Szpiedzy umysłów


“Szpiedzy umysłów”
Autor: Witold Złotkowski


Jak odnieść sukces w XXI w., wpływać na innych i osiągać wyznaczone cele, znakomicie się przy tym bawiąc? Publikacja inna niż wszystkie, dla jednych genialna, dla innych bardzo denerwująca. Chcesz zostać szpiegiem umysłów?


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Ta publikacja wzbudziła w Złotych Myślach ogromne kontrowersje
 
Nie wiedzieliśmy do ostatniej chwili, czy ją wydamy. Nikt nie chciał stworzyć opisu do tej książki, bojąc się, że po prostu nie jest w stanie odpowiednio oddać tego, co ona zawiera. Dlatego POPROSILIŚMY AUTORA, ABY OSOBIŚCIE NAPISAŁ TEKST.
 
Kupujesz na własną odpowiedzialność.
 
Ta książka może okazać się niezwykłym przełomem w Twoim życiu albo wkurzyć Cię do granic wytrzymałości. Ale zawsze masz gwarancję satysfakcji, więc niczym nie ryzykujesz.
 
PS Według niektórych “czegoś takiego” jeszcze nigdy nie wydaliśmy.
UWAGA nr I: zalecenie

Ta publikacja jest dla ludzi, którzy ukończyli 18 lat i zdają sobie doskonale sprawę, że warto jest wiedzieć więcej, niż podają oficjalne źródła.

UWAGA nr II: metafora
Potrafisz używać metafor? Oto jedna z nich:Dobrze znany mówca rozpoczął seminarium, trzymając w ręku stuzłotowy banknot. Do dwustu osób na sali skierował pytanie:
– Kto chciałby dostać ten banknot?
Kto chce ten banknot?
Ludzie zaczęli podnosić ręce. Spiker powiedział:
– Mam zamiar dać ten banknot jednemu z was, ale najpierw pozwólcie, że coś zrobię… –
i zaczął miąć banknot. Pokazał zgnieciony banknot i zapytał:
– Kto w dalszym ciągu to chce?
Ręce znowu się podniosły…
– A gdybym zrobił to? – zapytał mówca… i rzucił banknot na ziemię. Podeptał go butami i podniósł – był pomięty i brudny…
– A teraz, kto chce te pieniądze?
Ręce podniosły się po raz trzeci!
– Moi przyjaciele, odebraliście bardzo cenną lekcję. Nie ma znaczenia, co zrobiłem z tym banknotem. Ciągle chcieliście go dostać, ponieważ nie zmniejszyłem jego wartości. To jest wciąż warte 100 zł.
Wiele razy w życiu jesteśmy powaleni na ziemię, zmięci i rzuceni w błoto przez decyzje, które kiedyś podjęliśmy i okoliczności, które stanęły nam na drodze. Czujemy się przez to mniej wartościowi. Ale to nie ma znaczenia, co się stało i co się jeszcze stanie.
TY nigdy nie stracisz swojej wartości: brudny czy czysty, zmięty czy w dobrej formie, jesteś ciągle bezcenny dla tych, którzy Cię kochają.
Wartość naszego życia nie wynika z tego, co robimy, ani nie zależy od tego, kogo znamy, lecz od tego, KIM JESTEŚMY!Jesteś wyjątkowy

Jesteś wyjątkowy! Nigdy o tym nie zapomnij!

O autorze

Kim ja jestem? Autorowi jest trudno pisać o sobie. Trzeba byłoby zapytać inne osoby, kim jestem lub mógłbym przywołać wiele cytatów znanych ludzi, którzy odpowiedzieliby na to pytanie tak: “Jestem najlepszym piłkarzem” (Ronaldo), “Jestem najwspanialszym kochankiem  (Casanova)”, “Jestem największym geniuszem (Bill Gates)”, “Jestem…jestem…jestem…”.
Ja odpowiem tak: “Na pewno jestem SZPIEG(iem)… najlepszym szpiegiem w Polsce”.

“Kim są SZPIEDZY?
SZPIEG to osoba, która pomaga ludziom odnieść sukces, a skrót oznacza:

S
umiennySzieg umysłów
Zdyscyplinowany
Przezorny
Inteligentny
Energiczny
Genialny„Witold Złotkowski, autor “Szpiegów umysłów”

Wydawnictwo Złote Myśli ma w swojej ofercie setki książek opisujących drogę do sukcesu, ale książka “Szpiedzy umysłów” jest inna od wszystkich publikacji, jakie znajdziecie w polskich księgarniach.
Jeżeli nie masz odważnej wyobraźni i nie potrafisz wyobrazić sobie, jak wygląda różowe kurze jajko, to nie bierz się za czytanie niniejszej książki.

Oto kilka opinii o “Szpiegach umysłów“:

Osobiście nie lubię Pana, gdyż nadajemy na innych falach, ale muszę przyznać, że napisał Pan ciekawą książkę. Mój syn wypróbował kilka pomysłów z Pana książki m.in. z zapałkami, i tak mu się to spodobało, że …reklamuje Pana książkę na lewo i prawo. Zadowolony klient to… SUKCES.
Gratuluję i życzę powodzenia.

Sylwester Król coach

Genialna książka. Pana książki nie można przeczytać jeden raz, gdyż w każdym słowie jest ukryta “głęboka” myśl i to jest fascynujące. Dzięki Pana książce… przeczytałam pierwszy raz w życiu Biblię. Jest Pan superszpiegiem. Polecam Pana książkę wszystkim moim znajomym. I TAK TRZYMAĆ!

Krystyna Machowska fizyk

W życiu nie przypuszczałem, że będę czytał książkę o marketingu i o tym, jak można odnieść sukces w XXI wieku. Nie znam się na reklamie, ale przekazałem Pana książkę znajomej firmie, która szukała sposobu na swoją reklamę, ponieważ uważam, że Pana książka jest bardzo wartościowa. Polecam.

Adam Samuel ogrodnik

O czym jest ta książka?

Książka podzielona jest na dwie części (“Mowa ciała” i “Jak osiągnąć sukces w XXI wieku”),
z których dowiesz się, że nie tylko warto czytać książki, ale również warto zaopatrzyć się w ołówek i zapałki.
Poza tym publikacja “Szpiedzy umysłów” jest sama w sobie instrukcją, jak napisać książkę, o której mówią tysiące internautów jeszcze przed jej wydaniem.
Proszę Cię, Drogi Czytelniku, o jedno: nie czytaj “darmowego fragmentu”, ponieważ dany fragment nie przekaże całej informacji o książce.
Okładka, tytuł, wielkość książki, tekst… od pierwszych stron jest dopracowany w najdrobniejszych detalach i dopiero mając książkę w dłoni, można dostrzec jej wszystkie walory.

Czego nauczysz się z tej publikacji?

  • Jak korzystać z wiedzy mądrych ludzi.
  • Jak trzymać ręce, aby inni uznali Cię za pewnego siebie.
  • Jak z siódemki zrobić jedynkę.
  • Jak wykorzystać swoją porażkę do osiągnięcia sukcesu.
  • Jak być asertywnym.
  • Jak rozpocząć rozmowę z obcą osobą.
  • Jak podpisać lukratywny kontrakt za pomocą zapałek.

Co inni sądzą o tej książce?

Przeczytaj książkę “Szpiedzy umysłów” i wyraź swoją konstruktywną opinię. Poniżej możesz zobaczyć zdania Czytelników, którzy już zapoznali się z tą publikacją:

Moim zdaniem książka jest bardzo przyjemna, bardzo “lekko” się ją czyta. Napisana jest dla każdego
i dzięki niej każdy może poczuć się “równy”, bez względu na zajmowane stanowisko. Wyczytałam
z niej kilka rad, które zastosowałam w życiu codziennym, a także zmieniłam troszkę pogląd na kilka spraw.

Marta Pawłowicz nauczycielka

Uważam, że książka “Szpiedzy umysłów” jest dla osób, które lubią czytać i jak to autor ujął: “Mają odważną i fantazyjną wyobraźnię”. Bardzo lekko się ją czyta i co mi najbardziej w niej odpowiada, to to, że ma pozytywny przekaz, pomimo tego że nie znam się na marketingu.

Tadeusz Mazowiecki zakonnik

Bardzo interesująca książka, przeczytałam ją dosłownie jednym tchem. Dowiedziałam sie z niej, co powinnam, a czego nie powinnam… Wykorzystałam sztuczki, które autor przedstawił i zadziwiłam znajomych. Bardzo polecam.

Iwona Pokusa księgowa

Świetna książka, która ma dwa odrębne rozdziały, jednakże… połączone w jedną całość tworzą niesamowitą mieszankę wybuchową. Jest to jedna z niewielu książek, która powinna znaleźć się na półce każdego marketingowca w Polsce i za granicą.

Darek Jamroz marketingowiec

Wolę czytać książki przygodowe i z serii sf, ale “Szpiedzy umysłów” to koktajl różnych stylów, co powoduje, że bardzo lekko się ją czyta. Dzięki “Szpiegom” zacząłem czytać Bibli. Bardzo polecam.

Bartłomiej Nowakowski dyrektor banku

 

Wiesz już, jak zostać szpiegiem umysłów, wpływać na ludzi  i osiągać cele?

Dodaj komentarz