Success and Change


“Success and Change”
Autor: Mateusz Grzesiak


Chcesz osiągnąć sukces? Musisz zajrzeć w głąb siebie i odszukać w sobie to, co najlepsze. Aby zerwać z wewnętrznymi blokadami, musisz odkryć własne ograniczenia. Zerwij ze starymi przeświadczeniami, problematycznymi relacjami, męczącymi nawykami i zacznij świadomie zarządzać swoim życiem.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Naucz się zarządzać JEDNYM kluczowym czynnikiem, aby w pełni wykorzystać osobisty potencjał, zwiększyć własną efektywność i podnieść jakość swojego życia.

Konstruktywne myślenie, skuteczna komunikacja, upragniona kontrola nad własnymi emocjami, zrealizowane cele, silna osobowość… By móc to wszystko osiągnąć potrzebujesz umiejętnie wpływać na jedną rzecz… Tylko? Tak, bo ta jedna rzecz decyduje o wszystkim – to Twój umysł. Nadszedł już czas, abyś w pełni wykorzystał jego możliwości.
Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów, ograniczeń, nerwów i frustracji do świadomego życia, wolności emocjonalnej, stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów.

  • Po pierwsze… bądź bardziej świadomy!

Zajrzyj trochę głębiej i odszukaj w sobie to, co najlepsze. Odkryj własne ograniczenia i blokady, by zerwać z nimi raz na zawsze. Porzuć stare przeświadczenia, problematyczne relacje, męczące nawyki i zacznij świadomie zarządzać swoim życiem.

  • Po drugie… wpłyń na bieg wydarzeń!

Success and change to Twój prywatny trening umysłu. Nareszcie dowiesz się, jak skutecznie wpływać na zdarzenia, by bez przeszkód realizować plany i układać życie na własnych warunkach.

Autor:
Mateusz Grzesiak — międzynarodowy nauczyciel i trener, psycholog, autor książek o rozwoju osobistym, emocjonalnym, duchowym.

„Success and change” autorstwa Mateusza Grzesiaka to poradnik, który uczy nas zarządzać jednym kluczowym czynnikiem, aby w pełni wykorzystać osobisty potencjał, zwiększyć własną efektywność i poprawić jakość swojego życia.
Zależy ci na konstruktywnym myśleniu, skutecznej komunikacji, kontrolowaniu własnych emocji, realizacji celów i silnej osobowości? Aby to wszystko osiągnąć, musisz umiejętnie wpływać na jedną rzecz… Tylko? Tak, ponieważ jedna rzecz, twój umysł, decyduje o wszystkim. Nadeszła pora, aby w pełni wykorzystać drzemiące w nim możliwości.
Mateusz Grzesiak zachęca do wprowadzenia zmian. Czytając jego poradnik, odbędziesz podróż od powtarzających się błędów, ograniczeń, nerwów i frustracji do świadomego życia, wolności emocjonalnej, stabilnych relacji i realizacji kluczowych celów.
Chcesz osiągnąć sukces? Musisz zajrzeć w głąb siebie i odszukać w sobie to, co najlepsze. Aby zerwać z wewnętrznymi blokadami, musisz odkryć własne ograniczenia. Zerwij ze starymi przeświadczeniami, problematycznymi relacjami, męczącymi nawykami i zacznij świadomie zarządzać swoim życiem.
„Success and change” to twój prywatny trening umysłu. Poradnik pokaże ci, jak skutecznie wpływać na bieg wydarzeń, bez przeszkód realizować plany i układać życie na własnych warunkach.

dojrzalakobieta.pl

 

Dodaj komentarz