Szybka nauka języków obcych


“Szybka nauka języków obcych”
Autor: Paweł Sikoń


Jak szybko i skutecznie uczyć się języków obcych, wykorzystując możliwości własnego umysłu?


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

Krok po kroku i „od A do Z” nauczę Cię właściwych sposobów nauki nowych języków obcych.

Jak nauczyć się nowego języka obcego, używając właściwych sposobów nauki i odblokowując możliwości swojego umysłu?

Od: Paweł Sikoń
Do: Osoby chcące nauczyć się języka obcego.
Niezależnie od tego, jak trudno Ci się teraz skoncentrować… albo jak słabą masz pamięć… albo jak bardzo niemożliwe wydaje Ci się nauczenie nowego języka w kilka miesięcy… Możesz zadziwić całą swoją klasę i nauczyciela albo sprawić, aby zaniemówiła Twoja żona, kiedy po paru miesiącach nauki zaczniesz płynnie posługiwać się nowym językiem.
Oto dlaczego:
Wierzę, że mogę nauczyć Cię nowych języków łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek myślałeś – z powodu tego jednego faktu.
Wierzę, że Twój umysł podczas nauki jakiegokolwiek języka obcego pracuje dziś, korzystając tylko z połowy swojej prawdziwej mocy – po prostu przez to, że nikt dotąd nie pokazał Ci WŁAŚCIWEGO sposobu na przyswojenie języka, uczysz się znacznie słabiej, niż byś mógł.
Po prostu – ponieważ nikt Ci nie pokazał prostego sekretu nauki języków obcych, których uczą dla przykładu wszyscy trenerzy na szkoleniach superszybkiej nauki, nie wiesz, jak uczyć się nowych języków w łatwy sposób.
Pomyśl, gdyby nikt nie pokazał Ci, jak rozwiązywać najprostsze matematyczne zadania, czy byłbyś w stanie dzielić albo mnożyć, albo wyciągnąć chociaż pierwiastek z 4?

Tak samo jest z nauką języków obcych.

Szybka i skuteczna nauka, tak samo jak superszybkie czytanie, to sztuczka, którą możesz zacząć stosować w mniej niż 5 minut. Wystarczy znać odpowiedni sposób… Wystarczy, żeby ktoś Ci pokazał ten sposób.
Gdy przyswoisz sobie właściwe techniki nauki języków, które są w tej książce, nauka będzie prosta i intuicyjna jak zawiązanie sznurowadeł.
Pamiętasz, jak uczyłeś się zawiązywać sznurowadła? Dopóki Twoi rodzice nie pokazali Ci właściwego sposobu, niemożliwe było, abyś zawiązał prawidłowo buty. Tak samo jest z nauką języków obcych.
Przy czym mówimy o niewymagającym pomocy z zewnątrz, bezstresowym sposobie – i to w dodatku bez cienia nudy, bo z udziałem wyobraźni i natychmiastowymi rezultatami.

Jolanta Wysocka“Książkę przeczytałam jednym tchem. Nareszcie uświadomiłam sobie, na czym polegała moja nieskuteczna nauka języka angielskiego. Dzięki wskazówkom zawartym w książce zaczęłam słyszeć o czym są angielski piosenki, słyszę także, co mówią aktorzy w anglojęzycznych filmach. Umiem – jak pięknie to nazwał autor książki – otoczyć się językiem angielskim. Po tej lekturze mam wrażenie, że jestem bogatsza i że tak naprawdę zaczynam drugie życie. Polecam tę pozycję wszystkim, którzy stracili wiarę w swoje zdolności nauczenia się obcego języka.”
– Jolanta Wysocka, Kalisz, pracownik służby zdrowia

Nadszedł czas na rozwiązanie Twoich problemów z nauką języka obcego!

Przygotuj się na rewolucję w nauce języków obcych, kiedy tylko otworzysz tę książkę na stronie 16 i poznasz:

 • Działającą na każdego metodę uczenia się nowych języków szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś (tylko w taki sposób powinno się uczyć języków obcych w szkołach).
 • Jak uczyć się dwóch, a nawet trzech nowych języków w tym samym czasie i sprawić, aby było to równie łatwe jak uczenie się tylko jednego?
 • Mało znane techniki superszybkiej nauki języków obcych, dzięki którym raz na zawsze zapomnisz o kuciu na blaszkę. Pomyśl, jak by to było: uczyć się kilkudziesięciu słówek dziennie?
 • Jak świetnie bawić się podczas nauki języka obcego, nigdy już nie mając poczucia, że jest to praca albo wysiłek?
 • Umiejętności i czynności, które każdy, kto uczy się nowego języka, powinien dobrze opanować. Są one ważniejsze niż Twoja inteligencja czy przyswajalność języków.

Serwis językowy www.KochamAngielski.pl poleca tę publikację!

Angielski online

UWAGA: Jeśli zdecydujesz się na kupno tej publikacji, otrzymasz 30% rabatu  na profesjonalny kurs języka angielskiego online na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym w serwisie KochamAngielski.pl

 • Kilka prostych nawyków, które powinieneś przyswoić, zanim zaczniesz naukę języka obcego – dzięki nim nauka będzie nie tylko szybsza, ale również przyjemniejsza.
 • Gdzie możesz znaleźć darmowe materiały do nauki, które są lepsze niż większość drogich książek i kursów? Już nigdy nie będziesz musiał płacić za materiały pomagające w nauce.
 • Właściwy sposób użycia Internetu do nauki języków obcych. Większość ludzi nie wykorzystuje nawet połowy możliwości sieci, Ty poznasz je wszystkie.
 • Jak opanować nowe techniki metody nauki słówek w możliwie najkrótszym czasie?
 • Jeden z najlepszych sposobów na uczenie się gramatyki, który nie wymaga od Ciebie nudnego pisania zdań i uczenia się reguł.
 • Jak zdiagnozować błędy, które popełniasz w nauce słówek? Jeśli będziesz znał problemy – będziesz wiedział, jak je rozwiązać.
 • Jak uczyć się języków obcych podczas snu? Ten metoda nie przeszkadza w zasypianiu ani nie pogarsza jakości snu.
  Pięć sposób na samoczynne doskonalenie języka, które nie wymagają od Ciebie żadnej pracy i zaangażowania. Możesz się zrelaksować i nawet nie myśleć o nauce.
 • Jak zmienić codzienne obowiązki w komfortowe lekcje języka obcego?
  Gdzie możesz znaleźć najlepsze materiały do nauki języków? I jak je zdobyć za bezcen?Jednak najpierw dobrze by było otworzyć książkę na stronie 6, gdzie dowiesz się o tym wszystkim, co przeszkadzało Ci dotąd skutecznie i szybko uczyć się języków obcych. Ten ebook różni się od wszystkich innych tym, że pomaga Ci również zmotywować się do nauki oraz pokazuje:
 • Co najpierw powinieneś zrobić, zanim zaczniesz uczyć się nowego języka? Jest to podstawowy warunek osiągnięcia sukcesu w nauce nowych języków.
 • Jakie wygląda i jak stworzyć sobie najlepsze środowisko, sprzyjające nauce języków? Jest to środowisko, które pozwoli Ci zwiększyć szybkość nauki.
  Cztery największe przyczyny niepowodzeń w nauce słówek. Jeżeli poznasz przyczynę problemu – będziesz wiedział, jak go rozwiązać.
 • Jeden najważniejszy czynnik, który sprawia, że nauka słówek jest 5 razy szybsza, oraz jak go znaleźć i wyzwolić, aby już nie było problemem uczenie się?
 • Cztery wyjątkowe pytania, dzięki odpowiedziom na które będzie Ci łatwiej zmotywować się do pracy i przezwyciężyć pokusę odkładania nauki na później.
 • Cztery najgorsze przekonania, które ograniczają Twój rozwój i szybkość nauki – kiedy je poznasz, nie będziesz w stanie wyjść ze zdziwienia, jak mogłeś tak myśleć.
  Pięć przekonań, które wspierają Twoją naukę, pozwolą Ci przełamać się i natychmiast zacząć uczyć się dowolnego języka.

  Być może zastanawiasz się, dlaczego w książce o szybkiej nauce języków obcych poświęcam aż tyle miejsca tematowi motywacji?

Tak zrobiłem, ponieważ doskonale wiem, że nawet najskuteczniejsze strategie i techniki nic nie zdziałają bez olbrzymiej motywacji i wewnętrznego zaangażowania.
Co nam z wiedzy o sposobach, technikach i strategiach nauki, jeżeli nie będziemy jej aktywnie wykorzystywać? Wszystkie techniki i strategie to zaledwie wisienka na torcie. Najważniejsze jest, żeby odczuwać nieodparte pragnienie osiągnięcia wyznaczonego celu.

Wiedza teoretyczna w tej książce gra rolę drugoplanową, czyli jest tłem dla tego, co najważniejsze – ćwiczeń i wiedzy praktycznej.

System nauki, który poznasz, został stworzony w takim przekonaniu, że gramatyka i teoria wcale nie są najważniejsze w nauce języków obcych. Owszem, gramatyka jest potrzebna i również się jej nauczysz, ale nie jest aż tak ważna, jak dotąd Ci wmawiano.
Dlaczego? Skąd to wiem? Przecież tyle lat uczysz już się regułek z niemieckiego czy angielskiego, a w dalszym ciągu siedzisz cicho, kiedy jakiś cudzoziemiec mówi do Ciebie albo uciekasz, kiedy się zbliża, czyż nie?
Wniosek jest prosty: nie potrafisz prowadzić prostej konwersacji. Może wiesz, jak, dlaczego, a nawet co powinieneś powiedzieć, ale tego nie robisz.
Dlatego właśnie w tej książce mowa jest o sprawdzonych, skutecznych i intuicyjnych metodach nauki nowych języków obcych, o metodzie stosowanej i uznanej przez tej skali ekspertów w temacie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan czy Harry Lorayne. Dodatkowo więc masz pewność, że ta metoda jest naprawdę skuteczna.

To gwarantuje Ci pierwsze efekty w mniej niż godzinę.

Metoda ta angażuje w znacznym stopniu Twoją wyobraźnię, eliminując tym samym wszelką nudę wynikającą często z nauki, wykorzystuje w maksymalny sposób Twój czas, dając Ci poczucie pewności siebie – dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom.
Metoda została w prezentowanej publikacji bardzo szczegółowo i obrazowo opisana oraz zastosowana na ogromnej liczbie różnego typu przykładów – tj. słówek i zwrotów.
Dodatkowo, tak jak już wcześniej wspominałem, w tej książce duży nacisk położyłem na przełamanie barier i fałszywych przekonań, które uniemożliwiają Ci superszybką naukę języka obcego.
Oto kilka z nich:
Przekonanie 1: Gramatyka jest najważniejsza w nauce języka.
Nie skupiaj się na gramatyce! Przekonanie to jest mitem, biorąc pod uwagę fakt, że każde dziecko (Ty i ja również) nauczyło się języka, nie ucząc się na pamięć żadnych reguł gramatycznych.
Przekonanie 2: Potrzeba wiele czasu, żeby nauczyć się języka. Ten proces musi trwać kilka lat.
Tak, to prawda – kiedy jesteś małym dzieckiem, mijają lata, zanim na dobre opanujesz swój pierwszy język. Jednak później, dzięki właściwym metodom nauki, które poznasz dzięki tej książce, możesz uczyć się nowych języków o wiele szybciej.
Przekonanie 3: “Mam dobrą pamięć, ale krótką” lub “Mam słabą pamięć”.
Każdy ma dobrą pamięć, tylko nie każdy wie, jak ją ćwiczyć i obsługiwać.
Przekonanie 4: Jestem na to za stary.
Powiedz to kobiecie, która zdobyła pewien szczyt w wieku ponad 90 lat. Zaczęła trenować, gdy miała 65!

Jak widzisz, w tym ebooku jest wszystko, co potrzebne do nauki języków obcych.

Dlatego chcę, abyś wiedział, że wraz z książką dostajesz ode mnie bezwarunkową gwarancję. Ten poradnik musi spełnić wszystkie obietnice, jakie są zawarte w tym liście, czyli zwiększyć szybkość i skuteczność nauki jzyków – dzięki poznaniu właściwej techniki uczenia się – oraz dać Ci motywację i zapał do nauki na długi czas.
Jeżeli będzie inaczej, powiedz mi o tym, a natychmiast, bez gadania, zwrócę Ci wszystkie pieniądze.

Możesz natychmiast zacząć naukę, wystarczy że…

Klikniesz w pomarańczowy przycisk “Dodaj do koszyka wersję elektroniczną” i w ciągu kilku najbliższych minut otrzymasz swojego ebooka. Otrzymasz go natychmiast po tym, jak dostaniemy od Ciebie pieniądze – i niezależnie jaka to pora dnia czy dzień tygodnia, automatycznie wyślemy na podany przez Ciebie adres e-mail…
71-stronicowy ebook z praktycznymi metodami nauki nowych języków. Znajduje się w nim również ponad 1000 najczęściej używanych słówek wraz z tłumaczeniem, dzięki czemu będziesz wiedział, jakich słówek najpierw się uczyć, i nie będziesz tracił czasu na mało używane słówka.
Dodatkowo otrzymasz dostęp do specjalnego zamkniętego forum “Tylko dla wybranych”, na którym będziesz mógł mi zadawać pytania odnośnie nauki języków i korzystać z nowych materiałów i słówek, które będziemy tam wrzucać.

BONUS 1: Skrypt “losowe słówka”

Wraz z ebookiem otrzymasz skrypt “losowe słówka” autorstwa Damiana Daszkiewicza. Dzięki niemu łatwiej przyswoisz sobie dany język obcy. Będziesz mógł również sporządzić swój mały słowniczek, z którego skrypt losowo będzie wyświetlał słówka, poprawijąc jednocześnie stan Twojej wiedzy.

Oto opinie osób, które doświadczyły na własnej skórze tego, co ebook “Szybka nauka słówek” potrafi.

List od Adama Hycnara

Adam Hycnar
Ebook opisuje bardzo dokładnie, w jaki sposób najefektywniej uczyć się języków obcych. I nie ma znaczenia, czy będzie to angielski, niemiecki, chiński, czy jakikolwiek inny język. Sposoby te są na tyle uniwersalne, że możesz się uczyć dowolnie wybranego języka – albo kilku jednocześnie.
Jak na talerzu podane są cenne wskazówki, które możesz (i powinieneś!) zacząć wykorzystywać od zaraz. Ponadto znajdziesz w nim mnóstwo słówek, które zostały starannie wyselekcjonowane. Szacuje się, że znając te słówka, będziesz w stanie – w mniejszym bądź większym stopniu – porozumiewać się w języku obcym.
Możesz zupełnie zignorować moje słowa i stracić być może największą możliwość Twojego życia albo… zainwestować tę symboliczną kwotę, a później uczyć się języka obcego przy jednoczesnej zabawie. Zobaczysz, jakie to przyjemne, a efekty przyjdą same błyskawicznie!
I pamiętaj, Przyjacielu… jest to całkowicie moja subiektywna opinia. Robię to, ponieważ wiem, że Tobie się to przyda. Jeśli moje słowa Cię nie przekonały, to zapewne nic już tego nie zrobi. A jeśli Cię przekonały, to sam niedługo zrozumiesz, dlaczego aż tak bardzo podniecam się tym tematem 🙂
Dodam jeszcze na koniec, że osoby, które nabędą tę publikację, otrzymają darmowy dostęp do zamkniętego forum, na którym stale będą zamieszczane nowe informacje oraz techniki nauki języków obcych. Będzie tam można podyskutować z innymi. Szacuję, że wartość tego forum przekroczy co najmniej kilkadziesiąt razy wartość publikacji!

List od czytelnika ebooka “Szybka nauka języków obcych”, Michała Króla

 
Książka ta jest doskonałym kompendium wiedzy o szybkiej nauce języków obcych. Autor nie zasypuje czytelnika zbędną wiedzą teoretyczną, ale ogranicza ją do minimum na rzecz tak zwanej wiedzy praktycznej.
 
To, że w tej książce teoria jest ograniczona do minimum, wpływa według mnie na jej atrakcyjność i przejrzystość. Trzeba też zauważyć, że autor wykłada w sposób jasny i klarowny metody i techniki szybkiego uczenia się języków.
Podejście do sprawy nauki języków, jakie proponuje czytelnikowi autor, jest całkiem odmienne od tego, jakie ja na przykład miałem. Pokazuje on, jak można szybko i przyjemnie nauczyć się języków obcych, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić.
Wszystko to nie jest jednak takie proste bez odpowiedniej motywacji i przekonań, na co autor zwraca uwagę już w pierwszych rozdziałach, gdzie w sposób prosty, a zarazem dobitny pragnie pokazać czytelnikowi, jak ważna jest motywacja i przekonania odnośnie nauki. Moim skromnym zdaniem – przekonanie i silna motywacja do nauki to już połowa sukcesu.
Drugą połową są świetne techniki i metody szybkiej nauki, ukazane w powyższej publikacji. A niektóre ćwiczenia, jak droga życia, są tak rewelacyjne, że według mnie powinny być wykorzystywane nie tylko do nauki, ale i do innych sytuacji, w których stawiamy sobie cele i pragniemy do nich dotrzeć.
Także wspomniane w książce ciągłe obcowanie z językiem, choć można by uznać je za głupotę, jest według mnie pomysłem genialnym, rewelacyjnym i w 100% pomocnym, przynoszącym moim zdaniem wiele korzyści.
Na zakończenie chciałbym zauważyć, iż doskonałym uzupełnieniem całej tej książki jest stworzenie przez autora forum dyskusyjnego, mającego za zadanie zrzeszenie tak zwanego Community.
 
Pamiętaj jeszcze o jednym, jeśli odłożysz na później szybką naukę nowych języków obcych, możesz na zawsze stracić tę szansę. Zwykle zapominamy o tym, co odkładamy na później, i nie pamiętamy o tym, co mieliśmy zrobić wczoraj.

Dodaj komentarz