i wrażenia poprzez e-mail, a jestem przekonany, że rezultaty wprawią Cię w osłupienie!

Na razie tylko nieliczni wiedzą, że e-mail to jeden z najskuteczniejszych sposobów komunikacji, jaki kiedykolwiek istniał.

Znajdziesz tu esencję psychologii i języka perswazji, dostosowaną specjalnie do listów elektronicznych.

Zbiór bezcennych, potwierdzonych praktyką wskazówek,
jak najefektywniej wykorzystać e-mail.

Specjalna propozycja od Autora!

“Aby pomóc Ci zastosować wiedzę z ebooka w Twoim – indywidualnym przecież – przypadku, mam dla Ciebie niespodziankę.
Otóż, osobiście gwarantuję, że każdy, kto zakupi moją publikację, otrzyma możliwość darmowego skonsultowania ze mną jednego, napisanego przez siebie, e-maila.
Dzięki temu, możesz dodatkowo zwiększyć skuteczność listu, na którym najbardziej Ci zależy.”
Sebastian Schabowski, autor

Wykorzystaj e-mail jako skuteczne narzędzie osiągania swoich celów.
Czy wiesz, że w większości przypadków to, czy ktoś w ogóle przeczyta Twojego e-maila zależy od tego, co jest wpisane w polu NADAWCA, w TEMACIE oraz w pierwszym akapicie listu?
Ilekroć wysyłasz niedopracowanego e-maila – tracisz. Kiedy zaczniesz pisać e-maile stosując wskazówki zawarte w tej książce, odczujesz, jak wiele szans przechodziło Ci dotychczas koło nosa.

“(…) zainteresowałem trzech klientów swoją ofertą dzięki temu e-bookowi, za pomocą kilku zdań. Przeczytać raz to nie wystarczy, za każdym razem dowiaduję się czegoś jeszcze.”
Maciej Małkiewicz, 39 lat, pracownik handlowy w agencji ochrony

Jak zapewne doskonale wiesz, czyjaś reakcja na daną informację zależy w dużej mierze od sposobu jej przedstawienia. Dlatego też tak ważne jest, by dobrze wyrażać swoje cele, prośby, marzenia.
Szczególnie należy unikać błędów i automatycznych dyskwalifikatorów, jak również skupić się na tym, by wszystko, co potrzebne znalazło się w treści e-maila.
Już za chwilę możesz dowiedzieć się m.in.:

  • Jak celnie sformułować temat e-maila, tak aby na pewno został on otwarty?
  • Jak uzyskać więcej informacji o odbiorcy używając Google.com
  • Jak dostosować treść e-maila do odbiorcy?
  • Jak wykorzystać wiedzę o adresacie i odpowiednio się zaprezentować?
  • Jak uniknąć automatycznie dyskwalifikujących Cię błędów?
  • Jak dobrać długość i układ tekstu, i odpowiednie środki językowe tak, by najlepiej realizowały zamierzone cele?
  • Jak wykorzystać “magiczne” słowa?
  • Jak skutecznie i subtelnie wywierać wpływ na odbiorcę?
  • Jak błyskawicznie odpowiadać na e-maile używając telefonu komórkowego?
  • Jak napisać skuteczny e-mail do np. potencjalnego pracodawcy?

Pamiętaj, że gdy piszesz do kogoś, kto Cię nie zna, pełna prezentacja Twojej osoby to tylko słowa e-maila – one muszą wystarczyć odbiorcy, by wyrobił sobie o Tobie zdanie.

Poznaj sposoby kreowania swojego wizerunku przez e-mail, a uzyskasz niezwykle przydatne narzędzie, które od tego momentu będzie Ci służyć na każdym kroku.

“To wprost nie do uwierzenia, że tyle możliwości znajduje się w zasięgu ręki. Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że możemy to wszystko uzmysłowić sobie po przeczytaniu tego e-booka. W książce znajdują się informacje, o których nie miałem pojęcia.”
Jarosław Ciesielski, 40 lat, bankowiec z wykształcenia

Pamiętaj jednak, że samo przeczytanie tej publikacji nic Ci jednak nie da, jeśli nie zaczniesz tej wiedzy stosować w PRAKTYCE.
Wierzę jednak, że to zrobisz i zobaczysz, że będziesz używać e-maila częściej i zaczniesz czerpać ogromną satysfakcję z wyższego stopnia skuteczności korespondencji, stopnia, o którym nawet nie odważyłbyś się marzyć.
Książka “Potęga jednego e-maila” pokaże Ci nie tylko, jak napisać skuteczny list, ale także zapozna Cię z sytuacjami, w których najlepszym wyjściem jest wysłanie e-maila. Jestem ciekaw, czy znasz choćby połowę z tych, które znajdują się w tej publikacji.
Skorzystaj z prostego formularza poniżej, by zainwestować w umiejętność pisania skutecznych e-maili, która bardzo Ci się przyda w dalszym życiu.

Dodaj komentarz