Rozmyślnik


“Rozmyślnik”
Autor: Jacek Walkiewicz


Rozmyślnik Jacka Walkiewicza to zbiór historii, przemyśleń i wniosków autora na temat życia oraz współczesnego świata. Pozwolą Ci one spojrzeć na siebie z trochę innej perspektywy, zainspirują do własnych przemyśleń, a może i sprowokują do wdrożenia w Twoje życie znacznie bardziej odważnych strategii działania!


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

 
Rozmyślnik Jacka Walkiewicza to zbiór historii, przemyśleń i wniosków autora na temat życia oraz współczesnego świata.
Pozwolą Ci one spojrzeć na siebie z trochę innej perspektywy, zainspirują do własnych przemyśleń, a może i sprowokują do wdrożenia w Twoje życie znacznie bardziej odważnych strategii działania!
Jeśli oglądałeś wystąpienia Jacka Walkiewicza podczas TEDx, to spodoba Ci się i ta książka, w której autor zachował swój gawędziarski i obrazowy – a zarazem osobisty oraz inspirujący – styl wypowiedzi.
Rozmyślnik to:

  • 18 rozdziałów o mądrości, kreatywności, optymizmie, wdzięczności, ale też o hipokryzji, kryzysie i innych trudnościach;
  • inspirujące cytaty, lekcje o tym, że w działaniu należy brać za siebie odpowiedzialność i stać się mądrym wojownikiem;
  • 2 niezwykle ciekawe rozmowy, w których autor odpowiada na pytania dotyczące relacji i związków a także TEDxa, książek oraz czytelnictwa;
  • niebanalne pytania stawiane do „rozmyślań” po każdym rozdziale.

Znasz to powiedzenie „kto pyta, nie błądzi”? Jacek Walkiewicz Rozmyślnikiem zmusza do postawienia sobie wielu (często trudnych) pytań. Cel jest prosty – odnaleźć własne zasady działania.
DLATEGO MYŚL I SŁUCHAJ SIEBIE!
Ukryte w tytule książki Jacka Walkiewicza słowo MYŚL przypomina, że nie zawsze i nie we wszystkim należy być super efektywnym. Ważniejsze od tego jest poznanie własnych potrzeb!
A zatem zasiądź wygodnie w fotelu z kubkiem herbaty i daj się zaprosić w świat myśli Jacka Walkiewicza.
Lektura książki Jacka Walkiewicza pomoże Ci:

  • odróżnić swoje potrzeby od tego, czego pragną inni i zaczniesz działać;
  • odnaleźć własną życiową (i biznesową) drogę  – właściwie znajdziesz ją we wszystkim, czego się podejmiesz;
  • szybko przejść od pomysłu do realizacji planów, marzeń i pomysłów.

—————————————————————————————————————-
Jacek Walkiewicz
Psycholog, mówca inspiracyjny. Autor popularnego na YouTubie wykładu pt. „Pełna MOC możliwości”, który posiada ponad dwa miliony odsłon.
Autor książek: Pełna MOC życia i Pełna MOC możliwości. Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika „Charaktery” nagrodą Teofrasta.
Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Ceniony za wiedzę i ciekawy, pełen humoru, inspirujący sposób prowadzenia wykładów.