Poznaj sekret jak pisać ebooki


“Poznaj sekret jak pisać ebooki”
Autor: Paweł Sygnowski


…czyli jak zarobiłem 38 535,07 PLN sprzedając własne ebooki?


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

…czyli jak zarobiłem 54 563,86 PLN sprzedając własne ebooki?

Na początku 2004 roku, pod nazwą “Złote Myśli” powstało pierwsze w Polsce internetowe wydawnictwo zajmujące się wydawaniem tylko i wyłącznie ebooków, czyli elektronicznych książek. W ciągu ponad 3 lat działalności sprzedano ponad 100 tysięcy ebooków, zdobywając ponad 205-tysięczne grono użytkowników internetowego serwisu.
Autorzy ebooków wydanych przez to wydawnictwo zarobili już ponad 300 tysięcy złotych. Partnerzy współpracujący z wydawnictwem w zakresie prowizyjnej sprzedaży ebooków na chwilę obecną zarobili już kwotę 481 575,78 zł. I to wszystko w ciągu trzech lat działalności.

Poznaj sekret, jak pisać ebooki i naucz się na nich zarabiać korzystając z doświadczenia autora bestsellerów

Sam widzisz, jak szybko rozwija się ten rynek. Ebooki wzbudzają coraz większe zainteresowanie, dlatego też im szybciej wykorzystasz tą okazję, tym bardziej na tym skorzystasz i odniesiesz większy sukces.
Na początek poznaj kilka faktów ze świata ebooków:

 • Najlepsi autorzy ebooków w Polsce osiągają dochody rzędu 1000-2000 zł miesięcznie pasywnego dochodu z tytułu tantiem autorskich.
 • W USA, Azji i Europie Zachodniej nikogo już nie dziwią świetnie prosperujące firmy, których działalność opiera się wyłącznie na sprzedawaniu tylko jednego ebooka.
 • Ebooki na zachodzie uczyniły już wielu ludzi milionerami, a dla jeszcze większej liczby osób stanowią główne lub dodatkowe źródło dochodów. Ta fala zbliża się do Polski!
 • Czy wiesz, że w Polsce dopiero – tak na dobrą sprawę – rodzi się rynek ebooków? Dzięki temu praktycznie każdy, kto wyda profesjonalnie wartościowego ebooka – skazany, jest na sukces. Mało kto jednak wie, jak to zrobić!

Czym właściwie są ebooki i dlaczego tak łatwo można na nich zarobić?

Ebooki, to wirtualne odpowiedniki tradycyjnych książek, tylko że w postaci elektronicznej. Charakteryzują się one kilkoma niepowtarzalnymi cechami:

 • Ebooki są dostępne non stop z każdego miejsca na świecie.
 • Ebooki są tańsze w porównaniu do klasycznych książek. Można powiedzieć, że kupując ebooki płaci się jedynie za wiedzę w nich zawartą, a nie za druk, papier i przesyłkę!
 • Kupując ebooki Klient nie płaci nic za wysyłkę (odbywa się ona przez Internet).
 • Ebooki nie zajmują żadnego miejsca na półkach i się nie kurzą, ani nie niszczą.
 • Ebooki stwarzają duże możliwości w zakresie edycji tekstu oraz mają możliwości wyszukiwania interesujących fragmentów w treści.
 • Ebooki są proste w tworzeniu, publikowaniu, przesyłaniu, drukowaniu oraz czytaniu. Jeśli się wie, jak to robić 🙂

Jak niewiele potrzeba, aby stworzyć sobie nowe źródło poważnych dochodów za pomocą własnego ebooka?

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej sytuacji finansowej, jeśli szukasz alternatywnych źródeł dochodu i jeśli jest coś, na czym się dobrze znasz, to prezentowany tutaj ebook “Poznaj sekret jak pisać ebooki”, jest właśnie dla Ciebie. Tylko od Ciebie zależy, czy z niego skorzystasz.
Autor kilku bestsellerów, Paweł Sygnowski, którego ebooki sprzedały się już w łącznym nakładzie ponad 2 tys. egzemplarzy i którego zarobki z tego tytułu wynoszą setki złotych miesięcznie – dzieli się swoją wiedzą zdobytą metodą prób i błędów w ciągu swojej kilkuletniej praktyki w tworzeniu ebooków.

Paweł Sygnowski jest najczęściej czytanym Autorem ebooków w Wydawnictwie Złote Myśli. Jego ebooki znajdują się w ścisłej czołówce bestsellerów Wydawnictwa. Jeśli ktokolwiek w Polsce posiada wiedzę, jak pisać wartościowe ebooki i zarabiać na nich, to jest nim właśnie Paweł Sygnowski.”
Mateusz Chłodnicki, Wiceprezes Zarządu Wydawnictwa Złote Myśli

Dlaczego, ebooki są idealnym produktem, dzięki któremu możesz łatwo zarobić dodatkowe pieniądze?

 • Ebooki są tanie w produkcji. Do ich tworzenia wystarczy komputer z najprostszym oprogramowaniem.
 • Ebooki mogą być sprzedawane niemal w pełni automatycznie. Ich sprzedaż nie musi wymagać fizycznej obecności Autora, ani jego aktywności.
 • Ebooki można łatwo aktualizować i wprowadzać zmiany w ich treści.
 • Sprzedając ebooki przez Internet masz dostęp do ogromnej liczby ludzi – potencjalnych Klientów.
 • Ebooki można dystrybuować i reklamować w prosty i tani sposób za pośrednictwem Internetu.
 • Ebooki to doskonały sposób na stworzenie pasywnego dochodu. One po prostu zarabiają na Ciebie, nawet kiedy śpisz!

Dowiedz się, jak pisać wartościowe ebooki i zarobić na ich sprzedaży na drugą pensję!

Dzięki lekturze darmowego fragmentu ebooka “Poznaj sekret jak pisać ebooki” poznasz świat ebooków od środka oraz:

 • dowiesz się, jak to naprawdę było, czyli poznasz historię ebooków;
 • sam przekonasz się, że naprawdę warto zainwestować w własnego ebooka;
 • poznasz całą prawdę o tym, że Ty także możesz napisać własnego ebooka i przede wszystkim dowiesz się, jak to zrobić!

Po lekturze darmowego fragmentu Twoja wiedza w zakresie czym są ebooki, jak je pisać i zarabiać na nich, będzie większa od wiedzy 90% Polaków i to wszystko absolutnie za darmo.
Sama wiedza to jednak nie wszystko. Musisz jeszcze wiedzieć, jak ją wykorzystać w praktyce do zarabiania pieniedzy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zarobiłem 10.775,43 zł w 12 miesięcy na ebookach, to zainwestuj w siebie i kup pełną wersję ebooka.
Pamiętaj, że w pełnej wersji ebooka, zatytułowanego “Poznaj sekret jak pisać ebooki” znajdziesz odpowiedzi na poniższe pytania nurtujące każdego, kto chce pisać wartościowe ebooki i zarabiać na nich konkretne pieniądze:

 • Na jaki temat napisać własnego ebooka?
 • Jak ustalić najlepszą ceną za swojego ebooka?
 • W jakim formacie wydać własnego ebooka?
 • Jak zautomatyzować sprzedaż swojego ebooka?
 • Jak i gdzie reklamować swojego ebooka?
 • Jak sprzedawać prawa do sprzedawania własnego ebooka?

… to i o wiele więcej znajdziesz na 226 stronach pełnej wersji ebooka.
Ponadto, do każdej publikacji dołączamy specjalne bonusy, dzięki którym poznasz tajniki i kulisy świata ebooków. Same te bonusy są warte drugie tyle, co ebook.

BONUS 1:

Jak napisać skuteczny list promujący Twojego ebooka? Niezwykle trafne uwagi i skuteczne techniki, pozwalające napisać skuteczny “sales letter” dla swojego ebooka (15 stron)

BONUS 2:

Jak wydać swojego ebooka? W jaki sposób legalnie móc sprzedawać własnego ebooka? Co trzeba zrobić? Jakie są opcje i która jest najlepsza dla Ciebie? (32 strony)

BONUS 3:

Jak zagwarantować sobie powodzenie własnego ebooka wykorzystując tekstowe ankiety? Czyli, jak sprawić, aby Twój ebook stał się bestsellerem! (15 stron)

BONUS 4:

4 Unikalne wywiady Autorzy publikacji elektronicznych opowiadają jak to się stało, że zarabiają na ebookach. W tym także wywiad z Mateuszem Chłodnickim, właścicielem wydawnictwa Złote Myśli! (19 stron)

Ile mnie to będzie kosztowało i… dlaczego tak niewiele?

7 lutego 2006 roku, wprowadziliśmy do sprzedaży drugie wydanie tego ebooka, który w odpowiedzi na sugestie i komentarze czytelników pierwszego wydania, został powiększony o nowe, ekscytujące oraz jeszcze bardziej szczegółowe informacje o świecie ebooków i jeszcze więcej porad i wskazówek. Dzięki temu, ebook ten stał się prawdziwą mapą, przewodnikiem i drogowskazem w świecie ebooków.

Każdemu wydawnictwu zależy na nowych pomysłach, publikacjach i autorach. Nie inaczej, jest z wydawnictwem “Złote Myśli”. Właśnie dlatego, pragnąc pomóc tym wszystkim, którzy są zainteresowani napisaniem, wydawaniem i zarabianiem na własnym ebooku, ale których nie stać na wydatek 49,90 PLN [standardowa cena prezentowanego tutaj ebooka], Wydawnictwo “Złote Myśli” postanowiło zainwestować w nowych autorów, pomniejszając swój zysk z ebooka a o 25 zł!

Tylko teraz, możesz mieć tą wiedzę za jedyne 24,90 zł!

I nie ma tutaj żadnego haczyka. Po prostu wiemy z doświadczenia, że Ci, którzy przeczytają tego ebooka, będą w stanie napisać naprawdę bardzo wartościową publikację i liczymy, że zgłoszą się z jej wydaniem właśnie do Złotych Myśli. Oczywiście nie ma takiego obowiązku 🙂

Dodaj komentarz