Zacznij Pisać


“Zacznij Pisać”
Autor: Katarzyna Krzan


Publikacja, która krok po kroku poprowadzi Cię do wydania własnej książki – od motywacji, przez warsztat, aż do opublikowania dzieła. Napisana przez wydawcę dla tych, którzy chcą pisać, tych, którzy tworzą oraz tych, którzy chcą swoją książkę sprzedać.


Przejdź do sklepu

Opis publikacji:

 

“Pisanie jest mieszaniną techniki i talentu. Pisarz jest natchnionym, przepełnionym pasją tworzenia wirtuozem pisarskiego rzemiosła.„

Zacznij pisać

Motywacyjny poradnik pisarza został napisany przez… wydawcę. Obejmuje zagadnienia związane z rzemiosłem pisarza od motywacji, przez warsztat aż po wydanie książki.
Z poradnika dowiesz się, co to znaczy „być pisarzem”, skąd czerpać inspiracje i gdzie najlepiej się wydać.
Sięgnij po e-book, jeśli:

  • chcesz pisać, a boisz się zacząć,
  • piszesz, a nie wiesz, czy dobrze,
  • napisałeś i chcesz to wydać.

 

Ebook powstał na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku wydawnictw elektronicznych i papierowychDowiesz się z niego, jak przekonać wydawców i krytyków do swojej twórczości, jak stać się zawodowym pisarzem, czego jeszcze Ci brakuje, by osiągnąć sukces.
 

Publikacja składa się z trzech części:

 
1. W pierwszej „Być pisarzem” poznasz prawdę o sobie jako twórcy, dostaniesz kilka porad motywujących Cię do tworzenia, wykonasz ciekawe ćwiczenia.
2. W drugiej części „Pisać, pisać, pisać” zostaniesz zmuszony do pisania, poznasz szereg chwytów warsztatowych, dzięki którym przestaniesz marzyć o Wenie i zaczniesz po prostu pisać.
3. Część trzecia „Wydaj się” przeznaczona jest dla tych, którzy już napisali i chcą sprzedać swoją książkę. Poznasz tu rynek książki elektronicznej, wiodących wydawców oraz tych, którzy mogą Ci pomóc w promocji. W tej części wypowiadają się właściciele wydawnictw, portali literackich i społecznościowych, tworzących polski liternet.
 

To jedyna na rynku publikacja, która zmotywuje Cię skutecznie do pisania, pozwoli uwierzyć w swoje siły i nauczy technik pisarskiego rzemiosła.

Dodaj komentarz