Seks, Jakiego Nie Znasz


“Seks, Jakiego Nie Znasz”
Autor: Wirtuoz Seksu


Czy znasz te szalone miejsca do seksu i podstępne triki, którymi będziesz w stanie zaskoczyć kobietę i sprawić, że ona zacznie błagać Cię o seks?


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

 
Czy znasz te szalone miejsca do seksu i podstępne triki, którymi będziesz w stanie zaskoczyć kobietę i sprawić, że ona zacznie błagać Cię o seks?

Jeśli chcesz sprawić, aby kobieta, z którą się kochasz była podekscytowana, napalona i zarumieniona podczas każdej nocy spędzonej z Tobą, to czytaj tą stronę dalej.
Już za chwilę będziesz miał okazję zamienić zwykły seks w niezapomniane przeżycie, dzięki czemu kobieta będzie myśleć, marzyć i śnić o Tobie i tylko o Tobie.

Za kilka minut, jeśli będziesz chciał…

 • Zobaczysz kilkadziesiąt najlepszych pozycji i miejsc do seksu w salonie, kuchni, przedpokoju i łazience, aby dostarczyć kobiecie emocji dużo lepszych niż te, które przeżywa w sypialni. Wszystko to na wysokiej jakości zdjęciach.
 • Otrzymasz kilkadziesiąt opisów mało znanych trików i najbardziej gorących wskazówek, które sprawią, że kobieta będzie eksplodować z rozkoszy każdej nocy w Twoich ramionach.
 • Dowiesz się, co robić, aby kobieta sama angażowała seks i zaciągała Cię do łóżka, nawet, gdy wcześnie nie miała zbyt często ochoty. (Bardzo podstępny sposób)
 • Poznasz sposób, aby podstępnie manipulować jej emocjami, dzięki czemu przejmiesz kontrolę nad jej ciałem i umysłem, wykorzystując to do własnej przyjemności.
 • Powiem Ci o kilku gadżetach, które masz w domu i których możesz używać, aby w łatwy sposób dodać pikanterii Waszym codziennym igraszkom.
 • Zdradzę Ci, jaki rodzaj dotyku generuje dreszcze na całym ciele oraz powiem Ci, które miejsca są na ten rodzaj dotyku najbardziej podatne.
 • Poznasz silne generatory emocji, co pozwoli Ci sterować jej umysłem poprzez dotyk i uruchamiać te najbardziej wyuzdane myśli, kiedy tylko będziesz chciał, dzięki czemu kobieta z łatwością będzie spełniać Twoje życzenia.
 • Poznasz subtelne sposoby, aby zniewolić jej ciało, dzięki czemu, kobieta poczuje się jak w seksualnej niewoli, a Ty staniesz się bohaterem, który realizuje jej niegrzeczne fantazje.
 • Powiem Ci, co zrobić po seksie, aby ona nie myślała, że traktujesz ją tylko, jako tylko swoją zabawkę do seksu, dzięki czemu ona będzie z ochotą robić dla Ciebie te rzeczy, którym wcześniej mówiła stanowczo „Nie!”.
 • Dowiesz się jak umiejętnie sterować wydarzeniami w sypialni, aby kobieta nie wahała się realizować swoich najbardziej sprośnych myśli, marzeń i fantazji.
 • Powiem Ci, co najlepiej zrobić z jej ubraniem, gdy już ją rozbierzesz. Ten pasjonujący gest uczyni seks jeszcze bardziej ekscytującym, zanim jeszcze przejdziesz do „akcji”.
 • Zdradzę Ci, co masz robić, aby kobieta stała się spragniona seksu i krzyczała, że masz ją przelecieć tu i teraz. Dzięki temu poczujesz się jakby jej przyjemność była pod Twoją kontrolą.
 • Dowiesz się, co zrobić, przed seksem, aby pokazać kobiecie, że pragniesz ją i pożądasz jak nigdy wcześniej. Dzięki temu, ona szybko odda się Tobie i pozwoli Ci robić, na co tylko masz ochotę. (Diabelsko skuteczny trik)
 • Zdradzę Ci, co jej napisać przed seksem, aby kobieta czekała na Ciebie napalona, podekscytowana i gotowa na najbardziej wyuzdany scenariusz tego wieczoru. Dzięki temu poczujesz się jakbyś znalazł się na planie filmu dla dorosłych.
 • Powiem Ci, kiedy i gdzie kochać się w wybuchowy sposób, a kiedy jest czas i miejsce na bardzo subtelne i romantyczne emocje, dzięki czemu poznasz sekret najlepszych kochanków i będziesz wiedział jak planować niesamowity seks od A do Z.
 • Poznasz subtelny gest, który musisz wykonywać po tym jak ściągasz z kobiety ubranie, jeśli chcesz, aby ona rozpływała się w Twoich ramionach. Bez tego Wasz seks straci dużo na wartości.
 • Dam Ci przykład miejsca do seksu, które sprawia, że kobieta czuje się bardzo niegrzecznie i bezwstydnie w tym samym czasie. Gdy będziecie się kochał z nią w tym miejscu, poziom ekscytacji przekroczy wszelkie granice w ciągu kilku sekund.
 • Poznasz silne dominujące gesty, zniewalające sytuacje, które dostarczą kobiecie tyle emocji, że ona zapamięta każdą noc z Tobą do końca życia, a Ty staniesz się mężczyzną z jej marzeń i snów.
 • Powiem Ci jak dotykać jej ust, aby obudzić w niej demona seksu, dzięki czemu będziesz w stanie zamienić romantyczny wieczór w pikantną zabawę.
 • Odpowiem Ci na pytanie, które pozycje i miejsca najlepiej działają na jej zmysły, dzięki czemu kobieta uzna Cię za doświadczonego kochanka, nawet, gdy teraz jesteś amatorem.
 • Zdradzę Ci, co robić z jej ciałem, aby kobieta uzależniła się od Twojego dotyku na zawsze i nie potrafiła sobie wyobrazić seksu z innym mężczyzną i stała się Twoją seksualną niewolnicą.
 • Zdradzę Ci trzy najlepsze triki, które możesz użyć w łazience, aby rozpalić jej zmysły do białości, dzięki czemu Wasz seks już nigdy nie będzie taki sam jak wcześniej. Będzie o niebo lepszy.
 • Poznasz kilka sposobów, aby kobieta myślała o Tobie, przez cały dzień i nie mogła się doczekać, aż znowu znajdzie się w Twoich ramionach, dzięki czemu będziesz czuł się jakbyś był silnym narkotykiem, bez którego nie może żyć.

Możesz dołączyć do grona ponad 900 mężczyzn, którzy stosują te podstępne metody, najlepsze pozycje i szalone miejsca, odnosząc niebywałe łóżkowe sukcesy.
Zanim się zdecydujesz, chciałbym Ci dać aż TRZY GWARANCJE, abyś był pewien, że podejmujesz właściwą decyzję.
1. Gwarancja 100 % efektów.
2. Gwarancja 100% satysfakcji.
3. Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Gdyby jakimś cudem zdarzyło się, że ta publikacja nie będzie warta Twojego cennego czasu, który poświęciłeś, aby ją przeczytać, wówczas zwrócę Ci całość zainwestowanych pieniędzy.
Daję Ci taką gwarancję, ponieważ wiem, że ten materiał jest niesamowity i unikatowy.
Będziesz korzystał z niego przez wiele szalonych nocy spędzonych ze swoja wspaniałą kobietą, aby dostarczyć jej wrażeń, jakich jeszcze nigdy nie przeżyła.
Tak, więc, całe ryzyko biorę na siebie, a Ty możesz zacząć tą dobrą zabawę już teraz.
Pobierz teraz ten materiał, jeśli chcesz i do zobaczenia za kilka minut.
Aleks
Trener seksu i technik seksualnych.

Dodaj komentarz